65
65 - Florze Garage Ab Liégeois→Liege Gare Des Guillemins - Quai C Schema
Weekdagen Schema
Station | Vertrek #1 |
---|---|
Florze Garage Ab Liégeois | 05:48 |
Florze Centre | 05:49 |
Florze Résidence Chera | 05:50 |
Florze Etoile | 05:51 |
Sprimont Rue Schinler 37 | 05:52 |
Sprimont Union Coopérative | 05:52 |
Sprimont Rue De L'Hôtel De Ville | 05:53 |
Sprimont Fond Leval | 05:54 |
Sprimont Rue Van Roggen | 05:55 |
Sprimont Carrière D'Ogné | 05:56 |
Sprimont Bawe Puce | 05:57 |
Sprimont Xhigné Château | 05:58 |
Lince Crucifix | 05:59 |
Lince Eglise | 06:00 |
Lince Cimetière | 06:01 |
Lince Route D'Ognée | 06:01 |
Lince Rue Beauval | 06:02 |
Hornay Rue De Wachiboux | 06:03 |
Dolembreux Rue du Grand Bru | 06:04 |
Dolembreux Rue De Beaufays | 06:05 |
Dolembreux Rue Bayette | 06:06 |
Dolembreux Allée Des Bouleaux | 06:06 |
Dolembreux Haie Des Chênes | 06:06 |
Dolembreux Bois Le Comte | 06:07 |
Beaufays Trixhes Nollet | 06:08 |
Beaufays Rue De Hayen | 06:09 |
Beaufays Air Pur | 06:10 |
Beaufays Route De L'Abbaye | 06:11 |
Beaufays Rue Fagnery | 06:12 |
Beaufays Grosses Pierres | 06:13 |
Ninane Rue du Vieux Pré | 06:14 |
Ninane Place | 06:16 |
Ninane Rue du Vieux Pré | 06:17 |
Beaufays Grosses Pierres | 06:19 |
Beaufays Rue Fagnery | 06:20 |
Beaufays Route De Ninane | 06:20 |
Beaufays Route De Ninane | 06:20 |
Beaufays Centre Commercial | 06:21 |
Beaufays Route De Tilff | 06:22 |
Beaufays Parc De Bel' Fays | 06:23 |
Beaufays Bois D'Oblustaine | 06:24 |
Embourg Fort | 06:25 |
Embourg Rue F. Huet | 06:26 |
Embourg Eglise | 06:26 |
Embourg Maison Communale | 06:27 |
Embourg Rue Dieusaume | 06:28 |
Chenee Rue A. Poulet | 06:32 |
Chenee Gare | 06:33 |
Chenee Pont | 06:34 |
Angleur Quai Des Ardennes | 06:35 |
Liege Pont De Belle-Ïle | 06:37 |
Liege Rue De Paris | 06:38 |
Liege Monument Gramme | 06:39 |
Liege Place Général Leman | 06:41 |
Liege Gare Des Guillemins - Quai C | 06:44 |
TEC Liège - Verviers Bus dienstregeling - 65 (Florze Garage Ab Liégeois→Liege Gare Des Guillemins - Quai C)
De TEC Liège - Verviers Bus dienstregeling voor de route 65, Florze Garage Ab Liégeois→Liege Gare Des Guillemins - Quai C, biedt reizigers een betrouwbare tijdsplanning. De dienstregeling is voor de reis van Florze Garage Ab Liégeois station naar Liege Gare Des Guillemins - Quai C station, maar de dienstregeling kan om verschillende redenen worden bijgewerkt.
Je kunt een online real-time dienstregeling raadplegen of een afdrukbare versie van de Bus dienstregeling bekijken. Plan je reis volgens de dienstregeling voor vandaag, morgen, doordeweeks of in het weekend met onze betrouwbare en actuele TEC Liège - Verviers dienstregeling.
65 Alternatieve Richtingsschema's
- Dienstregeling van 65 - Liege Rue Darchis→Remouchamps Gare
- Dienstregeling van 65 - Ninane Place→Chenee Pont
- Dienstregeling van 65 - Liege Gare Des Guillemins - Quai D→Florze Garage Ab Liégeois
- Dienstregeling van 65 - Liege Rue Darchis→Florze Garage Ab Liégeois
- Dienstregeling van 65 - Ninane Place→Liege Gare Des Guillemins - Quai C
- Dienstregeling van 65 - Liege Gare Des Guillemins - Quai D→Aywaille Gare Sncb
- Dienstregeling van 65 - Liege Gare Des Guillemins - Quai D→Ninane Place
- Dienstregeling van 65 - Aywaille Gare Sncb→Remouchamps Gare
- Dienstregeling van 65 - Remouchamps Hautregard→Liege Gare Des Guillemins - Quai C
- Dienstregeling van 65 - Remouchamps Gare→Sprimont Fond Leval
- Dienstregeling van 65 - Liege Rue Darchis→Ninane Place
- Dienstregeling van 65 - Liege Gare Des Guillemins - Quai D→Remouchamps Hautregard
- Dienstregeling van 65 - Lince Eglise→Aywaille Gare Sncb
- Dienstregeling van 65 - Liege Rue Darchis→Remouchamps Hautregard
- Dienstregeling van 65 - Remouchamps Gare→Liege Gare Des Guillemins - Quai C
- Dienstregeling van 65 - Aywaille Gare Sncb→Liege Rue Darchis
- Dienstregeling van 65 - Liege Rue Darchis→Aywaille Gare Sncb
- Dienstregeling van 65 - Florze Garage Ab Liégeois→Liege Rue Darchis
- Dienstregeling van 65 - Aywaille Gare Sncb→Sprimont Fond Leval
- Dienstregeling van 65 - Aywaille Gare Sncb→Sprimont Fond Leval
- Dienstregeling van 65 - Chenee Pont→Aywaille Gare Sncb
- Dienstregeling van 65 - Remouchamps Gare→Liege Rue Darchis
- Dienstregeling van 65 - Florze Garage Ab Liégeois→Chenee Pont
- Dienstregeling van 65 - Chenee Pont→Beaufays Air Pur
- Dienstregeling van 65 - Liege Gare Des Guillemins - Quai D→Remouchamps Gare
- Dienstregeling van 65 - Aywaille Gare Sncb→Liege Gare Des Guillemins - Quai C
- Dienstregeling van 65 - Chenee Pont→Dolembreux Haie Des Chênes