Linia 49
Sławków Rynek - Osiedle Mydlice Pętla
ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego
autobus 49 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Autobus 49 (Dąbrowa Górnicza Centrum→Sławków Zwm) ma 31 przystanków rozpoczynając z Dąbrowa Górnicza Centrum a kończąc na Sławków Zwm.
Przegląd rozkładu jazdy dla autobus 49 w najbliższym tygodniu: odjeżdża raz dziennie o 07:36. Kursuje w tym tygodniu w: Weekend.
Wybierz dowolną przystanków z trasy autobus 49 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Dąbrowa Górnicza Centrum→Sławków Zwm (31 przystanków)
Dąbrowa Górnicza Centrum
Dąbrowa Górnicza Aleja Róż
Reden Wojska Polskiego
Reden Korczaka
Dąbrowa Górnicza Staszic
Dąbrowa Górnicza Albert [Nż]
Strzemieszyce Sulno
Strzemieszyce Grabocińska I [Nż]
Strzemieszyce Grabocińska II [Nż]
Grabocin Krzyż
Grabocin Wopistów
Grabocin Kościuszkowców
Grabocin Polna [Nż]
Grabocin Sosnowiecka
Strzemieszyce Aleja Za Remizą
Strzemieszyce Szałasowizna
Groniec Świerkowa [Nż]
Groniec Kozibródek
Groniec [Nż]
Niwa [Nż]
Niwa Schronisko
Niwa Hrubieszowska [Nż]
Sławków Korzenna
Sławków Owocowa
Sławków Kolejowa
Sławków Dworzec PKP
Sławków Szkoła
Sławków Świętojańska
Sławków Rynek
Sławków Olkuska
Sławków Zwm
FAQ dla 49
O której zaczyna kursować autobus 49?
autobus 49 rozpoczyna kurs o 05:05 w sobota.
O której kończy kursować autobus 49?
Autobus 49 kończy kursowanie o 05:05 w sobota.
Za ile przyjedzie autobus 49?
Kiedy przyjedzie Autobus linii Sławków Rynek - Osiedle Mydlice Pętla? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla Autobus linii Sławków Rynek - Osiedle Mydlice Pętla, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy linia ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego 49 autobus jeździ w Zielone Świątki?
Autobus 49 może zmienić godziny kursowania w Zielone Świątki. Sprawdź aplikację Moovit, aby poznać najnowsze zmiany i aktualizacje na żywo.
Czy w pobliżu jest przystanek dla autobus 49?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić przystanek w pobliżu dla autobus 49.
Schemat trasy autobus 49 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego) — Dąbrowa Górnicza Centrum→Sławków Zwm
Rozkład jazdy autobus 49
Autobus trasa 49 kursuje w weekendy. Zwyczajowe godziny kursowania: 07:36
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | Nieobsługiwane | Nieobsługiwane |
wt | Nieobsługiwane | Nieobsługiwane |
śr | Nieobsługiwane | Nieobsługiwane |
czw | Nieobsługiwane | Nieobsługiwane |
pt | Nieobsługiwane | Nieobsługiwane |
sob | 05:05 | Pojedynczy odjazd |
ndz | 07:36 | Pojedynczy odjazd |
Komunikaty o stanie usług dla autobus ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Sprawdź wszystkie zmiany w linii 49 (rusza z Dąbrowa Górnicza Centrum), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią 49 (kierunek (Dąbrowa Górnicza Centrum→Sławków Zwm)) i śledź autobus, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego już teraz.
Autobus 49 - opłata
Taryfy w pojeździe linii 49 (kierunek: (Dąbrowa Górnicza Centrum→Sławków Zwm)) należącym do ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego.
49 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego)
Pierwszy przystanek na trasie autobus 49 to Dąbrowa Górnicza Centrum, a ostatni Sławków Zwm. 49 (Dąbrowa Górnicza Centrum→Sławków Zwm) kursuje Weekend.
Dodatkowe informacje: 49 ma 31 przystanków, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 45 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego, śledzenie w czasie rzeczywistym autobus, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Wodzisław Śląski i pomaga znaleźć najbliższą przystanków autobus 49 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla autobus 49, którymi możesz podróżować.
Autobus linii 49 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię 49 (Dąbrowa Górnicza Centrum→Sławków Zwm) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia autobus linii 49 lub aplikacji do śledzenia na żywo autobus ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego i nigdy nie ucieknie Ci autobus.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego lub takimi środkami komunikacji jak Tramwaj, Trolejbus, Autobus lub Kolej, aby zaplanować trasę po Wodzisław Śląski. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego i każdy autobus, w tym linii 49 w Wodzisław Śląski
ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego w Wodzisław Śląski
- 695 - Szopienice Szpital Geriatryczny - Murcki Szyb Stanisław/ Rozkład
- 242 - Ratanice - Dąbrowa Górnicza Limanowskiego/ Rozkład
- 202 - Gliwice Centrum Logistyki - Gliwice Plac Piastów/ Rozkład
- 101 - Tychy Towarowa - Czułów Fabryka/ Rozkład
- 61 - Katowice Dworzec - Będzin Kościuszki/ Rozkład
- 48 - Katowice Dworzec - Chorzów Stary Szyb Prezydent/ Rozkład
- 604 - Osiedle Mydlice Pętla - Osiedle Mydlice Pętla/ Rozkład
- 250 - Zabrze Plac Dworcowy - Maciejów M1/ Rozkład
- 672N - Murcki Bielska - Katowice Dworzec/ Rozkład
- 21 - Wilkowyje Murarska - Tychy Towarowa/ Rozkład
- 911 - Katowice Dworzec - Czeladź Wojkowicka Pętla/ Rozkład
- 34 - Zagórze Zajezdnia - Sosnowiec Urząd Miasta/ Rozkład
- 142 - Strzybnica Kościelna - Tarnowskie Góry Dworzec/ Rozkład
- M3 - Tarnowskie Góry Dworzec - Katowice Piotra Skargi/ Rozkład
- 72 - Michałkowice Bytomska - Wilhelmina Skrzyżowanie/ Rozkład
- 162 - Zawodzie Centrum Przesiadkowe - Brzezinka Pętla/ Rozkład
- 900 - Katowice Dworzec - Osiedle Witosa Pętla/ Rozkład
- 972 - Gołonóg Osiedle - Tucznawa Strefa Ekonomiczna/ Rozkład
- 132 - Kamieniec Szkoła - Bytom Dworzec/ Rozkład
- 735 - Tarnowskie Góry Dworzec - Bytom Dworzec/ Rozkład