66 - Nivelles Gare - Quai 3→Bois-Seigneur-Isaac Centre Schema
Weekdagen Schema
Station | Vertrek #1 | Vertrek #2 | Vertrek #3 |
---|---|---|---|
Nivelles Gare - Quai 3 | 09:26 | 13:31 | 18:33 |
Nivelles Saint-Sépulcre | 09:27 | 13:32 | 18:34 |
Nivelles Place De Lalieux | 09:30 | 13:35 | 18:37 |
Nivelles Place du Souvenir | 09:32 | 13:37 | 18:39 |
Nivelles Grand Place | 09:33 | 13:38 | 18:40 |
Nivelles Rue De Soignies | 09:34 | 13:39 | 18:41 |
Nivelles Chemin De Grambais | 09:35 | 13:40 | 18:42 |
Nivelles Métallurgie | 09:36 | 13:41 | 18:43 |
Nivelles Chemin De Baudémont | 09:37 | 13:42 | 18:44 |
Nivelles Chemin Saint-Pierre | 09:38 | 13:43 | 18:45 |
Nivelles Chaussée De Hal | 09:38 | 13:43 | 18:45 |
Nivelles Ferme Huart | 09:38 | 13:43 | 18:45 |
Nivelles Zoning Nord | 09:40 | 13:45 | 18:47 |
Nivelles Laid Patard | 09:40 | 13:45 | 18:47 |
Ophain - Bois-Seigneur-Isaac Ferme du Moulin | 09:41 | 13:46 | 18:48 |
Ophain - Bois-Seigneur-Isaac Maison Plasman | 09:42 | 13:47 | 18:49 |
Bois-Seigneur-Isaac Centre | 09:43 | 13:48 | 18:50 |
TEC Brabant Wallon bus dienstregeling - 66 (Nivelles Gare - Quai 3→Bois-Seigneur-Isaac Centre)
De TEC Brabant Wallon bus dienstregeling voor de route 66, Nivelles Gare - Quai 3→Bois-Seigneur-Isaac Centre, biedt reizigers een betrouwbare tijdsplanning. De dienstregeling is voor de reis van Nivelles Gare - Quai 3 station naar Bois-Seigneur-Isaac Centre station, maar de dienstregeling kan om verschillende redenen worden bijgewerkt.
Je kunt een online real-time dienstregeling raadplegen of een afdrukbare versie van de bus dienstregeling bekijken. Plan je reis volgens de dienstregeling voor vandaag, morgen, doordeweeks of in het weekend met onze betrouwbare en actuele TEC Brabant Wallon dienstregeling. We werken het schema van 66, van Nivelles naar Braine-L'Alleud, dagelijks om 12 uur 's nachts.