Linia 262
Czyżyny Dworzec — Rawałowice Kapliczka
MPK Kraków
autobus 262 (MPK Kraków) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Autobus 262 (Czyżyny Dworzec) ma 22 przystanków rozpoczynając z Rawałowice Kapliczka a kończąc na Czyżyny Dworzec.
Wybierz dowolną przystanków z trasy autobus 262 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Czyżyny Dworzec (22 przystanków)
Rawałowice Kapliczka
Rawałowice Skrzyżowanie (Nż)
Rawałowice Góra (Nż)
Luborzyca Piotrowiec (Nż)
Luborzyca Przy Źródle (Nż)
Kocmyrzów-Luborzyca Urząd Gminy
Dojazdów Działki (Nż)
Dojazdów Pks
Sulechów (Nż)
Prusy Kościół (Nż)
Prusy Szkoła (Nż)
Prusy Rondo
Morcinka (Nż)
Jubileuszowa (Nż)
Wzgórza Krzesławickie
Darwina
Wańkowicza
Cienista
Teatr Ludowy
Rondo Kocmyrzowskie Im. Ks. Gorzelanego
Rondo Czyżyńskie
Czyżyny Dworzec
FAQ dla 262
O której zaczyna kursować autobus 262?
autobus 262 rozpoczyna kurs o 05:10 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
O której kończy kursować autobus 262?
Autobus 262 kończy kursowanie o 22:15 w niedziela, piątek, sobota.
Za ile przyjedzie autobus 262?
Kiedy przyjedzie Autobus linii Czyżyny Dworzec — Rawałowice Kapliczka? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla Autobus linii Czyżyny Dworzec — Rawałowice Kapliczka, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy linia MPK Kraków 262 autobus jeździ w Święto Konstytucji?
Autobus 262 może zmienić godziny kursowania w Święto Konstytucji. Sprawdź aplikację Moovit, aby poznać najnowsze zmiany i aktualizacje na żywo.
Czy w pobliżu jest przystanek dla autobus 262?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić przystanek w pobliżu dla autobus 262.
Rozkład jazdy autobus 262
Autobus trasa 262 kursuje codziennie. Zazwyczaj w godzinach: 05:10 - 22:55
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 05:10 - 22:55 | 95 - 155 |
wt | 05:10 - 22:55 | 95 - 155 |
śr | 05:10 - 22:55 | 95 - 155 |
czw | 05:10 - 22:55 | 95 - 155 |
pt | 05:10 - 22:15 | 120 |
sob | 05:10 - 22:15 | 120 |
ndz | 05:10 - 22:15 | 120 |
Komunikaty o stanie usług dla autobus MPK Kraków
Sprawdź wszystkie zmiany w linii 262 (rusza z Rawałowice Kapliczka), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią 262 (kierunek (Czyżyny Dworzec)) i śledź autobus, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o MPK Kraków już teraz.
Autobus 262 - opłata
Taryfy w pojeździe linii 262 (kierunek: (Czyżyny Dworzec)) należącym do MPK Kraków mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w MPK Kraków można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej MPK Kraków.
262 (MPK Kraków)
Pierwszy przystanek na trasie autobus 262 to Rawałowice Kapliczka, a ostatni Czyżyny Dworzec. 262 (Czyżyny Dworzec) kursuje codziennie.
Dodatkowe informacje: 262 ma 22 przystanków, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 33 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami MPK Kraków, śledzenie w czasie rzeczywistym autobus, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Kraków i pomaga znaleźć najbliższą przystanków autobus 262 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla autobus 262, którymi możesz podróżować.
Autobus linii 262 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię 262 (Czyżyny Dworzec) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia autobus linii 262 lub aplikacji do śledzenia na żywo autobus MPK Kraków i nigdy nie ucieknie Ci autobus.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami MPK Kraków lub takimi środkami komunikacji jak Tramwaj, Autobus lub Kolej, aby zaplanować trasę po Kraków. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla MPK Kraków i każdy autobus, w tym linii 262 w Kraków
262 - Alternatywny kierunek
MPK Kraków w Kraków
- 310 - Będkowice Pętla — Cracovia StadionBędkowice Pętla — Cracovia Stadion/ Rozkład
- 138 - Kombinat — AzoryKombinat — Azory/ Rozkład
- 182 - Dworzec Główny Wschód — Os. Na StokuDworzec Główny Wschód — Os. Na Stoku/ Rozkład
- 106 - Łagiewniki — Skotniki SzkołaŁagiewniki — Skotniki Szkoła/ Rozkład
- 537 - Witkowice — Dworzec Główny WschódWitkowice — Dworzec Główny Wschód/ Rozkład
- 601 - Zajezdnia Bieńczyce — Mydlniki Wapiennik P+RZajezdnia Bieńczyce — Mydlniki Wapiennik P+R/ Rozkład
- 212 - Czulice Kościół — Czyżyny DworzecCzulice Kościół — Czyżyny Dworzec/ Rozkład
- 164 - Piaski Nowe — Mydlniki Wapiennik P+RPiaski Nowe — Mydlniki Wapiennik P+R/ Rozkład
- 158 - Podgórze SKA — PodwierzbiePodgórze SKA — Podwierzbie/ Rozkład
- 159 - Cichy Kącik — Os. PiastówCichy Kącik — Os. Piastów/ Rozkład
- 102 - Bielany — Krowodrza Górka P+RBielany — Krowodrza Górka P+R/ Rozkład
- 149 - Lesisko — Szpital OkulistycznyLesisko — Szpital Okulistyczny/ Rozkład
- 257 - Narama Remiza — Górka Narodowa P+RNarama Remiza — Górka Narodowa P+R/ Rozkład
- 301 - Niepołomice Dworzec — Nowy KleparzNiepołomice Dworzec — Nowy Kleparz/ Rozkład
- 220 - Giebułtów Morgi — Krowodrza Górka P+RGiebułtów Morgi — Krowodrza Górka P+R/ Rozkład
- 199 - Mydlniki Wapiennik P+R — Prądnik CzerwonyMydlniki Wapiennik P+R — Prądnik Czerwony/ Rozkład
- 172 - Kombinat — Bronowice MałeKombinat — Bronowice Małe/ Rozkład
- 295 - Grabie Pętla — Skawina SCKGrabie Pętla — Skawina SCK/ Rozkład
- 111 - Pleszów — PleszówPleszów — Pleszów/ Rozkład
- 168 - Chełmońskiego Pętla — Krowodrza Górka P+RChełmońskiego Pętla — Krowodrza Górka P+R/ Rozkład