731 - Saint-Leger Rue du 5 Septembre→Athus Ecoles Schema
Weekdagen Schema
Station | Vertrek #1 |
---|---|
Saint-Leger Rue du 5 Septembre | 07:00 |
Saint-Leger Rue D'Arlon 33 | 07:01 |
Saint-Leger Rue D'Arlon 45 | 07:02 |
Chatillon Carrefour Rue Fourneau | 07:05 |
Chatillon Rue D'Ahérée | 07:06 |
Chatillon Carrefour Rue Neuve | 07:07 |
Chatillon Cercle Saint-Pierre | 07:07 |
Chatillon Grand Rue | 07:08 |
Chatillon La Croix | 07:09 |
Meix-Le-Tige Rue du Tram 55 | 07:09 |
Meix-Le-Tige Rue du Tram 33 | 07:10 |
Meix-Le-Tige Rue du Tram Carrefour | 07:11 |
Meix-Le-Tige Ecole | 07:12 |
Habergy La Cuesta | 07:17 |
Habergy Eglise | 07:17 |
Habergy Cabine Electrique | 07:18 |
Habergy Rue Jacques | 07:19 |
Guelff Rue du Cimetière | 07:19 |
Guelff Cabine Electrique | 07:19 |
Guelff Route De Bébange | 07:20 |
Habergy Rue De La Source | 07:22 |
Habergy Rue De La Scierie | 07:23 |
Bebange Rue du Panorama | 07:25 |
Bebange Eglise | 07:26 |
Bebange Rue du Panorama | 07:27 |
Habergy Rue De La Scierie | 07:30 |
Habergy N870 | 07:31 |
Udange Rue D'Habergy | 07:34 |
Udange Eglise | 07:34 |
Udange Rue De Buvange | 07:35 |
Udange Rue De L'Ecole | 07:36 |
Wolkrange Rue D'Udange | 07:37 |
Wolkrange Eglise | 07:37 |
Wolkrange Carrefour Rue D'Udange | 07:38 |
Buvange Ecole Communale | 07:39 |
Differt Rue Albert 1er | 07:41 |
Differt Pépinière | 07:42 |
Differt Cora N81 | 07:44 |
Differt Institut | 07:45 |
Messancy Rue D'Arlon 156 | 07:48 |
Messancy Rue D'Arlon 46 | 07:49 |
Messancy Ecole Primaire | 07:51 |
Messancy Le Castel | 07:51 |
Messancy Maison Communale | 07:51 |
Messancy Clinique | 07:53 |
Messancy Avenue De Longwy | 07:55 |
Messancy La Hart | 07:56 |
Aubange Rue De Messancy 120 | 07:57 |
Aubange Rue De Messancy 70 | 07:58 |
Aubange Place | 07:59 |
Aubange Rue du Village | 08:00 |
Athus Clinique | 08:02 |
Athus Gare | 08:04 |
Athus Imma | 08:05 |
Athus Grand Rue | 08:06 |
Athus Centre - Rue Houillon | 08:07 |
TEC Namur - Luxembourg bus dienstregeling - 731 (Saint-Leger Rue du 5 Septembre→Athus Ecoles)
De TEC Namur - Luxembourg bus dienstregeling voor de route 731, Saint-Leger Rue du 5 Septembre→Athus Ecoles, biedt reizigers een betrouwbare tijdsplanning. De dienstregeling is voor de reis van Saint-Leger Rue du 5 Septembre station naar Athus Ecoles station, maar de dienstregeling kan om verschillende redenen worden bijgewerkt.
Je kunt een online real-time dienstregeling raadplegen of een afdrukbare versie van de bus dienstregeling bekijken. Plan je reis volgens de dienstregeling voor vandaag, morgen, doordeweeks of in het weekend met onze betrouwbare en actuele TEC Namur - Luxembourg dienstregeling.