Linia 101
Hlemmur→Klukkuvellir
Strætó bs.
autobus 101 (Strætó bs.) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Autobus 101 (Hlemmur→Klukkuvellir) ma 39 przystanków rozpoczynając z Hlemmur a kończąc na Klukkuvellir.
Wybierz dowolną przystanków z trasy autobus 101 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Hlemmur→Klukkuvellir (39 przystanków)
Hlemmur
Barónsstígur
Bíó Paradís
Þjóðleikhúsið
Lækjartorg
Ráðhúsið
Háskóli Íslands
Bsí
Landspítalinn
Klambratún
Hlíðar
Kringlumýrarbraut / Kringlan
Hamraborg
Sunnuhlíð
Arnarneshæð
Hegranes
Ásgarður
Ásar
Hjallabraut
Hraunbrún
Hellisgerði
Fjörður
Lækjargata
Grænakinn
Flensborg
Hlíðarbraut
Suðurbæjarlaug
Kelduhvammur
Haukahús
Ásvallalaug
Kirkjutorg
Kirkjuvellir
Akurvellir
Daggarvellir
Hraunvallaskóli
Hvannavellir
Glitvellir
Hnoðravellir
Klukkuvellir
FAQ dla 101
O której zaczyna kursować autobus 101?
autobus 101 rozpoczyna kurs o 01:20 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
O której kończy kursować autobus 101?
Autobus 101 kończy kursowanie o 03:40 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
Za ile przyjedzie autobus 101?
Kiedy przyjedzie Autobus linii Hlemmur→Klukkuvellir? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla Autobus linii Hlemmur→Klukkuvellir, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy w pobliżu jest przystanek dla autobus 101?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić przystanek w pobliżu dla autobus 101.
Rozkład jazdy autobus 101
Autobus trasa 101 kursuje codziennie. Zazwyczaj w godzinach: 01:20 - 03:40
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 01:20 - 03:40 | - |
wt | 01:20 - 03:40 | - |
śr | 01:20 - 03:40 | - |
czw | 01:20 - 03:40 | - |
pt | 01:20 - 03:40 | - |
sob | 01:20 - 03:40 | - |
ndz | 01:20 - 03:40 | - |
Komunikaty o stanie usług dla autobus Strætó bs.
Sprawdź wszystkie zmiany w linii 101 (rusza z Hlemmur), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią 101 (kierunek (Hlemmur→Klukkuvellir)) i śledź autobus, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o Strætó bs. już teraz.
Autobus 101 - opłata
Taryfy w pojeździe linii 101 (kierunek: (Hlemmur→Klukkuvellir)) należącym do Strætó bs. mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w Strætó bs. można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej Strætó bs..
101 (Strætó bs.)
Pierwszy przystanek na trasie autobus 101 to Hlemmur, a ostatni Klukkuvellir. 101 (Hlemmur→Klukkuvellir) kursuje codziennie.
Dodatkowe informacje: 101 ma 39 przystanków, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 44 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami Strætó bs., śledzenie w czasie rzeczywistym autobus, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Iceland i pomaga znaleźć najbliższą przystanków autobus 101 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla autobus 101, którymi możesz podróżować.
Autobus linii 101 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię 101 (Hlemmur→Klukkuvellir) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia autobus linii 101 lub aplikacji do śledzenia na żywo autobus Strætó bs. i nigdy nie ucieknie Ci autobus.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami Strætó bs. lub takimi środkami komunikacji jak Autobus, aby zaplanować trasę po Iceland. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla Strætó bs. i każdy autobus, w tym linii 101 w Iceland
Strætó bs. w Iceland
- 2 - Miðbær - Miðbær/ Rozkład
- 6 - Miðbær - Miðbær/ Rozkład
- 28 - Hamraborg - Dalaþing/ Rozkład
- 6 - Hlemmur - Spöngin/ Rozkład
- 88 - Lögreglustöðin Grindavík - Fjölbrautaskóli Suðurnesja / FS/ Rozkład
- 75 - Selfoss - N1 - Selfoss - N1/ Rozkład
- 51 - Vík í Mýrdal - Höfn í Hornafirði/ Rozkład
- 18 - Hlemmur - Spöngin/ Rozkład
- 13 - Sléttuvegur - Öldugrandi/ Rozkład
- 7 - Tungubakkar - Spöngin/ Rozkład
- 27 - Háholt - Háholt/ Rozkład
- 3 - Miðbær - Miðbær/ Rozkład
- 73 - Selfoss - N1 - Selfoss - N1/ Rozkład
- 56 - Akureyri - Hof - Egilsstaðir - Tjaldsvæðið/ Rozkład
- 81 - Íþróttamiðstöðin - Borgarnes/ Rozkład
- 59 - Hólmavík - Kaupfélag - Borgarnes/ Rozkład
- 1 - Miðstöð - Miðstöð/ Rozkład
- 4 - Djúpivogur / Hótel Framtíð - Höfn / Flugvöllur/ Rozkład
- 52 - Umferðarmiðstöðin - Landeyjahöfn/ Rozkład