731 Lijn
Athus Ecoles→Saint-Leger Rue du 5 Septembre
TEC Namur - Luxembourg
TEC Namur - Luxembourg 731 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 731 (Athus Ecoles→Saint-Leger Rue du 5 Septembre) heeft in totaal 58 haltes. Het beginpunt is Athus Ecoles en het eindpunt is Saint-Leger Rue du 5 Septembre.
Bus 731 vertrekt volgende week eens per dag om 16:06 en rijdt op: maandag, dinsdag.
Kies een van onderstaande bus 731 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Athus Ecoles→Saint-Leger Rue du 5 Septembre (58 haltes)
Athus Ecoles
Athus Rue Houillon
Athus Centre - Rue Houillon
Athus Grand Rue
Athus Gare
Athus Clinique
Aubange Rue D'Athus
Aubange Rue du Village
Aubange Place
Aubange Rue De Messancy 70
Aubange Rue De Messancy 120
Messancy La Hart
Messancy Avenue De Longwy
Messancy Clinique
Messancy Ecole Primaire
Messancy Le Castel
Messancy Rue D'Arlon 46
Messancy Rue D'Arlon 156
Differt Cora N81
Differt Cora N81
Differt Institut
Differt Pépinière
Differt Rue Albert 1er
Buvange Ecole Communale
Wolkrange Carrefour Rue D'Udange
Wolkrange Eglise
Wolkrange Rue D'Udange
Udange Rue De L'Ecole
Udange Rue De Buvange
Udange Eglise
Udange Rue D'Habergy
Habergy N870
Habergy Rue De La Scierie
Bebange Rue du Panorama
Bebange Eglise
Bebange Rue du Panorama
Habergy Rue De La Scierie
Habergy Rue De La Source
Guelff Route De Bébange
Guelff Cabine Electrique
Guelff Rue du Cimetière
Habergy Rue Jacques
Habergy Cabine Electrique
Habergy Eglise
Habergy La Cuesta
Meix-Le-Tige Ecole
Meix-Le-Tige Rue du Tram Carrefour
Meix-Le-Tige Rue du Tram 33
Meix-Le-Tige Rue du Tram 55
Chatillon La Croix
Chatillon Grand Rue
Chatillon Cercle Saint-Pierre
Chatillon Carrefour Rue Neuve
Chatillon Rue D'Ahérée
Chatillon Carrefour Rue Fourneau
Saint-Leger Rue D'Arlon 45
Saint-Leger Rue D'Arlon 33
Saint-Leger Rue du 5 Septembre
731 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 731?
Op maandag, dinsdag rijdt de eerste bus 731 om 16:06
Hoe laat vertrekt de laatste bus 731?
Op maandag, dinsdag gaat de laatste bus 731 om 16:06..
Wanneer komt bus 731 aan?
Wanneer komt de Athus Ecoles→Saint-Leger Rue du 5 Septembre Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Athus Ecoles→Saint-Leger Rue du 5 Septembre Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Rijdt TEC Namur - Luxembourg's 731 bus lijn op Hemelvaartsdag and Pinksteren?
De 731 bus's diensttijden op Hemelvaartsdag and Pinksteren kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een 731 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 731 bus station te bekijken.
Bus 731 dienstregeling
731 bus route is actief op maandag tot dinsdag. Reguliere tijden: 16:06
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 16:06 | Enkel vertrek |
di. | 16:06 | Enkel vertrek |
wo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
do. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
vr. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
TEC Namur - Luxembourg bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 731 (van Athus Ecoles), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 731 (Athus Ecoles→Saint-Leger Rue du 5 Septembre) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van TEC Namur - Luxembourg.
731 lijn bus tarief
De prijzen van TEC Namur - Luxembourg 731 (Athus Ecoles→Saint-Leger Rue du 5 Septembre) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van TEC Namur - Luxembourg kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van TEC Namur - Luxembourg gaan.
731 (TEC Namur - Luxembourg)
De eerste stop van de 731 bus-route is Athus Ecoles en de laatste halte is Saint-Leger Rue du 5 Septembre. 731 (Athus Ecoles→Saint-Leger Rue du 5 Septembre) is operationeel op maandag, dinsdag.
Aanvullende informatie: 731 heeft 58 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 61 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van TEC Namur - Luxembourg, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 731 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 731 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 731 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 731 (Athus Ecoles→Saint-Leger Rue du 5 Septembre) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 731 bus tracker of een live TEC Namur - Luxembourg bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor TEC Namur - Luxembourg of een reisplanner voor Metro, Tram, Bus, Trein of Veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor TEC Namur - Luxembourg en elk bus, inclusief lijn 731, in Belgique.
731 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
TEC Namur - Luxembourg in Belgique
- 132A - Walcourt - Cerfontaine - Philippeville/ Dienstregeling
- 17/3 - Mabompré - Vellereux et Compogne/ Dienstregeling
- E86 - Namur - Couvin/ Dienstregeling
- 822 - Namur - Aische - Eghezée/ Dienstregeling
- 38 - Virton - Lamorteau - Virton/ Dienstregeling
- 66 - Gedinne - Paliseul - Bertrix/ Dienstregeling
- 4 - Namur - Mont-Godinne CHU/ Dienstregeling
- 136D - Florennes - Philippeville - Rance/ Dienstregeling
- 8 - Bouillon - Libramont/ Dienstregeling
- 52 - Dinant - Herbuchenne/ Dienstregeling
- 97D - Nettinne - Marche/ Dienstregeling
- 78/2 - Circuit scolaire de Bertrix (Zoning)/ Dienstregeling
- B - Arlon - Callemeyn (ligne urbaine)/ Dienstregeling
- 156D - Mariembourg - Doische/ Dienstregeling
- 27/1 - Lavaux - Assenois/ Dienstregeling
- 166A - Jemelle - Lavaux-Sainte-Anne/ Dienstregeling
- 92/6 - Proxibus d'Anhée/ Dienstregeling
- 13/2 - La Roche - Devantave - La Roche/ Dienstregeling
- 69 - Ciney (Service urbain)/ Dienstregeling
- 11/5 - Noiseux - Durbuy - Melreux/ Dienstregeling