Linia 225
Świątniki Górne Urząd Miasta i Gminy — Borek Fałęcki
MPK Kraków
autobus 225 (MPK Kraków) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Autobus 225 (Borek Fałęcki) ma 29 przystanków rozpoczynając z Świątniki Górne Urząd Miasta I Gminy a kończąc na Borek Fałęcki.
Wybierz dowolną przystanków z trasy autobus 225 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Borek Fałęcki (29 przystanków)
Świątniki Górne Urząd Miasta I Gminy
Świątniki Górne Centrum
Świątniki Górne Bielowicza Szkoła
Świątniki Górne Skrzyżowanie (Nż)
Rzeszotary POD Dębiną (Nż)
Rzeszotary Szkoła (Nż)
Rzeszotary Trafo (Nż)
Rzeszotary Tempo (Nż)
Rzeszotary Dworska
Rzeszotary Polanki (Nż)
Rzeszotary Remiza (Nż)
Ochojno Skrzyżowanie
Ochojno Kamieniec
Ochojno Dąbrówki
Wrząsowice POD Skałą (Nż)
Wrząsowice Nad Wilgą
Zbydniowice
Ukraina (Nż)
Wróblowice
Wróblowice Szkoła
Sawiczewskich
Swoszowice Szkoła
Merkuriusza Polskiego
Park Zdrojowy
Wilga (Nż)
Kąpielowa (Nż)
Judyma
Góra Borkowska (Nż)
Borek Fałęcki
FAQ dla 225
O której zaczyna kursować autobus 225?
autobus 225 rozpoczyna kurs o 00:08 w niedziela, poniedziałek.
O której kończy kursować autobus 225?
Autobus 225 kończy kursowanie o 22:35 w poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek.
Za ile przyjedzie autobus 225?
Kiedy przyjedzie Autobus linii Świątniki Górne Urząd Miasta i Gminy — Borek Fałęcki? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla Autobus linii Świątniki Górne Urząd Miasta i Gminy — Borek Fałęcki, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy linia MPK Kraków 225 autobus jeździ w Zielone Świątki?
Autobus 225 może zmienić godziny kursowania w Zielone Świątki. Sprawdź aplikację Moovit, aby poznać najnowsze zmiany i aktualizacje na żywo.
Czy w pobliżu jest przystanek dla autobus 225?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić przystanek w pobliżu dla autobus 225.
Rozkład jazdy autobus 225
Autobus trasa 225 kursuje codziennie. Zazwyczaj w godzinach: 04:35 - 22:35
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 00:08 - 22:35 | 45 - 120 |
wt | 04:35 - 22:35 | 45 - 120 |
śr | 04:35 - 22:35 | 45 - 120 |
czw | 04:35 - 22:35 | 45 - 120 |
pt | 04:35 - 22:35 | 45 - 120 |
sob | 04:40 - 22:38 | 95 - 100 |
ndz | 00:08 - 22:38 | 95 - 113 |
Komunikaty o stanie usług dla autobus MPK Kraków
Sprawdź wszystkie zmiany w linii 225 (rusza z Świątniki Górne Urząd Miasta I Gminy), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią 225 (kierunek (Borek Fałęcki)) i śledź autobus, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o MPK Kraków już teraz.
Autobus 225 - opłata
Taryfy w pojeździe linii 225 (kierunek: (Borek Fałęcki)) należącym do MPK Kraków mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w MPK Kraków można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej MPK Kraków.
225 (MPK Kraków)
Pierwszy przystanek na trasie autobus 225 to Świątniki Górne Urząd Miasta I Gminy, a ostatni Borek Fałęcki. 225 (Borek Fałęcki) kursuje codziennie.
Dodatkowe informacje: 225 ma 29 przystanków, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 36 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami MPK Kraków, śledzenie w czasie rzeczywistym autobus, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Kraków i pomaga znaleźć najbliższą przystanków autobus 225 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla autobus 225, którymi możesz podróżować.
Autobus linii 225 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię 225 (Borek Fałęcki) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia autobus linii 225 lub aplikacji do śledzenia na żywo autobus MPK Kraków i nigdy nie ucieknie Ci autobus.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami MPK Kraków lub takimi środkami komunikacji jak Tramwaj, Autobus lub Kolej, aby zaplanować trasę po Kraków. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla MPK Kraków i każdy autobus, w tym linii 225 w Kraków
225 - Alternatywny kierunek
MPK Kraków w Kraków
- 264 - Grabie Kościół — Mały Płaszów P+RGrabie Kościół — Mały Płaszów P+R/ Rozkład
- 270 - Pielgrzymowice Pętla — Prądnik CzerwonyPielgrzymowice Pętla — Prądnik Czerwony/ Rozkład
- 125 - Rżąka — Mały Płaszów P+RRżąka — Mały Płaszów P+R/ Rozkład
- 218 - Bronowice Małe — Zabierzów MłynBronowice Małe — Zabierzów Młyn/ Rozkład
- 253 - Wola Radziszowska Pętla — Czerwone Maki P+RWola Radziszowska Pętla — Czerwone Maki P+R/ Rozkład
- 171 - Wróżenice — PleszówWróżenice — Pleszów/ Rozkład
- 162 - Podgórki Tynieckie — Os. PodwawelskiePodgórki Tynieckie — Os. Podwawelskie/ Rozkład
- 158 - Podgórze SKA — PodwierzbiePodgórze SKA — Podwierzbie/ Rozkład
- 413 - Rondo Czyżyńskie — Na ZałęczuRondo Czyżyńskie — Na Załęczu/ Rozkład
- 917 - Górna Wieś Pętla — Krowodrza Górka P+RGórna Wieś Pętla — Krowodrza Górka P+R/ Rozkład
- 244 - Wieliczka Miasto — Nowy Bieżanów PołudnieWieliczka Miasto — Nowy Bieżanów Południe/ Rozkład
- 112 - Tyniec Kamieniołom — Os. PodwawelskieTyniec Kamieniołom — Os. Podwawelskie/ Rozkład
- 405 - Cmentarz Prądnik Czerwony — Cmentarz Prądnik CzerwonyCmentarz Prądnik Czerwony — Cmentarz Prądnik Czerwony/ Rozkład
- 164 - Piaski Nowe — Mydlniki Wapiennik P+RPiaski Nowe — Mydlniki Wapiennik P+R/ Rozkład
- 107 - Zajezdnia Wola Duchacka — SoboniowiceZajezdnia Wola Duchacka — Soboniowice/ Rozkład
- 271 - Czulice Kościół — PleszówCzulice Kościół — Pleszów/ Rozkład
- 124 - TAURON Arena Kraków Wieczysta — Os. PodwawelskieTAURON Arena Kraków Wieczysta — Os. Podwawelskie/ Rozkład
- 182 - Dworzec Główny Wschód — Os. Na StokuDworzec Główny Wschód — Os. Na Stoku/ Rozkład
- 128 - Zajezdnia Płaszów — Prądnik CzerwonyZajezdnia Płaszów — Prądnik Czerwony/ Rozkład
- 637 - Os. Gotyk — Krowodrza Górka P+ROs. Gotyk — Krowodrza Górka P+R/ Rozkład