7 - Bagimont Centre Fedasil→Bouillon Athénée Schema
Weekdagen Schema
Station | Vertrek #1 |
---|---|
Bagimont Centre Fedasil | 07:32 |
Bagimont Eglise | 07:35 |
Pussemange Anc. Maison Communale | 07:42 |
Sugny Ecole | 07:47 |
Sugny Rue De Bouillon | 07:47 |
Sugny Rue Des Crutins | 07:47 |
Ban D'Alle Carrefour | 07:54 |
Corbion Route De Sugny 46 | 08:00 |
Corbion Route De Sugny 22 | 08:00 |
Corbion Carrefour | 08:01 |
Bouillon Camping | 08:08 |
Bouillon Ecole Sainte-Marie | 08:12 |
Bouillon Quai du Rempart | 08:13 |
Bouillon Athénée | 08:14 |
TEC Namur - Luxembourg bus dienstregeling - 7 (Bagimont Centre Fedasil→Bouillon Athénée)
De TEC Namur - Luxembourg bus dienstregeling voor de route 7, Bagimont Centre Fedasil→Bouillon Athénée, biedt reizigers een betrouwbare tijdsplanning. De dienstregeling is voor de reis van Bagimont Centre Fedasil station naar Bouillon Athénée station, maar de dienstregeling kan om verschillende redenen worden bijgewerkt.
Je kunt een online real-time dienstregeling raadplegen of een afdrukbare versie van de bus dienstregeling bekijken. Plan je reis volgens de dienstregeling voor vandaag, morgen, doordeweeks of in het weekend met onze betrouwbare en actuele TEC Namur - Luxembourg dienstregeling.
7 Alternatieve Richtingsschema's
- Dienstregeling van 7 - Bouillon Quai du Rempart→Bagimont Eglise
- Dienstregeling van 7 - Bagimont Centre Fedasil→Bouillon Quai du Rempart
- Dienstregeling van 7 - Bouillon Pont De Germauchamps→Bagimont Eglise
- Dienstregeling van 7 - Bouillon Athénée→Bagimont Eglise
- Dienstregeling van 7 - Bagimont Centre Fedasil→Bouillon Pont De Germauchamps