Linia 672
Wesoła Kopalnia - Katowice Sądowa
ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego
autobus 672 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Autobus 672 (Katowice Sądowa→Wesoła Kopalnia) ma 24 przystanków rozpoczynając z Katowice Sądowa a kończąc na Wesoła Kopalnia.
Wybierz dowolną przystanków z trasy autobus 672 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Katowice Sądowa→Wesoła Kopalnia (24 przystanków)
Katowice Sądowa
Katowice Dworzec
Katowice Jagiellońska
Katowice Powstańców Przychodnie
Osiedle Paderewskiego Biblioteka Śląska
Osiedle Paderewskiego Graniczna
Osiedle Paderewskiego Pomnik
Osiedle Paderewskiego Trzy Stawy
Kolonia Zuzanna [Nż]
Giszowiec Osiedle
Giszowiec Górniczego Stanu
Murcki Szebesty [Nż]
Murcki Rynek
Murcki Wiadukt [Nż]
Wesoła Droga Do Giszowca
Wesoła Ogródki Działkowe [Nż]
Wesoła Posesja 72a
Wesoła Pogodna
Wesoła Szkoła
Wesoła Mostek
Wesoła Dzierżonia
Wesoła Rynek
Wesoła Piastów Śląskich
Wesoła Kopalnia
FAQ dla 672
O której zaczyna kursować autobus 672?
autobus 672 rozpoczyna kurs o 04:24 w niedziela, sobota.
O której kończy kursować autobus 672?
Autobus 672 kończy kursowanie o 22:24 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
Za ile przyjedzie autobus 672?
Kiedy przyjedzie Autobus linii Wesoła Kopalnia - Katowice Sądowa? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla Autobus linii Wesoła Kopalnia - Katowice Sądowa, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy linia ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego 672 autobus jeździ w Zielone Świątki?
Autobus 672 może zmienić godziny kursowania w Zielone Świątki. Sprawdź aplikację Moovit, aby poznać najnowsze zmiany i aktualizacje na żywo.
Czy w pobliżu jest przystanek dla autobus 672?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić przystanek w pobliżu dla autobus 672.
Schemat trasy autobus 672 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego) — Katowice Sądowa→Wesoła Kopalnia
Rozkład jazdy autobus 672
Autobus trasa 672 kursuje codziennie. Zazwyczaj w godzinach: 04:34 - 22:24
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 04:34 - 22:24 | 30 - 60 |
wt | 04:34 - 22:24 | 30 - 60 |
śr | 04:34 - 22:24 | 30 - 60 |
czw | 04:34 - 22:24 | 30 - 60 |
pt | 04:34 - 22:24 | 30 - 60 |
sob | 04:24 - 22:24 | 60 |
ndz | 04:24 - 22:24 | 60 |
Komunikaty o stanie usług dla autobus ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Sprawdź wszystkie zmiany w linii 672 (rusza z Katowice Sądowa), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią 672 (kierunek (Katowice Sądowa→Wesoła Kopalnia)) i śledź autobus, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego już teraz.
Autobus 672 - opłata
Taryfy w pojeździe linii 672 (kierunek: (Katowice Sądowa→Wesoła Kopalnia)) należącym do ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego.
672 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego)
Pierwszy przystanek na trasie autobus 672 to Katowice Sądowa, a ostatni Wesoła Kopalnia. 672 (Katowice Sądowa→Wesoła Kopalnia) kursuje codziennie.
Dodatkowe informacje: 672 ma 24 przystanków, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 46 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego, śledzenie w czasie rzeczywistym autobus, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Wodzisław Śląski i pomaga znaleźć najbliższą przystanków autobus 672 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla autobus 672, którymi możesz podróżować.
Autobus linii 672 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię 672 (Katowice Sądowa→Wesoła Kopalnia) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia autobus linii 672 lub aplikacji do śledzenia na żywo autobus ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego i nigdy nie ucieknie Ci autobus.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego lub takimi środkami komunikacji jak Tramwaj, Trolejbus, Autobus lub Kolej, aby zaplanować trasę po Wodzisław Śląski. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego i każdy autobus, w tym linii 672 w Wodzisław Śląski
672 - Alternatywny kierunek
ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego w Wodzisław Śląski
- 60 - Gliwice Poniatowskiego - Trynek Toruńska/ Rozkład
- 50 - Katowice Dworzec - Siemianowice Powstańców Pętla/ Rozkład
- 200 - Sączów Kościół - Będzin Kościuszki/ Rozkład
- 230 - Godula Plac Niepodległości - Halemba Pętla/ Rozkład
- 692N - Gliwice Dworcowa - Osiedle Waryńskiego Pętla/ Rozkład
- 805 - Katowice Piotra Skargi - Sosnowiec Szpital Wojewódzki/ Rozkład
- 636 - Ornontowice Centrum - Knurów Szpitalna/ Rozkład
- 632 - Chorzów Gwarecka - Katowice Dworzec/ Rozkład
- 287 - Sikornik Osiedle - Gliwice Piwna/ Rozkład
- 644 - Osiedle Mydlice Pętla - Osiedle Mydlice Pętla/ Rozkład
- 693 - Żerniki Osiedle - Osiedle Waryńskiego Pętla/ Rozkład
- 151 - Tarnowskie Góry Dworzec - Miasteczko Śląskie Osiedle/ Rozkład
- 37 - Mikołów Dworzec - Katowice Dworzec/ Rozkład
- 103 - Tąpkowice Szkoła - Tąpkowice Szkoła/ Rozkład
- M19 - Sosnowiec Urząd Miasta - Pyrzowice Port Lotniczy (Katowice Airport)/ Rozkład
- 262 - Tychy Dworzec PKP - Rachowy Osiedle/ Rozkład
- 43 - Wojkowice Park - Katowice Plac Wolności/ Rozkład
- 620 - Mikołów Dworzec - Mikołów Dworzec/ Rozkład
- 28 - Maczki Kościuszki - Będzin Kościuszki/ Rozkład