Linia 16
Będzin Kościuszki - Dąbrowa Górnicza Limanowskiego
ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego
autobus 16 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Autobus 16 (Będzin Kościuszki→Dąbrowa Górnicza Limanowskiego) ma 20 przystanków rozpoczynając z Będzin Kościuszki a kończąc na Dąbrowa Górnicza Limanowskiego.
Wybierz dowolną przystanków z trasy autobus 16 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Będzin Kościuszki→Dąbrowa Górnicza Limanowskiego (20 przystanków)
Będzin Kościuszki
Będzin Dworzec PKP
Będzin 11 Listopada
Będzin Stadion
Będzin Muzeum
Będzin Brzozowicka [Nż]
Łagisza Fabryka
Łagisza Elektrownia
Łagisza Dąbrowska
Łagisza Osiedle Rzemieślnicze
Łagisza Bory
Łagisza Metalzbyt [Nż]
Łagisza Droga Do Podłosia
Korzeniec Park Zielona [Nż]
Korzeniec Zielona
Korzeniec [Nż]
Korzeniec Pogoria III
Dąbrowa Górnicza Długosza [Nż]
Dąbrowa Górnicza Konopnickiej
Dąbrowa Górnicza Limanowskiego
FAQ dla 16
O której zaczyna kursować autobus 16?
autobus 16 rozpoczyna kurs o 04:20 w poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek.
O której kończy kursować autobus 16?
Autobus 16 kończy kursowanie o 21:24 w niedziela, sobota.
Za ile przyjedzie autobus 16?
Kiedy przyjedzie Autobus linii Będzin Kościuszki - Dąbrowa Górnicza Limanowskiego? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla Autobus linii Będzin Kościuszki - Dąbrowa Górnicza Limanowskiego, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy linia ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego 16 autobus jeździ w Zielone Świątki?
Autobus 16 może zmienić godziny kursowania w Zielone Świątki. Sprawdź aplikację Moovit, aby poznać najnowsze zmiany i aktualizacje na żywo.
Czy w pobliżu jest przystanek dla autobus 16?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić przystanek w pobliżu dla autobus 16.
Schemat trasy autobus 16 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego) — Będzin Kościuszki→Dąbrowa Górnicza Limanowskiego
Rozkład jazdy autobus 16
Autobus trasa 16 kursuje codziennie. Zazwyczaj w godzinach: 04:20 - 22:14
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 04:20 - 22:14 | 30 - 55 |
wt | 04:20 - 22:14 | 30 - 55 |
śr | 04:20 - 22:14 | 30 - 55 |
czw | 04:20 - 22:14 | 30 - 55 |
pt | 04:20 - 22:14 | 30 - 55 |
sob | 04:42 - 21:24 | 35 - 72 |
ndz | 05:29 - 21:24 | 71 - 81 |
Komunikaty o stanie usług dla autobus ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Sprawdź wszystkie zmiany w linii 16 (rusza z Będzin Kościuszki), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią 16 (kierunek (Będzin Kościuszki→Dąbrowa Górnicza Limanowskiego)) i śledź autobus, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego już teraz.
Autobus 16 - opłata
Taryfy w pojeździe linii 16 (kierunek: (Będzin Kościuszki→Dąbrowa Górnicza Limanowskiego)) należącym do ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego.
16 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego)
Pierwszy przystanek na trasie autobus 16 to Będzin Kościuszki, a ostatni Dąbrowa Górnicza Limanowskiego. 16 (Będzin Kościuszki→Dąbrowa Górnicza Limanowskiego) kursuje codziennie.
Dodatkowe informacje: 16 ma 20 przystanków, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 28 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego, śledzenie w czasie rzeczywistym autobus, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Wodzisław Śląski i pomaga znaleźć najbliższą przystanków autobus 16 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla autobus 16, którymi możesz podróżować.
Autobus linii 16 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię 16 (Będzin Kościuszki→Dąbrowa Górnicza Limanowskiego) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia autobus linii 16 lub aplikacji do śledzenia na żywo autobus ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego i nigdy nie ucieknie Ci autobus.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego lub takimi środkami komunikacji jak Tramwaj, Trolejbus, Autobus lub Kolej, aby zaplanować trasę po Wodzisław Śląski. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego i każdy autobus, w tym linii 16 w Wodzisław Śląski
16 - Alternatywny kierunek
ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego w Wodzisław Śląski
- 154 - Katowice Aleja Korfantego - Środula Chemiczna/ Rozkład
- 120 - Knurów Wojska Polskiego - Katowice Andrzeja Dworzec/ Rozkład
- 201 - Chorzów Batory Pętla - Bytom Dworzec/ Rozkład
- 616 - Osiedle Zamkowe Krośnieńska - Sosnowiec Szpital Wojewódzki/ Rozkład
- 634 - Strzemieszyce Granica - Będzin Sienkiewicza/ Rozkład
- 686 - Bieruń Osiedle Homera - Oświęcim Dąbrowskiego Miasto/ Rozkład
- 791 - Boniowice Szkoła - Tarnowskie Góry Dworzec/ Rozkład
- 195 - Szczygłowice Centrum Przesiadkowe - Leszczyny Czereśniowa/ Rozkład
- M105 - Pyskowice Szpitalna - Gliwice Plac Piastów/ Rozkład
- 69 - Woszczyce Centrum - Mikołów Dworzec/ Rozkład
- P - Wygoda Skrzyżowanie - Mikołów Dworzec/ Rozkład
- 604 - Osiedle Mydlice Pętla - Osiedle Mydlice Pętla/ Rozkład
- 840N - Gliwice Zajezdnia - Gliwice Plac Piastów/ Rozkład
- 13 - Bykowina Grzegorzka - Brynów Centrum Przesiadkowe/ Rozkład
- 106 - Wesoła Kopalnia - Zagórze Zajezdnia/ Rozkład
- 207 - Pyskowice Szpitalna - Toszek/ Rozkład
- 615 - Tarnowskie Góry Dworzec - Miasteczko Śląskie Osiedle/ Rozkład
- 15 - Zabrze Plac Dworcowy - Bytom Dworzec/ Rozkład
- 115 - Osiedle Witosa II - Katowice Dworzec/ Rozkład
- 903N - Gołonóg Aleja Piłsudskiego - Gołonóg Zajezdnia/ Rozkład