Linia 180
Grębałów — Os. Na Stoku
MPK Kraków
autobus 180 (MPK Kraków) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Autobus 180 (Grębałów) ma 7 przystanków rozpoczynając z Os. Na Stoku a kończąc na Grębałów.
Wybierz dowolną przystanków z trasy autobus 180 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Grębałów (7 przystanków)
Os. Na Stoku
Architektów
Os. Na Stoku Szkoła
Darwina
Wzgórza Krzesławickie
Kantorowicka (Nż)
Grębałów
FAQ dla 180
O której zaczyna kursować autobus 180?
autobus 180 rozpoczyna kurs o 06:18 w poniedziałek, wtorek, środa, czwartek.
O której kończy kursować autobus 180?
Autobus 180 kończy kursowanie o 16:33 w sobota.
Za ile przyjedzie autobus 180?
Kiedy przyjedzie Autobus linii Grębałów — Os. Na Stoku? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla Autobus linii Grębałów — Os. Na Stoku, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy linia MPK Kraków 180 autobus jeździ w Święto Konstytucji?
Autobus 180 może zmienić godziny kursowania w Święto Konstytucji. Sprawdź aplikację Moovit, aby poznać najnowsze zmiany i aktualizacje na żywo.
Czy w pobliżu jest przystanek dla autobus 180?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić przystanek w pobliżu dla autobus 180.
Rozkład jazdy autobus 180
Autobus trasa 180 kursuje codziennie. Zazwyczaj w godzinach: 06:18 - 21:53
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 06:18 - 21:53 | 30 - 60 |
wt | 06:18 - 21:53 | 30 - 60 |
śr | 06:18 - 21:53 | 30 - 60 |
czw | 06:18 - 21:53 | 30 - 60 |
pt | 08:58 - 16:53 | 40 - 45 |
sob | 07:54 - 16:33 | 40 |
ndz | 08:58 - 16:53 | 40 - 45 |
Komunikaty o stanie usług dla autobus MPK Kraków
Sprawdź wszystkie zmiany w linii 180 (rusza z Os. Na Stoku), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią 180 (kierunek (Grębałów)) i śledź autobus, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o MPK Kraków już teraz.
Autobus 180 - opłata
Taryfy w pojeździe linii 180 (kierunek: (Grębałów)) należącym do MPK Kraków mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w MPK Kraków można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej MPK Kraków.
180 (MPK Kraków)
Pierwszy przystanek na trasie autobus 180 to Os. Na Stoku, a ostatni Grębałów. 180 (Grębałów) kursuje codziennie.
Dodatkowe informacje: 180 ma 7 przystanków, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 7 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami MPK Kraków, śledzenie w czasie rzeczywistym autobus, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Kraków i pomaga znaleźć najbliższą przystanków autobus 180 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla autobus 180, którymi możesz podróżować.
Autobus linii 180 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię 180 (Grębałów) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia autobus linii 180 lub aplikacji do śledzenia na żywo autobus MPK Kraków i nigdy nie ucieknie Ci autobus.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami MPK Kraków lub takimi środkami komunikacji jak Tramwaj, Autobus lub Kolej, aby zaplanować trasę po Kraków. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla MPK Kraków i każdy autobus, w tym linii 180 w Kraków
180 - Alternatywny kierunek
MPK Kraków w Kraków
- 475 - Sidzina — Borek FałęckiSidzina — Borek Fałęcki/ Rozkład
- 337 - Owczary Pętla — Nowy KleparzOwczary Pętla — Nowy Kleparz/ Rozkład
- 221 - Mały Płaszów P+R — Niepołomice DworzecMały Płaszów P+R — Niepołomice Dworzec/ Rozkład
- 273 - Polanka Hallera Centrum — Skawina SCKPolanka Hallera Centrum — Skawina SCK/ Rozkład
- 513 - Krowodrza Górka P+R — Miejskie Centrum OpiekiKrowodrza Górka P+R — Miejskie Centrum Opieki/ Rozkład
- 189 - Nowy Kleparz — Plac Centralny im. R. ReaganaNowy Kleparz — Plac Centralny im. R. Reagana/ Rozkład
- 230 - Ujazd Pętla — Bronowice MałeUjazd Pętla — Bronowice Małe/ Rozkład
- 295 - Grabie Pętla — Skawina SCKGrabie Pętla — Skawina SCK/ Rozkład
- 262 - Czyżyny Dworzec — Rawałowice KapliczkaCzyżyny Dworzec — Rawałowice Kapliczka/ Rozkład
- 175 - Sidzina — Borek FałęckiSidzina — Borek Fałęcki/ Rozkład
- 178 - Mistrzejowice — ŁagiewnikiMistrzejowice — Łagiewniki/ Rozkład
- 125 - Rżąka — Mały Płaszów P+RRżąka — Mały Płaszów P+R/ Rozkład
- 239 - Jeziorzany Pętla — Os. PodwawelskieJeziorzany Pętla — Os. Podwawelskie/ Rozkład
- 424 - Ugorek — Os. PodwawelskieUgorek — Os. Podwawelskie/ Rozkład
- 608 - Pod Fortem — Os. Na StokuPod Fortem — Os. Na Stoku/ Rozkład
- 198 - Zakole — MistrzejowiceZakole — Mistrzejowice/ Rozkład
- 578 - Mistrzejowice — Czerwone Maki P+RMistrzejowice — Czerwone Maki P+R/ Rozkład
- 235 - Skawina Podbory — Borek FałęckiSkawina Podbory — Borek Fałęcki/ Rozkład
- 420 - Tonie — Nowy KleparzTonie — Nowy Kleparz/ Rozkład
- 307 - Michałowice P+R — Cracovia StadionMichałowice P+R — Cracovia Stadion/ Rozkład