86C
86C - Blicquy Chapelle→Leuze-En-Hainaut Sncb Schema
Vertrek vanaf Blicquy Chapelle
woensdag | Weekdagen |
---|---|
12:08 | 16:48 |
16:48 | - |
TEC Hainaut Bus dienstregeling - 86C (Blicquy Chapelle→Leuze-En-Hainaut Sncb)
De TEC Hainaut Bus dienstregeling voor de route 86C, Blicquy Chapelle→Leuze-En-Hainaut Sncb, biedt reizigers een betrouwbare tijdsplanning. De dienstregeling is voor de reis van Blicquy Chapelle station naar Leuze-En-Hainaut Sncb station, maar de dienstregeling kan om verschillende redenen worden bijgewerkt.
Je kunt een online real-time dienstregeling raadplegen of een afdrukbare versie van de Bus dienstregeling bekijken. Plan je reis volgens de dienstregeling voor vandaag, morgen, doordeweeks of in het weekend met onze betrouwbare en actuele TEC Hainaut dienstregeling.
86C Alternatieve Richtingsschema's
- Dienstregeling van 86C - Quevaucamps Pâturages→Peruwelz Sncb - Quai E
- Dienstregeling van 86C - Quevaucamps Pâturages→Leuze-En-Hainaut Sncb
- Dienstregeling van 86C - Thumaide Sainte Brigitte→Leuze-En-Hainaut Sncb
- Dienstregeling van 86C - Peruwelz Sncb - Quai E→Leuze-En-Hainaut Sncb
- Dienstregeling van 86C - Leuze-En-Hainaut Sncb→Blicquy Chapelle
- Dienstregeling van 86C - Leuze-En-Hainaut Sncb→Basecles Eglise
- Dienstregeling van 86C - Leuze-En-Hainaut Sncb→Peruwelz Sncb - Quai E
- Dienstregeling van 86C - Peruwelz Sncb - Quai E→Quevaucamps Pâturages