Linia 154
Ligota Akademiki - Środula Chemiczna
ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego
autobus 154 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Autobus 154 (Katowice Aleja Korfantego→Milowice Park Logistyczny) ma 6 przystanków rozpoczynając z Katowice Aleja Korfantego a kończąc na Milowice Park Logistyczny.
Przegląd rozkładu jazdy dla autobus 154 w najbliższym tygodniu: odjeżdża raz dziennie o 22:52. Kursuje w tym tygodniu w: codziennie.
Wybierz dowolną przystanków z trasy autobus 154 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Katowice Aleja Korfantego→Milowice Park Logistyczny (6 przystanków)
Katowice Aleja Korfantego
Katowice Strefa Kultury Nospr
Katowice Strefa Kultury
Dąbrówka Mała Centrum Handlowe
Dąbrówka Mała Skrzyżowanie
Milowice Park Logistyczny
FAQ dla 154
O której zaczyna kursować autobus 154?
autobus 154 rozpoczyna kurs o 22:52 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
O której kończy kursować autobus 154?
Autobus 154 kończy kursowanie o 22:52 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
Za ile przyjedzie autobus 154?
Kiedy przyjedzie Autobus linii Ligota Akademiki - Środula Chemiczna? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla Autobus linii Ligota Akademiki - Środula Chemiczna, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy linia ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego 154 autobus jeździ w Zielone Świątki?
Autobus 154 może zmienić godziny kursowania w Zielone Świątki. Sprawdź aplikację Moovit, aby poznać najnowsze zmiany i aktualizacje na żywo.
Czy w pobliżu jest przystanek dla autobus 154?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić przystanek w pobliżu dla autobus 154.
Schemat trasy autobus 154 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego) — Katowice Aleja Korfantego→Milowice Park Logistyczny
Rozkład jazdy autobus 154
Autobus trasa 154 kursuje codziennie. Zazwyczaj w godzinach: 22:52
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 22:52 | Pojedynczy odjazd |
wt | 22:52 | Pojedynczy odjazd |
śr | 22:52 | Pojedynczy odjazd |
czw | 22:52 | Pojedynczy odjazd |
pt | 22:52 | Pojedynczy odjazd |
sob | 22:52 | Pojedynczy odjazd |
ndz | 22:52 | Pojedynczy odjazd |
Komunikaty o stanie usług dla autobus ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Sprawdź wszystkie zmiany w linii 154 (rusza z Katowice Aleja Korfantego), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią 154 (kierunek (Katowice Aleja Korfantego→Milowice Park Logistyczny)) i śledź autobus, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego już teraz.
Autobus 154 - opłata
Taryfy w pojeździe linii 154 (kierunek: (Katowice Aleja Korfantego→Milowice Park Logistyczny)) należącym do ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego.
154 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego)
Pierwszy przystanek na trasie autobus 154 to Katowice Aleja Korfantego, a ostatni Milowice Park Logistyczny. 154 (Katowice Aleja Korfantego→Milowice Park Logistyczny) kursuje codziennie.
Dodatkowe informacje: 154 ma 6 przystanków, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 10 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego, śledzenie w czasie rzeczywistym autobus, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Wodzisław Śląski i pomaga znaleźć najbliższą przystanków autobus 154 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla autobus 154, którymi możesz podróżować.
Autobus linii 154 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię 154 (Katowice Aleja Korfantego→Milowice Park Logistyczny) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia autobus linii 154 lub aplikacji do śledzenia na żywo autobus ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego i nigdy nie ucieknie Ci autobus.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego lub takimi środkami komunikacji jak Tramwaj, Trolejbus, Autobus lub Kolej, aby zaplanować trasę po Wodzisław Śląski. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego i każdy autobus, w tym linii 154 w Wodzisław Śląski
154 - Alternatywny kierunek
- 154 - Katowice Aleja Korfantego→Środula Chemiczna / Rozkład
- 154 - Katowice Altus→Środula Chemiczna / Rozkład
- 154 - Ligota Akademiki→Środula Chemiczna / Rozkład
- 154 - Milowice Park Logistyczny→Katowice Aleja Korfantego / Rozkład
- 154 - Milowice Park Logistyczny→Ligota Akademiki / Rozkład
- 154 - Środula Chemiczna→Katowice Aleja Korfantego / Rozkład
- 154 - Środula Chemiczna→Ligota Akademiki / Rozkład
ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego w Wodzisław Śląski
- 170 - Sączów Kościół - Katowice Wita Stwosza/ Rozkład
- 780 - Szarlej Kaufland - Świerklaniec Park/ Rozkład
- 813 - Osiedle Syberka Kościół - Katowice Piotra Skargi/ Rozkład
- 22 - Chorzów ZUS - Siemianowice Rurownia/ Rozkład
- 139 - Bykowina Grzegorzka - Chorzów Stary Szyb Prezydent/ Rozkład
- 743 - Świniowice Skrzyżowanie - Wielowieś Centrum Przesiadkowe/ Rozkład
- 205 - Dąbrówka Kościół - Toszek/ Rozkład
- 181 - Pszczyna Centrum Przesiadkowe - Bieruń Plac Nobla/ Rozkład
- 669 - Gliwice Dworcowa - Bykowina Grzegorzka/ Rozkład
- 72 - Michałkowice Bytomska - Wilhelmina Skrzyżowanie/ Rozkład
- 167 - Szombierki Osiedle - Stroszek Poczta/ Rozkład
- 735 - Tarnowskie Góry Dworzec - Bytom Dworzec/ Rozkład
- 234 - Zabrze Plac Dworcowy - Zabrze Plac Dworcowy/ Rozkład
- 632 - Chorzów Gwarecka - Katowice Dworzec/ Rozkład
- 255 - Halemba Pętla - Halemba Pętla/ Rozkład
- 60 - Gliwice Poniatowskiego - Trynek Toruńska/ Rozkład
- 268 - Mikołów Dworzec - Tychy Sikorskiego Wiadukt/ Rozkład
- 130 - Halemba Pętla - Katowice Andrzeja Dworzec/ Rozkład
- 982 - Wirek Odrodzenia - Orzegów Waniora/ Rozkład
- 152 - Wielowieś Centrum Przesiadkowe - Pyskowice Szpitalna/ Rozkład