Linia 157
Wrzeszcz PKP - Bysewo
ZTM Gdańsk
autobus 157 (ZTM Gdańsk) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Autobus 157 (Bysewo 05→Wrzeszcz PKP 06) ma 23 przystanków rozpoczynając z Bysewo 05 a kończąc na Wrzeszcz PKP 06.
Wybierz dowolną przystanków z trasy autobus 157 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Bysewo 05→Wrzeszcz PKP 06 (23 przystanków)
Bysewo 05
Bysewo 01
Schronisko Dla Zwierząt "Promyk" 01
Centrostal 01
Unimor 01
Kokoszki - Poczta 01
Nowatorów 03
Geodetów 02
Kokoszki 02
Transportowców 02
Nowatorów 01
Budowlanych 01
Sąsiedzka 01
Matarnia Pkm 01
Agrarna
Harfowa 01
Słowackiego Działki 01
Potokowa 01
Trawki 01
Cmentarz Srebrzysko 01
Zabytkowa 01
Galeria Bałtycka 05
Wrzeszcz PKP 06
FAQ dla 157
O której zaczyna kursować autobus 157?
autobus 157 rozpoczyna kurs o 05:05 w niedziela, poniedziałek, sobota.
O której kończy kursować autobus 157?
Autobus 157 kończy kursowanie o 23:11 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
Za ile przyjedzie autobus 157?
Kiedy przyjedzie Autobus linii Wrzeszcz PKP - Bysewo? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla Autobus linii Wrzeszcz PKP - Bysewo, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy linia ZTM Gdańsk 157 autobus jeździ w Święto Konstytucji?
Autobus 157 może zmienić godziny kursowania w Święto Konstytucji. Sprawdź aplikację Moovit, aby poznać najnowsze zmiany i aktualizacje na żywo.
Czy w pobliżu jest przystanek dla autobus 157?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić przystanek w pobliżu dla autobus 157.
Rozkład jazdy autobus 157
Autobus trasa 157 kursuje codziennie. Zazwyczaj w godzinach: 05:13 - 23:11
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 05:05 - 23:11 | 54 - 73 |
wt | 05:13 - 23:11 | 20 - 40 |
śr | 05:13 - 23:11 | 20 - 40 |
czw | 05:13 - 23:11 | 20 - 40 |
pt | 05:13 - 23:11 | 20 - 40 |
sob | 05:05 - 23:11 | 54 - 73 |
ndz | 05:05 - 23:11 | 54 - 73 |
Komunikaty o stanie usług dla autobus ZTM Gdańsk
Sprawdź wszystkie zmiany w linii 157 (rusza z Bysewo 05), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią 157 (kierunek (Bysewo 05→Wrzeszcz PKP 06)) i śledź autobus, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o ZTM Gdańsk już teraz.
Autobus 157 - opłata
Taryfy w pojeździe linii 157 (kierunek: (Bysewo 05→Wrzeszcz PKP 06)) należącym do ZTM Gdańsk mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w ZTM Gdańsk można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej ZTM Gdańsk.
157 (ZTM Gdańsk)
Pierwszy przystanek na trasie autobus 157 to Bysewo 05, a ostatni Wrzeszcz PKP 06. 157 (Bysewo 05→Wrzeszcz PKP 06) kursuje codziennie.
Dodatkowe informacje: 157 ma 23 przystanków, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 34 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami ZTM Gdańsk, śledzenie w czasie rzeczywistym autobus, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Trójmiasto i pomaga znaleźć najbliższą przystanków autobus 157 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla autobus 157, którymi możesz podróżować.
Autobus linii 157 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię 157 (Bysewo 05→Wrzeszcz PKP 06) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia autobus linii 157 lub aplikacji do śledzenia na żywo autobus ZTM Gdańsk i nigdy nie ucieknie Ci autobus.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami ZTM Gdańsk lub takimi środkami komunikacji jak Kolej, Tramwaj lub Autobus, aby zaplanować trasę po Trójmiasto. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla ZTM Gdańsk i każdy autobus, w tym linii 157 w Trójmiasto
157 - Alternatywny kierunek
ZTM Gdańsk w Trójmiasto
- N6 - Żabianka SKM - Jasieńska/ Rozkład
- N2 - Maćkowy - Grudziądzka/ Rozkład
- 130 - Muzeum II Wojny Światowej - Jasień PKM/ Rozkład
- 138 - Wały Piastowskie - Westerplatte/ Rozkład
- 116 - Wrzeszcz PKP - Matemblewo/ Rozkład
- 149 - Wrzeszcz PKP - Wrzeszcz PKP/ Rozkład
- N78 - Dworzec Główny - Olszynka Niwki/ Rozkład
- 171 - Oliwa - Gdynia Karwiny Nowowiczlińska/ Rozkład
- 154 - Orunia Górna - Jana z Kolna/ Rozkład
- 132 - Wały Piastowskie - Pruszcz Zastawna/Rondo/ Rozkład
- 289 - Wały Piastowskie - Maćkowy/ Rozkład
- 126 - Wrzeszcz PKP - Żukowo Urząd Gminy/ Rozkład
- 131 - Matemblewo - Olszynka Szkoła/ Rozkład
- 158 - Wrzeszcz PKP - Stogi/ Rozkład
- 100 - Dworzec Główny - Targ Rybny/ Rozkład
- 118 - Ujeścisko - Zakoniczyn/ Rozkład
- N3 - Dworzec Główny - Wrzeszcz PKP/ Rozkład
- 110 - Wrzeszcz PKP - Port Lotniczy/ Rozkład
- N14 - Żabianka SKM - Olimpijska/ Rozkład
- 111 - Wały Piastowskie - Górki Zachodnie/ Rozkład