Linia 221
Szczakowa Ośrodek Sosina - Sosnowiec Urząd Miasta
ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego
autobus 221 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Autobus 221 (Maczki Kościuszki→Sosnowiec Urząd Miasta) ma 29 przystanków rozpoczynając z Maczki Kościuszki a kończąc na Sosnowiec Urząd Miasta.
Przegląd rozkładu jazdy dla autobus 221 w najbliższym tygodniu: odjeżdża raz dziennie o 05:04. Kursuje w tym tygodniu w: dni robocze.
Wybierz dowolną przystanków z trasy autobus 221 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Maczki Kościuszki→Sosnowiec Urząd Miasta (29 przystanków)
Maczki Kościuszki
Maczki Kościuszki
Maczki Krakowska
Ostrowy Górnicze Kolonia Leśna
Ostrowy Górnicze Kolonia Feliks
Ostrowy Górnicze Niecała
Ostrowy Górnicze Pomnik
Ostrowy Górnicze Kościół
Ostrowy Górnicze Juliuszowska
Porąbka Ośrodek Rekreacyjny [Nż]
Porąbka Zawodzie
Porąbka Osiedle Juliusz I
Porąbka Osiedle Juliusz II
Porąbka Osiedle Juliusz I
Porąbka Kopalnia
Porąbka Dworzec PKP
Klimontów Hospicjum
Klimontów Ogródki Działkowe
Klimontów Basen
Klimontów Fińskie Domki
Zagórze Droga Do Klimontowa
Zagórze Pekin
Zagórze Osiedle
Środula Osiedle
Sielec Osiedle Zamkowa
Sielec Szkolna
Sielec Wawel Kościół
Sielec Wawel
Sosnowiec Urząd Miasta
FAQ dla 221
O której zaczyna kursować autobus 221?
autobus 221 rozpoczyna kurs o 05:04 w poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek.
O której kończy kursować autobus 221?
Autobus 221 kończy kursowanie o 05:04 w poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek.
Za ile przyjedzie autobus 221?
Kiedy przyjedzie Autobus linii Szczakowa Ośrodek Sosina - Sosnowiec Urząd Miasta? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla Autobus linii Szczakowa Ośrodek Sosina - Sosnowiec Urząd Miasta, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy linia ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego 221 autobus jeździ w Zielone Świątki?
Autobus 221 może zmienić godziny kursowania w Zielone Świątki. Sprawdź aplikację Moovit, aby poznać najnowsze zmiany i aktualizacje na żywo.
Czy w pobliżu jest przystanek dla autobus 221?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić przystanek w pobliżu dla autobus 221.
Schemat trasy autobus 221 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego) — Maczki Kościuszki→Sosnowiec Urząd Miasta
Rozkład jazdy autobus 221
Autobus 221 kursuje w następujące dni: poniedziałek - piątek. Zwyczajowe godziny kursowania: 05:04
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 05:04 | Pojedynczy odjazd |
wt | 05:04 | Pojedynczy odjazd |
śr | 05:04 | Pojedynczy odjazd |
czw | 05:04 | Pojedynczy odjazd |
pt | 05:04 | Pojedynczy odjazd |
sob | Nieobsługiwane | Nieobsługiwane |
ndz | Nieobsługiwane | Nieobsługiwane |
Komunikaty o stanie usług dla autobus ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Sprawdź wszystkie zmiany w linii 221 (rusza z Maczki Kościuszki), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią 221 (kierunek (Maczki Kościuszki→Sosnowiec Urząd Miasta)) i śledź autobus, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego już teraz.
Autobus 221 - opłata
Taryfy w pojeździe linii 221 (kierunek: (Maczki Kościuszki→Sosnowiec Urząd Miasta)) należącym do ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego.
221 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego)
Pierwszy przystanek na trasie autobus 221 to Maczki Kościuszki, a ostatni Sosnowiec Urząd Miasta. 221 (Maczki Kościuszki→Sosnowiec Urząd Miasta) kursuje dni robocze.
Dodatkowe informacje: 221 ma 29 przystanków, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 49 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego, śledzenie w czasie rzeczywistym autobus, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Wodzisław Śląski i pomaga znaleźć najbliższą przystanków autobus 221 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla autobus 221, którymi możesz podróżować.
Autobus linii 221 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię 221 (Maczki Kościuszki→Sosnowiec Urząd Miasta) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia autobus linii 221 lub aplikacji do śledzenia na żywo autobus ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego i nigdy nie ucieknie Ci autobus.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego lub takimi środkami komunikacji jak Tramwaj, Trolejbus, Autobus lub Kolej, aby zaplanować trasę po Wodzisław Śląski. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego i każdy autobus, w tym linii 221 w Wodzisław Śląski
221 - Alternatywny kierunek
- 221 - Porąbka Osiedle Juliusz II→Sosnowiec Urząd Miasta / Rozkład
- 221 - Sosnowiec Urząd Miasta→Porąbka Osiedle Juliusz II / Rozkład
- 221 - Sosnowiec Urząd Miasta→Szczakowa Dworzec PKP / Rozkład
- 221 - Sosnowiec Urząd Miasta→Szczakowa Ośrodek Sosina / Rozkład
- 221 - Sosnowiec Urząd Miasta→Zagórze Zajezdnia / Rozkład
- 221 - Szczakowa Dworzec PKP→Sosnowiec Urząd Miasta / Rozkład
- 221 - Szczakowa Ośrodek Sosina→Sosnowiec Urząd Miasta / Rozkład
- 221 - Zagórze Zajezdnia→Sosnowiec Urząd Miasta / Rozkład
- 221 - Zagórze Zajezdnia→Szczakowa Dworzec PKP / Rozkład
ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego w Wodzisław Śląski
- 30 - Giszowiec Kopalnia Staszic - Katowice Aleja Korfantego/ Rozkład
- 911 - Katowice Dworzec - Czeladź Wojkowicka Pętla/ Rozkład
- 69 - Woszczyce Centrum - Mikołów Dworzec/ Rozkład
- 36 - Ligota Akademiki - Tychy Zajezdnia/ Rozkład
- 143 - Tarnowskie Góry Dworzec - Nowa Wieś Pętla/ Rozkład
- 134 - Tarnowskie Góry Dworzec - Wieszowa Stacja Paliw/ Rozkład
- 693 - Żerniki Osiedle - Osiedle Waryńskiego Pętla/ Rozkład
- 107 - Siemonia Kościuszki - Sączów Kościół/ Rozkład
- 672 - Wesoła Kopalnia - Katowice Sądowa/ Rozkład
- 695 - Szopienice Szpital Geriatryczny - Murcki Szyb Stanisław/ Rozkład
- 203 - Boguszyce - Toszek/ Rozkład
- 254 - Wartogłowiec Pętla - Tychy Towarowa/ Rozkład
- 144 - Halemba Pętla - Chorzów Rynek/ Rozkład
- 663 - Chorzów Batory Pętla - Pszczelnik Park/ Rozkład
- 188 - Sosnowiec Szpital Wojewódzki - Zagórze Zajezdnia/ Rozkład
- 808 - Katowice Piotra Skargi - Tworzeń Huta Katowice/ Rozkład
- 158 - Rokitnica Pętla - Tarnowskie Góry Dworzec/ Rozkład
- 106 - Wesoła Kopalnia - Zagórze Zajezdnia/ Rozkład
- 271 - Tychy Rynek - Żwaków Rogatki/ Rozkład
- 46 - Katowice Dworzec - Ligota Zadole/ Rozkład