913 - Aalst Technisch Atheneum 1 Schema
Weekdagen Schema
Station | Vertrek #1 |
---|---|
Dendermonde Station Perron 7 | 07:02 |
Sint-Gillis-Bij-Dendermonde Emanuel Hielstraat | 07:03 |
Sint-Gillis-Bij-Dendermonde Kerk | 07:05 |
Sint-Gillis-Bij-Dendermonde Acacialaan | 07:06 |
Sint-Gillis-Bij-Dendermonde Kruisstraat | 07:08 |
Lebbeke Vondelmolen | 07:09 |
Lebbeke Ziekhuisveldbaan | 07:10 |
Lebbeke Dorp | 07:12 |
Lebbeke Administratief Centrum | 07:13 |
Lebbeke Bellestraat | 07:15 |
Denderbelle Blijstraat | 07:17 |
Denderbelle Centrum | 07:19 |
Denderbelle Bermenstraat | 07:21 |
Denderbelle Mottekensstraat | 07:23 |
Wieze Streekbaan | 07:26 |
Wieze Dorp | 07:27 |
Wieze Oktoberhallen | 07:29 |
Herdersem Aartstraat | 07:30 |
Herdersem Gemeentehuis | 07:32 |
Aalst Middenweg | 07:33 |
Herdersem Kapelleommegang | 07:35 |
Herdersem Kapel Pontweg | 07:36 |
Moorsel Kattenbroek | 07:38 |
Moorsel Rijgerstraat | 07:40 |
Moorsel Avouestraat | 07:41 |
Aalst Paddenvijverstraat | 07:42 |
Aalst Achterweg | 07:44 |
Aalst Paardendries | 07:46 |
Aalst Onze-Lieve-Vrouw Ziekenhuis | 07:48 |
Aalst Groenstraat | 07:50 |
Aalst Een Meistraat | 07:51 |
Aalst Station Perron 6 | 07:52 |
Aalst Esplanade | 07:53 |
Aalst Vredeplein | 07:54 |
Aalst Meuleschettekapel | 07:55 |
Aalst Vti | 07:56 |
Aalst Technisch Atheneum 1 | 07:57 |
De Lijn bus dienstregeling - 913 (Aalst Technisch Atheneum 1)
De Lijn bus dienstregeling voor de route 913, Aalst Technisch Atheneum 1, biedt reizigers een betrouwbare tijdsplanning. De dienstregeling is voor de reis van Dendermonde Station Perron 7 station naar Aalst Technisch Atheneum 1 station, maar de dienstregeling kan om verschillende redenen worden bijgewerkt.
Je kunt een online real-time dienstregeling raadplegen of een afdrukbare versie van de bus dienstregeling bekijken. Plan je reis volgens de dienstregeling voor vandaag, morgen, doordeweeks of in het weekend met onze betrouwbare en actuele De Lijn dienstregeling.