62 - Lesterny Centre→Awenne Eglise Schema
Weekdagen Schema
Station | Vertrek #1 |
---|---|
Lesterny Centre | 12:33 |
Lesterny Route De Bure | 12:33 |
Bure Devant Herwy | 12:35 |
Grupont Vieux Chemin De Grupont | 12:37 |
Bure Chemin du Cimetière | 12:38 |
Bure Eglise | 12:38 |
Bure Collège | 12:39 |
Bure Eglise | 12:39 |
Bure Chemin du Cimetière | 12:40 |
Grupont Vieux Chemin De Grupont | 12:41 |
Grupont Centre | 12:41 |
Grupont Garage | 12:41 |
Awenne Carrefour du Sartay | 12:44 |
Awenne Carrefour du Sartay | 12:44 |
Mirwart Rue du Bois D'Oingt | 12:47 |
Mirwart Eglise | 12:47 |
Mirwart Rue du Bois D'Oingt | 12:48 |
Awenne Carrefour du Sartay | 12:51 |
Awenne Carrefour du Sartay | 12:51 |
Awenne Chemin De La Comène | 12:52 |
Awenne Grand Rue | 12:53 |
Awenne Eglise | 12:53 |
TEC Namur - Luxembourg bus dienstregeling - 62 (Lesterny Centre→Awenne Eglise)
De TEC Namur - Luxembourg bus dienstregeling voor de route 62, Lesterny Centre→Awenne Eglise, biedt reizigers een betrouwbare tijdsplanning. De dienstregeling is voor de reis van Lesterny Centre station naar Awenne Eglise station, maar de dienstregeling kan om verschillende redenen worden bijgewerkt.
Je kunt een online real-time dienstregeling raadplegen of een afdrukbare versie van de bus dienstregeling bekijken. Plan je reis volgens de dienstregeling voor vandaag, morgen, doordeweeks of in het weekend met onze betrouwbare en actuele TEC Namur - Luxembourg dienstregeling.
62 Alternatieve Richtingsschema's
- Dienstregeling van 62 - Grupont Gare→Forrieres Gare
- Dienstregeling van 62 - Forrieres Gare→Awenne Eglise
- Dienstregeling van 62 - Grupont Gare→Rochefort - Jemelle Gare
- Dienstregeling van 62 - Rochefort - Jemelle Gare→Bure Collège
- Dienstregeling van 62 - Grupont Gare→Rochefort Ancienne Gare
- Dienstregeling van 62 - Rochefort Ancienne Gare→Wavreille Eglise
- Dienstregeling van 62 - Rochefort Ancienne Gare→Grupont Gare
- Dienstregeling van 62 - Rochefort Ancienne Gare→Bure Collège
- Dienstregeling van 62 - Tellin Eglise→Tellin Eglise
- Dienstregeling van 62 - Rochefort Ancienne Gare→Forrieres Gare
- Dienstregeling van 62 - Bure Collège→Rochefort Ancienne Gare
- Dienstregeling van 62 - Bure Collège→Forrieres Gare
- Dienstregeling van 62 - Mirwart Eglise→Bure Collège
- Dienstregeling van 62 - Forrieres Gare→Grupont Gare