Linia 111
Wały Piastowskie - Górki Zachodnie
ZTM Gdańsk
autobus 111 (ZTM Gdańsk) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Autobus 111 (Bajki 01→Górki Zachodnie 01) ma 15 przystanków rozpoczynając z Bajki 01 a kończąc na Górki Zachodnie 01.
Przegląd rozkładu jazdy dla autobus 111 w najbliższym tygodniu: odjeżdża raz dziennie o 04:28. Kursuje w tym tygodniu w: wtorek, środa, czwartek, piątek.
Wybierz dowolną przystanków z trasy autobus 111 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Bajki 01→Górki Zachodnie 01 (15 przystanków)
Bajki 01
Dickensa 01
Kaczeńce - Sienna 01
Tamka 01
Zimna 02
Stogi 02
Kłosowa 01
Sówki 01
Steczka 01
Kępna 01
Górecka 01
Baza Manipulacyjna 01
Łęczycka 01
Łowicka 01
Górki Zachodnie 01
FAQ dla 111
O której zaczyna kursować autobus 111?
autobus 111 rozpoczyna kurs o 04:28 w wtorek, środa, czwartek, piątek.
O której kończy kursować autobus 111?
Autobus 111 kończy kursowanie o 04:28 w wtorek, środa, czwartek, piątek.
Za ile przyjedzie autobus 111?
Kiedy przyjedzie Autobus linii Wały Piastowskie - Górki Zachodnie? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla Autobus linii Wały Piastowskie - Górki Zachodnie, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy linia ZTM Gdańsk 111 autobus jeździ w Święto Konstytucji?
Autobus 111 może zmienić godziny kursowania w Święto Konstytucji. Sprawdź aplikację Moovit, aby poznać najnowsze zmiany i aktualizacje na żywo.
Czy w pobliżu jest przystanek dla autobus 111?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić przystanek w pobliżu dla autobus 111.
Rozkład jazdy autobus 111
Autobus 111 kursuje w następujące dni: wtorek - piątek. Zwyczajowe godziny kursowania: 04:28
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | Nieobsługiwane | Nieobsługiwane |
wt | 04:28 | Pojedynczy odjazd |
śr | 04:28 | Pojedynczy odjazd |
czw | 04:28 | Pojedynczy odjazd |
pt | 04:28 | Pojedynczy odjazd |
sob | Nieobsługiwane | Nieobsługiwane |
ndz | Nieobsługiwane | Nieobsługiwane |
Komunikaty o stanie usług dla autobus ZTM Gdańsk
Sprawdź wszystkie zmiany w linii 111 (rusza z Bajki 01), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią 111 (kierunek (Bajki 01→Górki Zachodnie 01)) i śledź autobus, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o ZTM Gdańsk już teraz.
Autobus 111 - opłata
Taryfy w pojeździe linii 111 (kierunek: (Bajki 01→Górki Zachodnie 01)) należącym do ZTM Gdańsk mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w ZTM Gdańsk można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej ZTM Gdańsk.
111 (ZTM Gdańsk)
Pierwszy przystanek na trasie autobus 111 to Bajki 01, a ostatni Górki Zachodnie 01. 111 (Bajki 01→Górki Zachodnie 01) kursuje wtorek, środa, czwartek, piątek.
Dodatkowe informacje: 111 ma 15 przystanków, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 17 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami ZTM Gdańsk, śledzenie w czasie rzeczywistym autobus, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Trójmiasto i pomaga znaleźć najbliższą przystanków autobus 111 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla autobus 111, którymi możesz podróżować.
Autobus linii 111 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię 111 (Bajki 01→Górki Zachodnie 01) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia autobus linii 111 lub aplikacji do śledzenia na żywo autobus ZTM Gdańsk i nigdy nie ucieknie Ci autobus.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami ZTM Gdańsk lub takimi środkami komunikacji jak Kolej, Tramwaj lub Autobus, aby zaplanować trasę po Trójmiasto. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla ZTM Gdańsk i każdy autobus, w tym linii 111 w Trójmiasto
ZTM Gdańsk w Trójmiasto
- 100 - Dworzec Główny - Targ Rybny/ Rozkład
- N78 - Dworzec Główny - Olszynka Niwki/ Rozkład
- 138 - Wały Piastowskie - Westerplatte/ Rozkład
- N14 - Żabianka SKM - Olimpijska/ Rozkład
- 115 - Wrzeszcz PKP - Jaworzniaków/ Rozkład
- 195 - Siedlce - Łostowice Świętokrzyska/ Rozkład
- 157 - Wrzeszcz PKP - Bysewo/ Rozkład
- 124 - Wrzeszcz PKP - Zaspa Szpital/ Rozkład
- 169 - Oliwa - Owczarnia/ Rozkład
- N16 - Dworzec Główny - Niedźwiednik/ Rozkład
- 168 - Wrzeszcz PKP - Kiełpino Górne/ Rozkład
- 512 - Sobieszewo - Przegalina
- 132 - Wały Piastowskie - Pruszcz Zastawna/Rondo/ Rozkład
- 154 - Orunia Górna - Jana z Kolna/ Rozkład
- 162 - Wrzeszcz PKP - Orunia Górna/ Rozkład
- 155 - Łostowice Świętokrzyska - Jasień PKM/ Rozkład
- 268 - Jasień PKM - Smęgorzyno/ Rozkład
- 171 - Oliwa - Gdynia Karwiny Nowowiczlińska/ Rozkład
- 113 - Orunia Gościnna - Olimpijska/ Rozkład