63
63 - Braine-Le-Comte Gare - Quai 2→Nivelles Gare - Quai 3 Schema
zaterdag Schema
Station | Vertrek #1 | Vertrek #2 | Vertrek #3 |
---|---|---|---|
Braine-Le-Comte Gare - Quai 2 | 08:43 | 11:43 | 13:43 |
Braine-Le-Comte Bourleau | 08:44 | 11:44 | 13:44 |
Braine-Le-Comte Chemin Des Dames | 08:46 | 11:46 | 13:46 |
Braine-Le-Comte Houssière | 08:47 | 11:47 | 13:47 |
Braine-Le-Comte Marouset | 08:48 | 11:48 | 13:48 |
Braine-Le-Comte Clos du Vert Bois | 08:50 | 11:50 | 13:50 |
Henripont Place | 08:51 | 11:51 | 13:51 |
Henripont Eglise | 08:51 | 11:51 | 13:51 |
Henripont La Chapelle | 08:52 | 11:52 | 13:52 |
Ronquieres Clipotia | 08:54 | 11:54 | 13:54 |
Ronquieres Foubert | 08:56 | 11:56 | 13:56 |
Ronquieres Ecole | 08:56 | 11:56 | 13:56 |
Ronquieres Rue De Chenu | 08:57 | 11:57 | 13:57 |
Ronquieres Canal | 08:58 | 11:58 | 13:58 |
Ronquieres Rue De Nivelles 39 | 08:59 | 11:59 | 13:59 |
Bornival Croiseau | 09:01 | 12:01 | 14:01 |
Bornival Petit Paradis | 09:02 | 12:02 | 14:02 |
Bornival Bifurcation | 09:03 | 12:03 | 14:03 |
Bornival Le Chêne | 09:03 | 12:03 | 14:03 |
Monstreux Cabine | 09:04 | 12:04 | 14:04 |
Monstreux Borne | 09:05 | 12:05 | 14:05 |
Monstreux Briqueterie | 09:06 | 12:06 | 14:06 |
Nivelles Laiterie | 09:07 | 12:07 | 14:07 |
Nivelles Abattoir | 09:08 | 12:08 | 14:08 |
Nivelles Rue De Soignies | 09:09 | 12:09 | 14:09 |
Nivelles Grand Place | 09:10 | 12:10 | 14:10 |
Nivelles Place du Souvenir | 09:11 | 12:11 | 14:11 |
Nivelles Place De Lalieux | 09:13 | 12:13 | 14:13 |
Nivelles Gare - Quai 3 | 09:15 | 12:15 | 14:15 |
Weekdagen Schema
Station | Vertrek #1 | Vertrek #2 | Vertrek #3 | Vertrek #4 | Vertrek #5 | Vertrek #6 | Vertrek #7 | Vertrek #8 | Vertrek #9 | Vertrek #10 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Braine-Le-Comte Gare - Quai 2 | 06:10 | 07:10 | 09:10 | 11:10 | 13:07 | 15:10 | 16:03 | 16:56 | 17:30 | 18:30 |
Braine-Le-Comte Rue De Serbie | - | - | - | - | 13:09 | - | 16:05 | - | - | - |
Braine-Le-Comte Ecoles | - | - | - | - | 13:10 | - | 16:06 | - | - | - |
Braine-Le-Comte Place | - | - | - | - | 13:12 | - | 16:08 | - | - | - |
Braine-Le-Comte Coulette | - | - | - | - | 13:13 | - | 16:09 | - | - | - |
Braine-Le-Comte Bourleau | 06:11 | 07:11 | 09:11 | 11:11 | 13:14 | 15:11 | 16:10 | 16:57 | 17:31 | 18:31 |
Braine-Le-Comte Chemin Des Dames | 06:13 | 07:13 | 09:13 | 11:13 | 13:16 | 15:13 | 16:12 | 16:59 | 17:33 | 18:33 |
Braine-Le-Comte Houssière | 06:14 | 07:14 | 09:14 | 11:14 | 13:17 | 15:14 | 16:13 | 17:00 | 17:34 | 18:34 |
Braine-Le-Comte Marouset | 06:15 | 07:15 | 09:15 | 11:15 | 13:18 | 15:15 | 16:14 | 17:01 | 17:35 | 18:35 |
Braine-Le-Comte Clos du Vert Bois | 06:16 | 07:16 | 09:16 | 11:16 | 13:19 | 15:16 | 16:15 | 17:02 | 17:36 | 18:36 |
Henripont Place | 06:17 | 07:17 | 09:17 | 11:17 | 13:20 | 15:17 | 16:16 | 17:03 | 17:37 | 18:37 |
Henripont Eglise | 06:17 | 07:17 | 09:17 | 11:17 | 13:20 | 15:17 | 16:16 | 17:03 | 17:37 | 18:37 |
Henripont La Chapelle | 06:18 | 07:18 | 09:18 | 11:18 | 13:21 | 15:18 | 16:17 | 17:04 | 17:38 | 18:38 |
Ronquieres Clipotia | 06:21 | 07:21 | 09:21 | 11:21 | 13:24 | 15:21 | 16:20 | 17:07 | 17:41 | 18:41 |
Ronquieres Foubert | 06:23 | 07:23 | 09:23 | 11:23 | 13:26 | 15:23 | 16:22 | 17:09 | 17:43 | 18:43 |
Ronquieres Ecole | 06:23 | 07:23 | 09:23 | 11:23 | 13:26 | 15:23 | 16:22 | 17:09 | 17:43 | 18:43 |
Ronquieres Rue De Chenu | 06:24 | 07:24 | 09:24 | 11:24 | 13:27 | 15:24 | 16:23 | 17:10 | 17:44 | 18:44 |
Ronquieres Canal | 06:25 | 07:25 | 09:25 | 11:25 | 13:28 | 15:25 | 16:24 | 17:11 | 17:45 | 18:45 |
Ronquieres Rue De Nivelles 39 | 06:26 | 07:26 | 09:26 | 11:26 | 13:29 | 15:26 | 16:25 | 17:12 | 17:46 | 18:46 |
Bornival Croiseau | 06:28 | 07:29 | 09:28 | 11:28 | 13:31 | 15:28 | 16:27 | 17:14 | 17:48 | 18:48 |
Bornival Petit Paradis | 06:29 | 07:30 | 09:29 | 11:29 | 13:32 | 15:29 | 16:28 | 17:15 | 17:49 | 18:49 |
Bornival Bifurcation | 06:30 | 07:31 | 09:30 | 11:30 | 13:33 | 15:30 | 16:29 | 17:16 | 17:50 | 18:50 |
Bornival Le Chêne | 06:31 | 07:32 | 09:30 | 11:30 | 13:33 | 15:30 | 16:29 | 17:16 | 17:50 | 18:50 |
Monstreux Cabine | 06:32 | 07:33 | 09:31 | 11:31 | 13:34 | 15:32 | 16:31 | 17:18 | 17:52 | 18:52 |
Monstreux Borne | 06:33 | 07:34 | 09:32 | 11:32 | 13:35 | 15:33 | 16:32 | 17:19 | 17:53 | 18:53 |
Monstreux Briqueterie | 06:34 | 07:36 | 09:33 | 11:33 | 13:36 | 15:34 | 16:33 | 17:20 | 17:54 | 18:54 |
Nivelles Laiterie | 06:35 | 07:37 | 09:34 | 11:34 | 13:37 | 15:35 | 16:34 | 17:21 | 17:55 | 18:55 |
Nivelles Abattoir | 06:36 | 07:39 | 09:35 | 11:35 | 13:38 | 15:36 | 16:35 | 17:22 | 17:56 | 18:56 |
Nivelles Rue De Soignies | 06:37 | 07:40 | 09:36 | 11:36 | 13:39 | 15:37 | 16:36 | 17:23 | 17:57 | 18:57 |
Nivelles Grand Place | 06:38 | 07:41 | 09:37 | 11:37 | 13:40 | 15:38 | 16:37 | 17:24 | 17:58 | 18:58 |
Nivelles Place du Souvenir | 06:39 | 07:42 | 09:38 | 11:38 | 13:41 | 15:39 | 16:38 | 17:25 | 17:59 | 18:59 |
Nivelles Place De Lalieux | 06:41 | 07:44 | 09:40 | 11:40 | 13:43 | 15:41 | 16:40 | 17:27 | 18:01 | 19:01 |
Nivelles Gare - Quai 3 | 06:43 | 07:46 | 09:42 | 11:42 | 13:45 | 15:43 | 16:42 | 17:29 | 18:03 | 19:03 |
TEC Brabant Wallon Bus dienstregeling - 63 (Braine-Le-Comte Gare - Quai 2→Nivelles Gare - Quai 3)
De TEC Brabant Wallon Bus dienstregeling voor de route 63, Braine-Le-Comte Gare - Quai 2→Nivelles Gare - Quai 3, biedt reizigers een betrouwbare tijdsplanning. De dienstregeling is voor de reis van Braine-Le-Comte Gare - Quai 2 station naar Nivelles Gare - Quai 3 station, maar de dienstregeling kan om verschillende redenen worden bijgewerkt.
Je kunt een online real-time dienstregeling raadplegen of een afdrukbare versie van de Bus dienstregeling bekijken. Plan je reis volgens de dienstregeling voor vandaag, morgen, doordeweeks of in het weekend met onze betrouwbare en actuele TEC Brabant Wallon dienstregeling. We werken het schema van 63, van Braine-Le-Comte naar Nivelles, dagelijks om 12 uur 's nachts.