7 - Bouillon Pont De Germauchamps→Bagimont Eglise Schema
Weekdagen Schema
Station | Vertrek #1 | Vertrek #2 |
---|---|---|
Bouillon Pont De Germauchamps | 10:02 | 17:26 |
Bouillon Perimino | 10:03 | 17:26 |
Bouillon Faubourg De France | 10:04 | 17:27 |
Bouillon Rue Des Bains | 10:04 | 17:27 |
Bouillon Auberge D'Alsace | 10:05 | 17:28 |
Bouillon Athénée | 10:06 | - |
Bouillon Quai du Rempart | 10:08 | - |
Bouillon Tunnel | 10:09 | 17:28 |
Bouillon Camping | 10:11 | 17:30 |
Corbion Carrefour | 10:18 | 17:36 |
Corbion Route De Sugny 22 | 10:19 | 17:36 |
Corbion Route De Sugny 46 | 10:20 | 17:37 |
Ban D'Alle Carrefour | 10:26 | 17:42 |
Sugny Rue Des Crutins | 10:32 | 17:48 |
Sugny Rue De Bouillon | 10:32 | 17:49 |
Sugny Ecole | 10:33 | 17:50 |
Pussemange Anc. Maison Communale | 10:38 | 17:55 |
Bagimont Centre Fedasil | 10:45 | 18:02 |
Bagimont Eglise | 10:48 | 18:05 |
woensdag Schema
Station | Vertrek #1 | Vertrek #2 |
---|---|---|
Bouillon Pont De Germauchamps | 10:02 | 13:22 |
Bouillon Perimino | 10:03 | 13:22 |
Bouillon Faubourg De France | 10:04 | 13:23 |
Bouillon Rue Des Bains | 10:04 | 13:23 |
Bouillon Auberge D'Alsace | 10:05 | 13:24 |
Bouillon Athénée | 10:06 | - |
Bouillon Quai du Rempart | 10:08 | - |
Bouillon Tunnel | 10:09 | 13:24 |
Bouillon Camping | 10:11 | 13:26 |
Corbion Carrefour | 10:18 | 13:32 |
Corbion Route De Sugny 22 | 10:19 | 13:32 |
Corbion Route De Sugny 46 | 10:20 | 13:33 |
Ban D'Alle Carrefour | 10:26 | 13:38 |
Sugny Rue Des Crutins | 10:32 | 13:44 |
Sugny Rue De Bouillon | 10:32 | 13:45 |
Sugny Ecole | 10:33 | 13:46 |
Pussemange Anc. Maison Communale | 10:38 | 13:51 |
Bagimont Centre Fedasil | 10:45 | 13:58 |
Bagimont Eglise | 10:48 | 14:01 |
zondag en zaterdag Schema
Station | Vertrek #1 | Vertrek #2 |
---|---|---|
Bouillon Pont De Germauchamps | 09:03 | 15:03 |
Bouillon Perimino | 09:03 | 15:03 |
Bouillon Faubourg De France | 09:04 | 15:04 |
Bouillon Rue Des Bains | 09:04 | 15:04 |
Bouillon Auberge D'Alsace | 09:05 | 15:05 |
Bouillon Tunnel | 09:05 | 15:05 |
Bouillon Camping | 09:07 | 15:07 |
Corbion Carrefour | 09:13 | 15:13 |
Corbion Route De Sugny 22 | 09:13 | 15:13 |
Corbion Route De Sugny 46 | 09:14 | 15:14 |
Ban D'Alle Carrefour | 09:19 | 15:19 |
Sugny Rue Des Crutins | 09:25 | 15:25 |
Sugny Rue De Bouillon | 09:26 | 15:26 |
Sugny Ecole | 09:27 | 15:27 |
Pussemange Anc. Maison Communale | 09:32 | 15:32 |
Bagimont Centre Fedasil | 09:39 | 15:39 |
Bagimont Eglise | 09:42 | 15:42 |
TEC Namur - Luxembourg bus dienstregeling - 7 (Bouillon Pont De Germauchamps→Bagimont Eglise)
De TEC Namur - Luxembourg bus dienstregeling voor de route 7, Bouillon Pont De Germauchamps→Bagimont Eglise, biedt reizigers een betrouwbare tijdsplanning. De dienstregeling is voor de reis van Bouillon Pont De Germauchamps station naar Bagimont Eglise station, maar de dienstregeling kan om verschillende redenen worden bijgewerkt.
Je kunt een online real-time dienstregeling raadplegen of een afdrukbare versie van de bus dienstregeling bekijken. Plan je reis volgens de dienstregeling voor vandaag, morgen, doordeweeks of in het weekend met onze betrouwbare en actuele TEC Namur - Luxembourg dienstregeling.
7 Alternatieve Richtingsschema's
- Dienstregeling van 7 - Bouillon Quai du Rempart→Bagimont Eglise
- Dienstregeling van 7 - Bagimont Centre Fedasil→Bouillon Athénée
- Dienstregeling van 7 - Bagimont Centre Fedasil→Bouillon Quai du Rempart
- Dienstregeling van 7 - Bouillon Athénée→Bagimont Eglise
- Dienstregeling van 7 - Bagimont Centre Fedasil→Bouillon Pont De Germauchamps