Linia 16
Hlemmur - Hádegismóar
Strætó bs.
autobus 16 (Strætó bs.) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Autobus 16 (Breiðhöfði / Ártún→Hlemmur) ma 13 przystanków rozpoczynając z Breiðhöfði / Ártún a kończąc na Hlemmur.
Przegląd rozkładu jazdy dla autobus 16 w najbliższym tygodniu: odjeżdża raz dziennie o 06:39. Kursuje w tym tygodniu w: codziennie.
Wybierz dowolną przystanków z trasy autobus 16 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Breiðhöfði / Ártún→Hlemmur (13 przystanków)
Breiðhöfði / Ártún
Vogar
Holtagarðar
Sæbraut / Sægarðar
Sundagarðar
Klettagarðar / Kænugarðar
Klettagarðar / Skarfagarðar
Héðinsgata
Sæbraut / Kirkjusandur
Hótel Cabin
Borgartún / Nóatún
Höfðatorg
Hlemmur
FAQ dla 16
O której zaczyna kursować autobus 16?
autobus 16 rozpoczyna kurs o 06:39 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
O której kończy kursować autobus 16?
Autobus 16 kończy kursowanie o 06:39 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
Za ile przyjedzie autobus 16?
Kiedy przyjedzie Autobus linii Hlemmur - Hádegismóar? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla Autobus linii Hlemmur - Hádegismóar, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy w pobliżu jest przystanek dla autobus 16?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić przystanek w pobliżu dla autobus 16.
Rozkład jazdy autobus 16
Autobus trasa 16 kursuje codziennie. Zazwyczaj w godzinach: 06:39
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 06:39 | Pojedynczy odjazd |
wt | 06:39 | Pojedynczy odjazd |
śr | 06:39 | Pojedynczy odjazd |
czw | 06:39 | Pojedynczy odjazd |
pt | 06:39 | Pojedynczy odjazd |
sob | 06:39 | Pojedynczy odjazd |
ndz | 06:39 | Pojedynczy odjazd |
Komunikaty o stanie usług dla autobus Strætó bs.
Sprawdź wszystkie zmiany w linii 16 (rusza z Breiðhöfði / Ártún), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią 16 (kierunek (Breiðhöfði / Ártún→Hlemmur)) i śledź autobus, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o Strætó bs. już teraz.
Autobus 16 - opłata
Taryfy w pojeździe linii 16 (kierunek: (Breiðhöfði / Ártún→Hlemmur)) należącym do Strætó bs. mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w Strætó bs. można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej Strætó bs..
16 (Strætó bs.)
Pierwszy przystanek na trasie autobus 16 to Breiðhöfði / Ártún, a ostatni Hlemmur. 16 (Breiðhöfði / Ártún→Hlemmur) kursuje codziennie.
Dodatkowe informacje: 16 ma 13 przystanków, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 17 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami Strætó bs., śledzenie w czasie rzeczywistym autobus, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Iceland i pomaga znaleźć najbliższą przystanków autobus 16 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla autobus 16, którymi możesz podróżować.
Autobus linii 16 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię 16 (Breiðhöfði / Ártún→Hlemmur) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia autobus linii 16 lub aplikacji do śledzenia na żywo autobus Strætó bs. i nigdy nie ucieknie Ci autobus.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami Strætó bs. lub takimi środkami komunikacji jak Autobus, aby zaplanować trasę po Iceland. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla Strætó bs. i każdy autobus, w tym linii 16 w Iceland
16 - Alternatywny kierunek
Strætó bs. w Iceland
- 75 - Selfoss - N1 - Selfoss - N1/ Rozkład
- 79 - Húsavík - Akureyri - Hof/ Rozkład
- 101 - Hlemmur - Klukkuvellir/ Rozkład
- 21 - Mjódd - Fjörður/ Rozkład
- 11 - Eiðistorg - Mjódd/ Rozkład
- 72 - Selfoss - N1 - Selfoss - N1/ Rozkład
- 58 - Borgarnes - Stykkishólmur - höfnin/ Rozkład
- 34 - Fjörður - Fjörður/ Rozkład
- 29 - Háholt - Esjuskáli/ Rozkład
- 1 - Klukkuvellir - Hlemmur/ Rozkład
- 1 - Miðbær - Miðbær/ Rozkład
- 33 - Fjörður - Fjörður/ Rozkład
- 5 - Miðbær - Miðbær/ Rozkład
- 85 - Sauðárkrókur - N1 - Hofsós/ Rozkład
- 31 - Gufunesbær - Egilshöll/ Rozkład
- 52 - Umferðarmiðstöðin - Landeyjahöfn/ Rozkład
- 6 - Hlemmur - Spöngin/ Rozkład
- 44 - Fjörður - Fjörður/ Rozkład
- 82 - Stykkishólmur - Olís - Hellissandur/ Rozkład
- 82 - Stykkishólmur - Olís - Arnarstapi/ Rozkład