7 - Bagimont Centre Fedasil→Bouillon Pont De Germauchamps Schema
Weekdagen Schema
Station
Vertrek #1
Vertrek #2
Bagimont Centre Fedasil
06:25
11:16
Bagimont Eglise
06:28
11:19
Pussemange Anc. Maison Communale
06:35
11:26
Sugny Ecole
06:40
11:31
Sugny Rue De Bouillon
06:40
11:31
Sugny Rue Des Crutins
06:40
11:31
Ban D'Alle Carrefour
06:47
11:38
Corbion Route De Sugny 46
06:52
11:44
Corbion Route De Sugny 22
06:52
11:44
Corbion Carrefour
06:53
11:45
Bouillon Camping
07:01
11:51
Bouillon Tunnel
-
11:54
Bouillon Athénée
-
11:55
Bouillon Ecole Sainte-Marie
07:04
-
Bouillon Quai du Rempart
07:04
11:56
Bouillon Auberge D'Alsace
07:06
11:57
Bouillon Rue Des Bains
07:06
11:57
Bouillon Faubourg De France
07:07
11:58
Bouillon Perimino
07:08
11:59
Bouillon Rue De Germauchamps
07:08
11:59
Bouillon Pont De Germauchamps
07:09
12:00
woensdag Schema
Station
Vertrek #1
Vertrek #2
Vertrek #3
Bagimont Centre Fedasil
06:25
11:16
15:16
Bagimont Eglise
06:28
11:19
15:19
Pussemange Anc. Maison Communale
06:35
11:26
15:26
Sugny Ecole
06:40
11:31
15:31
Sugny Rue De Bouillon
06:40
11:31
15:31
Sugny Rue Des Crutins
06:40
11:31
15:31
Ban D'Alle Carrefour
06:47
11:38
15:38
Corbion Route De Sugny 46
06:52
11:44
15:44
Corbion Route De Sugny 22
06:52
11:44
15:44
Corbion Carrefour
06:53
11:45
15:45
Bouillon Camping
07:01
11:51
15:51
Bouillon Tunnel
-
11:54
15:54
Bouillon Athénée
-
11:55
15:55
Bouillon Ecole Sainte-Marie
07:04
-
-
Bouillon Quai du Rempart
07:04
11:56
15:56
Bouillon Auberge D'Alsace
07:06
11:57
15:57
Bouillon Rue Des Bains
07:06
11:57
15:57
Bouillon Faubourg De France
07:07
11:58
15:58
Bouillon Perimino
07:08
11:59
15:59
Bouillon Rue De Germauchamps
07:08
11:59
15:59
Bouillon Pont De Germauchamps
07:09
12:00
16:00
zondag en zaterdag Schema
Station
Vertrek #1
Vertrek #2
Bagimont Centre Fedasil
10:18
16:18
Bagimont Eglise
10:21
16:21
Pussemange Anc. Maison Communale
10:28
16:28
Sugny Ecole
10:33
16:33
Sugny Rue De Bouillon
10:33
16:33
Sugny Rue Des Crutins
10:33
16:33
Ban D'Alle Carrefour
10:40
16:40
Corbion Route De Sugny 46
10:46
16:46
Corbion Route De Sugny 22
10:46
16:46
Corbion Carrefour
10:47
16:47
Bouillon Camping
10:54
16:54
Bouillon Tunnel
10:56
16:56
Bouillon Auberge D'Alsace
10:57
16:57
Bouillon Rue Des Bains
10:57
16:57
Bouillon Faubourg De France
10:58
16:58
Bouillon Perimino
10:59
16:59
Bouillon Rue De Germauchamps
10:59
16:59
Bouillon Pont De Germauchamps
11:00
17:00
TEC Namur - Luxembourg bus dienstregeling - 7 (Bagimont Centre Fedasil→Bouillon Pont De Germauchamps)
De TEC Namur - Luxembourg bus dienstregeling voor de route 7, Bagimont Centre Fedasil→Bouillon Pont De Germauchamps, biedt reizigers een betrouwbare tijdsplanning. De dienstregeling is voor de reis van Bagimont Centre Fedasil station naar Bouillon Pont De Germauchamps station, maar de dienstregeling kan om verschillende redenen worden bijgewerkt.
Je kunt een online real-time dienstregeling raadplegen of een afdrukbare versie van de bus dienstregeling bekijken. Plan je reis volgens de dienstregeling voor vandaag, morgen, doordeweeks of in het weekend met onze betrouwbare en actuele TEC Namur - Luxembourg dienstregeling. We werken het schema van 7, van Vresse-Sur-Semois naar Bouillon, dagelijks om 12 uur 's nachts.