65 - Remouchamps Gare→Liege Rue Darchis Schema
Weekdagen Schema
Station | Vertrek #1 |
---|---|
Remouchamps Gare | 07:15 |
Remouchamps Grottes | 07:17 |
Remouchamps Pont De Sougné | 07:18 |
Remouchamps Route De Henumont | 07:19 |
Remouchamps Institut St-Raphaël | 07:21 |
Aywaille Super Delhaize | 07:21 |
Aywaille Dieupart Eglise | 07:22 |
Aywaille Avenue Libert | 07:24 |
Aywaille Place | 07:25 |
Aywaille Gare Sncb | 07:26 |
Aywaille Administration Communale | 07:27 |
Aywaille Rue du Chera | 07:28 |
Florze Carrière Des Hayettes | 07:29 |
Florze Garage Ab Liégeois | 07:31 |
Florze Centre | 07:32 |
Florze Résidence Chera | 07:33 |
Florze Etoile | 07:34 |
Sprimont Rue Schinler 37 | 07:35 |
Sprimont Union Coopérative | 07:36 |
Sprimont Rue De L'Hôtel De Ville | 07:37 |
Sprimont Fond Leval | 07:38 |
Sprimont Chemin D'Ogné | 07:40 |
Hornay Ecole | 07:40 |
Hornay Route De Lincé | 07:41 |
Dolembreux Rue du Grand Bru | 07:42 |
Dolembreux Rue De Beaufays | 07:43 |
Dolembreux Rue Bayette | 07:44 |
Dolembreux Allée Des Bouleaux | 07:44 |
Dolembreux Haie Des Chênes | 07:44 |
Dolembreux Bois Le Comte | 07:45 |
Beaufays Trixhes Nollet | 07:46 |
Beaufays Rue De Hayen | 07:47 |
Beaufays Air Pur | 07:48 |
Beaufays Route De L'Abbaye | 07:50 |
Beaufays Route De Ninane | 07:51 |
Beaufays Centre Commercial | 07:52 |
Beaufays Route De Tilff | 07:53 |
Beaufays Parc De Bel' Fays | 07:54 |
Beaufays Bois D'Oblustaine | 07:55 |
Embourg Fort | 07:56 |
Embourg Rue F. Huet | 07:57 |
Embourg Eglise | 07:58 |
Embourg Maison Communale | 07:59 |
Embourg Rue Dieusaume | 08:00 |
Chenee Rue A. Poulet | 08:06 |
Chenee Gare | 08:07 |
Chenee Pont | 08:08 |
Angleur Quai Des Ardennes | 08:10 |
Liege Pont De Belle-Ïle | 08:13 |
Liege Rue De Paris | 08:14 |
Liege Monument Gramme | 08:16 |
Liege Place Général Leman | 08:19 |
Liege Gare Des Guillemins - Quai C | 08:23 |
Liege Avenue Blonden | 08:27 |
Liege Charlemagne | 08:31 |
Liege Rue Darchis | 08:33 |
TEC Liège - Verviers bus dienstregeling - 65 (Remouchamps Gare→Liege Rue Darchis)
De TEC Liège - Verviers bus dienstregeling voor de route 65, Remouchamps Gare→Liege Rue Darchis, biedt reizigers een betrouwbare tijdsplanning. De dienstregeling is voor de reis van Remouchamps Gare station naar Liege Rue Darchis station, maar de dienstregeling kan om verschillende redenen worden bijgewerkt.
Je kunt een online real-time dienstregeling raadplegen of een afdrukbare versie van de bus dienstregeling bekijken. Plan je reis volgens de dienstregeling voor vandaag, morgen, doordeweeks of in het weekend met onze betrouwbare en actuele TEC Liège - Verviers dienstregeling. We werken het schema van 65, van Remouchamps Gare naar Liege Rue Darchis, dagelijks om 12 uur 's nachts.
65 Alternatieve Richtingsschema's
- Dienstregeling van 65 - Liege Rue Darchis→Remouchamps Gare
- Dienstregeling van 65 - Ninane Place→Chenee Pont
- Dienstregeling van 65 - Liege Gare Des Guillemins - Quai D→Florze Garage Ab Liégeois
- Dienstregeling van 65 - Liege Rue Darchis→Florze Garage Ab Liégeois
- Dienstregeling van 65 - Ninane Place→Liege Gare Des Guillemins - Quai C
- Dienstregeling van 65 - Liege Gare Des Guillemins - Quai D→Aywaille Gare Sncb
- Dienstregeling van 65 - Liege Gare Des Guillemins - Quai D→Ninane Place
- Dienstregeling van 65 - Aywaille Gare Sncb→Remouchamps Gare
- Dienstregeling van 65 - Remouchamps Hautregard→Liege Gare Des Guillemins - Quai C
- Dienstregeling van 65 - Florze Garage Ab Liégeois→Liege Gare Des Guillemins - Quai C
- Dienstregeling van 65 - Remouchamps Gare→Sprimont Fond Leval
- Dienstregeling van 65 - Liege Rue Darchis→Ninane Place
- Dienstregeling van 65 - Remouchamps Hautregard→Aywaille Gare Sncb
- Dienstregeling van 65 - Liege Gare Des Guillemins - Quai D→Remouchamps Hautregard
- Dienstregeling van 65 - Lince Eglise→Aywaille Gare Sncb
- Dienstregeling van 65 - Liege Rue Darchis→Remouchamps Hautregard
- Dienstregeling van 65 - Remouchamps Gare→Liege Gare Des Guillemins - Quai C
- Dienstregeling van 65 - Aywaille Gare Sncb→Liege Rue Darchis
- Dienstregeling van 65 - Liege Rue Darchis→Aywaille Gare Sncb
- Dienstregeling van 65 - Florze Garage Ab Liégeois→Liege Rue Darchis
- Dienstregeling van 65 - Aywaille Gare Sncb→Sprimont Fond Leval
- Dienstregeling van 65 - Aywaille Gare Sncb→Sprimont Fond Leval
- Dienstregeling van 65 - Chenee Pont→Aywaille Gare Sncb
- Dienstregeling van 65 - Florze Garage Ab Liégeois→Beaufays Route De Ninane
- Dienstregeling van 65 - Florze Garage Ab Liégeois→Chenee Pont
- Dienstregeling van 65 - Chenee Pont→Beaufays Air Pur
- Dienstregeling van 65 - Liege Gare Des Guillemins - Quai D→Remouchamps Gare
- Dienstregeling van 65 - Chenee Pont→Dolembreux Haie Des Chênes
- Dienstregeling van 65 - Aywaille Gare Sncb→Liege Gare Des Guillemins - Quai C