Linia 153
Pyskowice Plac Wyszyńskiego - Księży Las
ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego
autobus 153 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Autobus 153 (Księży Las→Pyskowice Plac Wyszyńskiego) ma 20 przystanków rozpoczynając z Księży Las a kończąc na Pyskowice Plac Wyszyńskiego.
Wybierz dowolną przystanków z trasy autobus 153 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Księży Las→Pyskowice Plac Wyszyńskiego (20 przystanków)
Księży Las
Jasiona II
Kopacz [Nż]
Kopienica
Kopienica Szkoła
Kopienica Ośrodek Zdrowia
Kopienica Szkoła
Łubie Górne
Łubie [Nż]
Łubie Dolne [Nż]
Łubie Gospodarstwo Rolne [Nż]
Srocza Góra [Nż]
Pyskowice Jaśkowicka Ogródki Działkowe [Nż]
Jaśkowice
Jaśkowice Osiedle
Dąbrowa
Jaśkowice
Pyskowice Jaśkowicka Ogródki Działkowe [Nż]
Pyskowice Wyzwolenia [Nż]
Pyskowice Plac Wyszyńskiego
FAQ dla 153
O której zaczyna kursować autobus 153?
autobus 153 rozpoczyna kurs o 05:14 w poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek.
O której kończy kursować autobus 153?
Autobus 153 kończy kursowanie o 07:14 w niedziela, sobota.
Za ile przyjedzie autobus 153?
Kiedy przyjedzie Autobus linii Pyskowice Plac Wyszyńskiego - Księży Las? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla Autobus linii Pyskowice Plac Wyszyńskiego - Księży Las, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy linia ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego 153 autobus jeździ w Zielone Świątki?
Autobus 153 może zmienić godziny kursowania w Zielone Świątki. Sprawdź aplikację Moovit, aby poznać najnowsze zmiany i aktualizacje na żywo.
Czy w pobliżu jest przystanek dla autobus 153?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić przystanek w pobliżu dla autobus 153.
Schemat trasy autobus 153 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego) — Księży Las→Pyskowice Plac Wyszyńskiego
Rozkład jazdy autobus 153
Autobus trasa 153 kursuje codziennie. Zazwyczaj w godzinach: 05:14 - 14:20
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 05:14 - 14:20 | 44 |
wt | 05:14 - 14:20 | 44 |
śr | 05:14 - 14:20 | 44 |
czw | 05:14 - 14:20 | 44 |
pt | 05:14 - 14:20 | 44 |
sob | 07:14 | Pojedynczy odjazd |
ndz | 07:14 | Pojedynczy odjazd |
Komunikaty o stanie usług dla autobus ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Sprawdź wszystkie zmiany w linii 153 (rusza z Księży Las), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią 153 (kierunek (Księży Las→Pyskowice Plac Wyszyńskiego)) i śledź autobus, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego już teraz.
Autobus 153 - opłata
Taryfy w pojeździe linii 153 (kierunek: (Księży Las→Pyskowice Plac Wyszyńskiego)) należącym do ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego.
153 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego)
Pierwszy przystanek na trasie autobus 153 to Księży Las, a ostatni Pyskowice Plac Wyszyńskiego. 153 (Księży Las→Pyskowice Plac Wyszyńskiego) kursuje codziennie.
Dodatkowe informacje: 153 ma 20 przystanków, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 42 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego, śledzenie w czasie rzeczywistym autobus, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Wodzisław Śląski i pomaga znaleźć najbliższą przystanków autobus 153 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla autobus 153, którymi możesz podróżować.
Autobus linii 153 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię 153 (Księży Las→Pyskowice Plac Wyszyńskiego) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia autobus linii 153 lub aplikacji do śledzenia na żywo autobus ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego i nigdy nie ucieknie Ci autobus.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego lub takimi środkami komunikacji jak Tramwaj, Trolejbus, Autobus lub Kolej, aby zaplanować trasę po Wodzisław Śląski. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego i każdy autobus, w tym linii 153 w Wodzisław Śląski
153 - Alternatywny kierunek
ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego w Wodzisław Śląski
- 160 - Wesoła Kopalnia - Zagórze Zajezdnia/ Rozkład
- 90 - Osiedle Syberka Ośrodek Zdrowia - Zagórze Zajezdnia/ Rozkład
- 650 - Czechowice Kąpielisko Parking - Gliwice Plac Piastów/ Rozkład
- 187 - Sikornik Osiedle - Sikornik Osiedle/ Rozkład
- 71 - Pyskowice Szpitalna - Gliwice Plac Piastów/ Rozkład
- R - Tychy Szpital Wojewódzki - Czułów Fabryka/ Rozkład
- 984 - Strzemieszyce Zakawie Kapliczka - Osiedle Mydlice Pętla/ Rozkład
- 22 - Chorzów ZUS - Siemianowice Rurownia/ Rozkład
- 551 - Tychy Towarowa - Tychy Dworzec PKP/ Rozkład
- 2 - Wartogłowiec Pętla - Wartogłowiec Pętla/ Rozkład
- 673 - Katowice Aleja Korfantego - Murcki Szyb Stanisław/ Rozkład
- 30N - Katowice Dworzec - Przełajka Pętla/ Rozkład
- 750 - Miechowice Plejada - Bytom Dworzec/ Rozkład
- 255 - Halemba Pętla - Halemba Pętla/ Rozkład
- 198 - Zabrze Plac Dworcowy - Halemba Pętla/ Rozkład
- 627 - Tychy Jana Pawła II - Międzyrzecze Gospoda/ Rozkład
- 256 - Tychy Towarowa - Tychy Towarowa/ Rozkład
- 158 - Rokitnica Pętla - Tarnowskie Góry Dworzec/ Rozkład
- 81 - Helenka ELZAB - Zabrze Plac Dworcowy/ Rozkład
- 151 - Tarnowskie Góry Dworzec - Miasteczko Śląskie Osiedle/ Rozkład