8 - Liege Gare Des Guillemins - Quai F→Liege Place St-Nicolas (Terminus) Schema
Weekdagen Schema
Station | Vertrek #1 | Vertrek #2 | Vertrek #3 |
---|---|---|---|
Liege Gare Des Guillemins - Quai F | 06:49 | 07:52 | 17:45 |
Liege Rue De Joie | 06:51 | 07:54 | 17:47 |
Liege Place Des Wallons | 06:53 | 07:56 | 17:49 |
Liege Rue J. Makoy | 06:53 | 07:56 | 17:49 |
Liege Clinique du Laveu | 06:53 | 07:56 | 17:49 |
Liege Place H. Simon | 06:54 | 07:57 | 17:50 |
Liege Rue De La Raine | 06:54 | 07:57 | 17:50 |
Liege Rue De La Faille | 06:54 | 07:57 | 17:50 |
Liege Rue J. D'Andrimont | 06:55 | 07:58 | 17:51 |
Liege Rue Bois D'Avroy | 06:55 | 07:58 | 17:51 |
Liege Rue F. Borny | 06:56 | 07:59 | 17:52 |
Liege Château D'Eau | 06:57 | 08:00 | 17:53 |
Liege Rue H. Maus | 06:58 | 08:01 | 17:54 |
Liege St-Gilles Carrefour | 06:59 | 08:02 | 17:56 |
Liege Rue du Snapeux | 07:00 | 08:03 | 17:57 |
Liege Boulevard Carton De Wiart | 07:01 | 08:04 | 17:59 |
Liege Place St-Nicolas (Terminus) | 07:01 | 08:04 | 18:00 |
TEC Liège - Verviers bus dienstregeling - 8 (Liege Gare Des Guillemins - Quai F→Liege Place St-Nicolas (Terminus))
De TEC Liège - Verviers bus dienstregeling voor de route 8, Liege Gare Des Guillemins - Quai F→Liege Place St-Nicolas (Terminus), biedt reizigers een betrouwbare tijdsplanning. De dienstregeling is voor de reis van Liege Gare Des Guillemins - Quai F station naar Liege Place St-Nicolas (Terminus) station, maar de dienstregeling kan om verschillende redenen worden bijgewerkt.
Je kunt een online real-time dienstregeling raadplegen of een afdrukbare versie van de bus dienstregeling bekijken. Plan je reis volgens de dienstregeling voor vandaag, morgen, doordeweeks of in het weekend met onze betrouwbare en actuele TEC Liège - Verviers dienstregeling. We werken het schema van 8, van Liège naar Saint-Nicolas, dagelijks om 12 uur 's nachts.