Linia 160
Sosnowiec Urząd Miasta - Wesoła Kopalnia
ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego
autobus 160 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Autobus 160 (Sosnowiec Urząd Miasta→Wesoła Kopalnia) ma 48 przystanków rozpoczynając z Sosnowiec Urząd Miasta a kończąc na Wesoła Kopalnia.
Wybierz dowolną przystanków z trasy autobus 160 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Sosnowiec Urząd Miasta→Wesoła Kopalnia (48 przystanków)
Sosnowiec Urząd Miasta
Sielec Wawel
Sielec Wawel Kościół
Sosnowiec Rondo Ludwik
Dębowa Góra Zakopiańska
Dębowa Góra Lipowa
Dębowa Góra Niwecka
Dańdówka Niwecka [Nż]
Dańdówka Wiadukt
Dańdówka Dworzec PKP
Dańdówka Osiedle
Dańdówka Osiedle Kalinowa
Dańdówka Osiedle Kalinowa Kościół
Dańdówka Traugutta
Bobrek Innowacyjna
Bobrek Inwestycyjna Pętla I
Bobrek Inwestycyjna Wiadukt
Bobrek Inwestycyjna Pętla II
Bobrek Logistyczna
Bobrek Innowacyjna
Bobrek Okulickiego
Bobrek Bronowa [Nż]
Bobrek Bronowa
Niwka Kopalniana
Niwka Szybowa
Niwka Tuwima
Niwka Fabryka
Niwka Kościół
Modrzejów Rynek
Mysłowice Kościół
Mysłowice Cmentarz
Mysłowice Mikołowska Markety
Ćmok Rondo (Mikołowska) [Nż]
Ćmok Tysiąclecia
Ćmok Obrzeżna Zachodnia
Ćmok Ogródki Działkowe
Morgi Szkoła
Morgi Kotarbińskiego [Nż]
Morgi Sienkiewicza
Morgi Kościół
Larysz Sienkiewicza [Nż]
Larysz
Larysz Storczyków [Nż]
Wesoła Mostek
Wesoła Dzierżonia
Wesoła Rynek
Wesoła Piastów Śląskich
Wesoła Kopalnia
FAQ dla 160
O której zaczyna kursować autobus 160?
autobus 160 rozpoczyna kurs o 05:05 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
O której kończy kursować autobus 160?
Autobus 160 kończy kursowanie o 21:05 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
Za ile przyjedzie autobus 160?
Kiedy przyjedzie Autobus linii Sosnowiec Urząd Miasta - Wesoła Kopalnia? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla Autobus linii Sosnowiec Urząd Miasta - Wesoła Kopalnia, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy linia ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego 160 autobus jeździ w Zielone Świątki?
Autobus 160 może zmienić godziny kursowania w Zielone Świątki. Sprawdź aplikację Moovit, aby poznać najnowsze zmiany i aktualizacje na żywo.
Czy w pobliżu jest przystanek dla autobus 160?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić przystanek w pobliżu dla autobus 160.
Schemat trasy autobus 160 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego) — Sosnowiec Urząd Miasta→Wesoła Kopalnia
Rozkład jazdy autobus 160
Autobus trasa 160 kursuje codziennie. Zazwyczaj w godzinach: 05:05 - 21:05
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 05:05 - 21:05 | 60 |
wt | 05:05 - 21:05 | 60 |
śr | 05:05 - 21:05 | 60 |
czw | 05:05 - 21:05 | 60 |
pt | 05:05 - 21:05 | 60 |
sob | 05:05 - 21:05 | 60 |
ndz | 05:05 - 21:05 | 60 |
Komunikaty o stanie usług dla autobus ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Sprawdź wszystkie zmiany w linii 160 (rusza z Sosnowiec Urząd Miasta), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią 160 (kierunek (Sosnowiec Urząd Miasta→Wesoła Kopalnia)) i śledź autobus, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego już teraz.
Autobus 160 - opłata
Taryfy w pojeździe linii 160 (kierunek: (Sosnowiec Urząd Miasta→Wesoła Kopalnia)) należącym do ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego.
160 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego)
Pierwszy przystanek na trasie autobus 160 to Sosnowiec Urząd Miasta, a ostatni Wesoła Kopalnia. 160 (Sosnowiec Urząd Miasta→Wesoła Kopalnia) kursuje codziennie.
Dodatkowe informacje: 160 ma 48 przystanków, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 69 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego, śledzenie w czasie rzeczywistym autobus, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Wodzisław Śląski i pomaga znaleźć najbliższą przystanków autobus 160 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla autobus 160, którymi możesz podróżować.
Autobus linii 160 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię 160 (Sosnowiec Urząd Miasta→Wesoła Kopalnia) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia autobus linii 160 lub aplikacji do śledzenia na żywo autobus ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego i nigdy nie ucieknie Ci autobus.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego lub takimi środkami komunikacji jak Tramwaj, Trolejbus, Autobus lub Kolej, aby zaplanować trasę po Wodzisław Śląski. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego i każdy autobus, w tym linii 160 w Wodzisław Śląski
ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego w Wodzisław Śląski
- 56 - Wola Skrzyżowanie - Hołdunów Pętla/ Rozkład
- 708 - Bytom Dworzec - Bytom Dworzec/ Rozkład
- 910 - Katowice Dworzec - Osiedle Paderewskiego Trzy Stawy/ Rozkład
- A4N - Gliwice Zajezdnia - Trynek Toruńska/ Rozkład
- 165 - Obroki Elkop - Osiedle Tysiąclecia Pętla/ Rozkład
- 722 - Będzin Kościuszki - Będzin Kościuszki/ Rozkład
- 623 - Miechowice Pętla - Bytom Dworzec/ Rozkład
- 25 - Będzin Stadion - Grodziec Różyckiego/ Rozkład
- T-20 - Załęże Pośpiecha - Załęże Pośpiecha/ Rozkład
- 32 - Gliwice Plac Piastów - Zabrze Plac Dworcowy/ Rozkład
- 294 - Mikołów Dworzec - Mikołów Dworzec/ Rozkład
- 35 - Kosztowy Rynek - Czeladź Wojkowicka Pętla/ Rozkład
- 800 - Będzin Kościuszki - Katowice Piotra Skargi/ Rozkład
- 646 - Sadowie Daleka - Tarnowskie Góry Dworzec/ Rozkład
- 119 - Strąków Pętla - Katowice Plac Wolności/ Rozkład
- 805 - Katowice Piotra Skargi - Sosnowiec Szpital Wojewódzki/ Rozkład
- 225 - Dąbie Szkoła - Najdziszów Pętla/ Rozkład
- 700 - Wojkowice Park - Bytom Dworzec/ Rozkład
- 674 - Osiedle Tysiąclecia Pętla - Katowice Sokolska/ Rozkład
- 672 - Wesoła Kopalnia - Katowice Sądowa/ Rozkład