66 - Bois-Seigneur-Isaac Centre→Nivelles Gare - Quai 3 Schema
Weekdagen Schema
Station | Vertrek #1 | Vertrek #2 |
---|---|---|
Bois-Seigneur-Isaac Centre | 12:15 | 19:11 |
Ophain - Bois-Seigneur-Isaac Maison Plasman | 12:16 | 19:12 |
Ophain - Bois-Seigneur-Isaac Ferme du Moulin | 12:16 | 19:12 |
Nivelles Laid Patard | 12:17 | 19:13 |
Nivelles Zoning Nord | 12:18 | 19:14 |
Nivelles Ferme Huart | 12:19 | 19:15 |
Nivelles Chaussée De Hal | 12:19 | 19:15 |
Nivelles Chemin Saint-Pierre | 12:20 | 19:16 |
Nivelles Chemin De Baudémont | 12:21 | 19:17 |
Nivelles Métallurgie | 12:22 | 19:18 |
Nivelles Chemin De Grambais | 12:23 | 19:19 |
Nivelles Rue De Soignies | 12:23 | 19:19 |
Nivelles Grand Place | 12:24 | 19:20 |
Nivelles Place du Souvenir | 12:25 | 19:21 |
Nivelles Place De Lalieux | 12:27 | 19:23 |
Nivelles Gare - Quai 3 | 12:29 | 19:25 |
TEC Brabant Wallon bus dienstregeling - 66 (Bois-Seigneur-Isaac Centre→Nivelles Gare - Quai 3)
De TEC Brabant Wallon bus dienstregeling voor de route 66, Bois-Seigneur-Isaac Centre→Nivelles Gare - Quai 3, biedt reizigers een betrouwbare tijdsplanning. De dienstregeling is voor de reis van Bois-Seigneur-Isaac Centre station naar Nivelles Gare - Quai 3 station, maar de dienstregeling kan om verschillende redenen worden bijgewerkt.
Je kunt een online real-time dienstregeling raadplegen of een afdrukbare versie van de bus dienstregeling bekijken. Plan je reis volgens de dienstregeling voor vandaag, morgen, doordeweeks of in het weekend met onze betrouwbare en actuele TEC Brabant Wallon dienstregeling. We werken het schema van 66, van Bois-Seigneur-Isaac Centre naar Nivelles Gare - Quai 3, dagelijks om 12 uur 's nachts.