Linia 813
Katowice Piotra Skargi - Sosnowiec Dworzec PKP
ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego
autobus 813 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Autobus 813 (Katowice Piotra Skargi→Będzin Cmentarz Komunalny) ma 19 przystanków rozpoczynając z Katowice Piotra Skargi a kończąc na Będzin Cmentarz Komunalny.
Wybierz dowolną przystanków z trasy autobus 813 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Katowice Piotra Skargi→Będzin Cmentarz Komunalny (19 przystanków)
Katowice Piotra Skargi
Katowice Strefa Kultury
Dąbrówka Mała Centrum Handlowe
Dąbrówka Mała Skrzyżowanie
Sosnowiec Egzotarium
Sosnowiec Osiedle Piastów
Sosnowiec Sobieskiego
Sosnowiec Dworzec PKP
Pogoń Kościół
Pogoń Akademiki
Będzin Cmentarz Komunalny
Będzin Stadion
Osiedle Syberka Piłsudskiego
Osiedle Syberka Kościół
Osiedle Syberka Pawilony
Osiedle Syberka Ośrodek Zdrowia
Będzin Zamek
Będzin Stadion
Będzin Cmentarz Komunalny
FAQ dla 813
O której zaczyna kursować autobus 813?
autobus 813 rozpoczyna kurs o 15:17 w poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek.
O której kończy kursować autobus 813?
Autobus 813 kończy kursowanie o 16:24 w poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek.
Za ile przyjedzie autobus 813?
Kiedy przyjedzie Autobus linii Katowice Piotra Skargi - Sosnowiec Dworzec PKP? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla Autobus linii Katowice Piotra Skargi - Sosnowiec Dworzec PKP, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy linia ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego 813 autobus jeździ w Zielone Świątki?
Autobus 813 może zmienić godziny kursowania w Zielone Świątki. Sprawdź aplikację Moovit, aby poznać najnowsze zmiany i aktualizacje na żywo.
Czy w pobliżu jest przystanek dla autobus 813?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić przystanek w pobliżu dla autobus 813.
Schemat trasy autobus 813 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego) — Katowice Piotra Skargi→Będzin Cmentarz Komunalny
Rozkład jazdy autobus 813
Autobus 813 kursuje w następujące dni: poniedziałek - piątek. Zwyczajowe godziny kursowania: 15:17 - 16:24
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 15:17 - 16:24 | 30 - 37 |
wt | 15:17 - 16:24 | 30 - 37 |
śr | 15:17 - 16:24 | 30 - 37 |
czw | 15:17 - 16:24 | 30 - 37 |
pt | 15:17 - 16:24 | 30 - 37 |
sob | Nieobsługiwane | Nieobsługiwane |
ndz | Nieobsługiwane | Nieobsługiwane |
Komunikaty o stanie usług dla autobus ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Sprawdź wszystkie zmiany w linii 813 (rusza z Katowice Piotra Skargi), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią 813 (kierunek (Katowice Piotra Skargi→Będzin Cmentarz Komunalny)) i śledź autobus, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego już teraz.
Autobus 813 - opłata
Taryfy w pojeździe linii 813 (kierunek: (Katowice Piotra Skargi→Będzin Cmentarz Komunalny)) należącym do ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego.
813 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego)
Pierwszy przystanek na trasie autobus 813 to Katowice Piotra Skargi, a ostatni Będzin Cmentarz Komunalny. 813 (Katowice Piotra Skargi→Będzin Cmentarz Komunalny) kursuje dni robocze.
Dodatkowe informacje: 813 ma 19 przystanków, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 48 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego, śledzenie w czasie rzeczywistym autobus, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Wodzisław Śląski i pomaga znaleźć najbliższą przystanków autobus 813 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla autobus 813, którymi możesz podróżować.
Autobus linii 813 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię 813 (Katowice Piotra Skargi→Będzin Cmentarz Komunalny) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia autobus linii 813 lub aplikacji do śledzenia na żywo autobus ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego i nigdy nie ucieknie Ci autobus.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego lub takimi środkami komunikacji jak Tramwaj, Trolejbus, Autobus lub Kolej, aby zaplanować trasę po Wodzisław Śląski. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego i każdy autobus, w tym linii 813 w Wodzisław Śląski
813 - Alternatywny kierunek
- 813 - Katowice Piotra Skargi→Katowice Piotra Skargi / Rozkład
- 813 - Katowice Piotra Skargi→Sosnowiec Dworzec PKP / Rozkład
- 813 - Osiedle Syberka Kościół→Katowice Piotra Skargi / Rozkład
- 813 - Pogoń Akademiki→Katowice Piotra Skargi / Rozkład
- 813 - Sosnowiec Dworzec PKP→Katowice Piotra Skargi / Rozkład
ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego w Wodzisław Śląski
- 109 - Bogucice Cmentarz - Osiedle Witosa Pętla/ Rozkład
- 273 - Mąkołowiec Pętla - Tychy Towarowa/ Rozkład
- 202 - Gliwice Centrum Logistyki - Gliwice Plac Piastów/ Rozkład
- 191 - Tarnowskie Góry Dworzec - Zbrosławice Urząd Gminy/ Rozkład
- 688 - Brynów Centrum Przesiadkowe - Brynów Centrum Przesiadkowe/ Rozkład
- 97 - Będzin Kościuszki - Będzin Kościuszki/ Rozkład
- 289 - Repty Śląskie Witosa - Tarnowskie Góry Dworzec/ Rozkład
- 236 - Leboszowice Las - Knurów Szpitalna/ Rozkład
- 57 - Gliwice Dworcowa - Brzezinka Wałbrzyska/ Rozkład
- 742 - Mikołeska - Boruszowice Hanusek/ Rozkład
- 106 - Wesoła Kopalnia - Zagórze Zajezdnia/ Rozkład
- M107 - Pyskowice Szpitalna - Tarnowskie Góry Dworzec/ Rozkład
- 982 - Wirek Odrodzenia - Orzegów Waniora/ Rozkład
- 739 - Księży Las - Pyskowice Plac Wyszyńskiego/ Rozkład
- K - Mikołów Dworzec - Mikołów Dworzec/ Rozkład
- 4 - Katowice Aleja Korfantego - Tychy Sikorskiego Wiadukt/ Rozkład
- 52 - Dobieszowice Skrzyżowanie - Bytom Dworzec/ Rozkład
- 195 - Szczygłowice Centrum Przesiadkowe - Leszczyny Czereśniowa/ Rozkład
- 2 - Wartogłowiec Pętla - Wartogłowiec Pętla/ Rozkład
- 614 - Rybna Lotników - Miasteczko Śląskie Osiedle/ Rozkład