86C
86C - Thumaide Sainte Brigitte→Leuze-En-Hainaut Sncb Schema
Weekdagen Schema
Station | Vertrek #1 |
---|---|
Thumaide Sainte Brigitte | 07:37 |
Thumaide Cimetière | 07:38 |
Thumaide Place | 07:39 |
Ramegnies Château | 07:41 |
Wadelincourt Doaire | 07:42 |
Wadelincourt La Cadie | 07:42 |
Wadelincourt Rue De Ramegnies | 07:43 |
Wadelincourt Aubette | 07:44 |
Basecles Place De La Victoire | 07:47 |
Basecles Eglise | 07:48 |
Basecles Cheval Blanc | 07:49 |
Basecles Nouvelle Cité | 07:49 |
Quevaucamps Oasis | 07:50 |
Quevaucamps Stop | 07:50 |
Quevaucamps Brugnon | 07:51 |
Quevaucamps Place | 07:52 |
Quevaucamps Ecoles | 07:53 |
Quevaucamps Rue De La Gare | 07:54 |
Quevaucamps Ancienne Gare | 07:55 |
Quevaucamps Rue Ferrer (Pâturages) | 07:56 |
Quevaucamps Place Ferrer | 07:56 |
Quevaucamps Les Pavillons | 07:57 |
Quevaucamps Cabinetéléphonique | 07:58 |
Quevaucamps Terminus | 07:59 |
Quevaucamps Lycée | 08:00 |
Quevaucamps Pâturages | 08:01 |
Quevaucamps Le Lancier | 08:03 |
Stambruges Banque | 08:06 |
Stambruges Croquet | 08:06 |
Beloeil Belstam | 08:08 |
Beloeil Bois | 08:08 |
Beloeil Plantis | 08:09 |
Beloeil Ecacheries | 08:10 |
Beloeil Remembrement | 08:11 |
Beloeil Rue Vivier Au Bois | 08:11 |
Beloeil Place | 08:12 |
Beloeil Château | 08:12 |
Beloeil Canteleu | 08:14 |
Beloeil Robertsart | 08:15 |
Ellignies-Ste-Anne Place Communale | 08:16 |
Ellignies-Ste-Anne Carrefour De Leuze | 08:17 |
Aubechies Vert Marais | 08:18 |
Blicquy Chapelle | 08:21 |
Blicquy Eglise | 08:21 |
Blicquy Institut Porte Ouverte | 08:22 |
Chapelle-A-Oie Eglise | 08:24 |
Leuze-En-Hainaut Héros Leuzois | 08:28 |
Leuze-En-Hainaut Le Tiercé | 08:29 |
Leuze-En-Hainaut Rue D'Ath | 08:30 |
Leuze-En-Hainaut Collégiale Saint-Pierre | 08:31 |
Leuze-En-Hainaut Sncb | 08:34 |
TEC Hainaut Bus dienstregeling - 86C (Thumaide Sainte Brigitte→Leuze-En-Hainaut Sncb)
De TEC Hainaut Bus dienstregeling voor de route 86C, Thumaide Sainte Brigitte→Leuze-En-Hainaut Sncb, biedt reizigers een betrouwbare tijdsplanning. De dienstregeling is voor de reis van Thumaide Sainte Brigitte station naar Leuze-En-Hainaut Sncb station, maar de dienstregeling kan om verschillende redenen worden bijgewerkt.
Je kunt een online real-time dienstregeling raadplegen of een afdrukbare versie van de Bus dienstregeling bekijken. Plan je reis volgens de dienstregeling voor vandaag, morgen, doordeweeks of in het weekend met onze betrouwbare en actuele TEC Hainaut dienstregeling.
86C Alternatieve Richtingsschema's
- Dienstregeling van 86C - Quevaucamps Pâturages→Peruwelz Sncb - Quai E
- Dienstregeling van 86C - Quevaucamps Pâturages→Leuze-En-Hainaut Sncb
- Dienstregeling van 86C - Blicquy Chapelle→Leuze-En-Hainaut Sncb
- Dienstregeling van 86C - Peruwelz Sncb - Quai E→Leuze-En-Hainaut Sncb
- Dienstregeling van 86C - Leuze-En-Hainaut Sncb→Blicquy Chapelle
- Dienstregeling van 86C - Leuze-En-Hainaut Sncb→Basecles Eglise
- Dienstregeling van 86C - Leuze-En-Hainaut Sncb→Peruwelz Sncb - Quai E
- Dienstregeling van 86C - Peruwelz Sncb - Quai E→Quevaucamps Pâturages