Linia 22
Chorzów Batory Pętla - Siemianowice Plac Skargi
ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego
autobus 22 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Autobus 22 (Chorzów Batory Pętla→Siemianowice Plac Skargi) ma 27 przystanków rozpoczynając z Chorzów Batory Pętla a kończąc na Siemianowice Plac Skargi.
Wybierz dowolną przystanków z trasy autobus 22 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Chorzów Batory Pętla→Siemianowice Plac Skargi (27 przystanków)
Chorzów Batory Pętla
Chorzów Batory Osiedle
Chorzów Batory Kościół
Chorzów Batory 16 Lipca
Chorzów Batory Dworzec PKP
Chorzów Dąbrowskiego
Chorzów Cmentarz
Chorzów Zus
Chorzów Rynek
Chorzów Metalowców
Chorzów Stabika
Chorzów Stary Dworzec PKP
Chorzów Stary Wiejska
Maciejkowice Szyb Zygmunt
Maciejkowice Spółdzielnia
Maciejkowice Dwór
Maciejkowice Michałkowicka
Michałkowice Plac Sportowy
Michałkowice Kościół
Michałkowice Park Górnik
Bytków Watoły
Bytków Osiedle Młodych
Bytków Kapicy
Siemianowice Korfantego
Siemianowice Kopalniana
Siemianowice Hutnicza [Nż]
Siemianowice Plac Skargi
FAQ dla 22
O której zaczyna kursować autobus 22?
autobus 22 rozpoczyna kurs o 19:06 w poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek.
O której kończy kursować autobus 22?
Autobus 22 kończy kursowanie o 22:26 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
Za ile przyjedzie autobus 22?
Kiedy przyjedzie Autobus linii Chorzów Batory Pętla - Siemianowice Plac Skargi? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla Autobus linii Chorzów Batory Pętla - Siemianowice Plac Skargi, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy linia ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego 22 autobus jeździ w Zielone Świątki?
Autobus 22 może zmienić godziny kursowania w Zielone Świątki. Sprawdź aplikację Moovit, aby poznać najnowsze zmiany i aktualizacje na żywo.
Czy w pobliżu jest przystanek dla autobus 22?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić przystanek w pobliżu dla autobus 22.
Schemat trasy autobus 22 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego) — Chorzów Batory Pętla→Siemianowice Plac Skargi
Rozkład jazdy autobus 22
Autobus trasa 22 kursuje codziennie. Zazwyczaj w godzinach: 19:06 - 22:26
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 19:06 - 22:26 | 200 |
wt | 19:06 - 22:26 | 200 |
śr | 19:06 - 22:26 | 200 |
czw | 19:06 - 22:26 | 200 |
pt | 19:06 - 22:26 | 200 |
sob | 22:26 | Pojedynczy odjazd |
ndz | 22:26 | Pojedynczy odjazd |
Komunikaty o stanie usług dla autobus ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Sprawdź wszystkie zmiany w linii 22 (rusza z Chorzów Batory Pętla), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią 22 (kierunek (Chorzów Batory Pętla→Siemianowice Plac Skargi)) i śledź autobus, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego już teraz.
Autobus 22 - opłata
Taryfy w pojeździe linii 22 (kierunek: (Chorzów Batory Pętla→Siemianowice Plac Skargi)) należącym do ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego.
22 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego)
Pierwszy przystanek na trasie autobus 22 to Chorzów Batory Pętla, a ostatni Siemianowice Plac Skargi. 22 (Chorzów Batory Pętla→Siemianowice Plac Skargi) kursuje codziennie.
Dodatkowe informacje: 22 ma 27 przystanków, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 40 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego, śledzenie w czasie rzeczywistym autobus, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Wodzisław Śląski i pomaga znaleźć najbliższą przystanków autobus 22 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla autobus 22, którymi możesz podróżować.
Autobus linii 22 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię 22 (Chorzów Batory Pętla→Siemianowice Plac Skargi) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia autobus linii 22 lub aplikacji do śledzenia na żywo autobus ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego i nigdy nie ucieknie Ci autobus.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego lub takimi środkami komunikacji jak Tramwaj, Trolejbus, Autobus lub Kolej, aby zaplanować trasę po Wodzisław Śląski. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego i każdy autobus, w tym linii 22 w Wodzisław Śląski
22 - Alternatywny kierunek
- 22 - Chorzów Batory Pętla→Siemianowice Rurownia / Rozkład
- 22 - Chorzów Zus→Siemianowice Rurownia / Rozkład
- 22 - Michałkowice Plac Sportowy→Chorzów Batory Pętla / Rozkład
- 22 - Siemianowice Plac Skargi→Chorzów Batory Pętla / Rozkład
- 22 - Siemianowice Rurownia→Chorzów Batory Pętla / Rozkład
- 22 - Siemianowice Rurownia→Chorzów Estakada / Rozkład
ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego w Wodzisław Śląski
- 111 - Makoszowy Oświęcimska - Helenka ELZAB/ Rozkład
- 900 - Katowice Dworzec - Osiedle Witosa Pętla/ Rozkład
- 617 - Gliwice Zajezdnia - Sikornik Osiedle/ Rozkład
- 234 - Zabrze Plac Dworcowy - Zabrze Plac Dworcowy/ Rozkład
- 72 - Michałkowice Bytomska - Wilhelmina Skrzyżowanie/ Rozkład
- 27 - Katowice Plac Wolności - Tworzeń Huta Katowice/ Rozkład
- 177 - Katowice Sokolska - Halemba Pętla/ Rozkład
- 158 - Rokitnica Pętla - Tarnowskie Góry Dworzec/ Rozkład
- 134 - Tarnowskie Góry Dworzec - Wieszowa Stacja Paliw/ Rozkład
- 659 - Zabrze Plac Dworcowy - Zabrze Plac Dworcowy/ Rozkład
- 905N - Katowice Dworzec - Mikołów Dworzec/ Rozkład
- 39 - Nowy Bytom Centrum - Kochłowice Kopalnia Śląsk/ Rozkład
- 49 - Dąbrowa Górnicza Centrum - Sławków ZWM/ Rozkład
- 982 - Wirek Odrodzenia - Orzegów Waniora/ Rozkład
- 227 - Bytom Dworzec - Bytom Dworzec/ Rozkład
- 256 - Tychy Towarowa - Tychy Towarowa/ Rozkład
- 88 - Sosnowiec Urząd Miasta - Czeladź Dworzec/ Rozkład
- 296 - Ochojec Szpital - Katowice Plac Wolności/ Rozkład
- 608 - Bytom Dworzec - Bytom Dworzec/ Rozkład
- 671 - Tarnowskie Góry Dworzec - Pniowiec Pętla/ Rozkład