Linia 917
Górna Wieś Pętla — Krowodrza Górka P+R
MPK Kraków
autobus 917 (MPK Kraków) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Autobus 917 (Górna Wieś Pętla) ma 21 przystanków rozpoczynając z Krowodrza Górka P+R a kończąc na Górna Wieś Pętla.
Wybierz dowolną przystanków z trasy autobus 917 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Górna Wieś Pętla (21 przystanków)
Krowodrza Górka P+R
Szpital Jana Pawła II
Mackiewicza
Imbramowska
Opolska Estakada
Dobrego Pasterza
Ks. Meiera
Banacha
Górka Narodowa P+R
Witkowicka
Węgrzce Starostwo Powiatowe
Węgrzce A1
Węgrzce Warszawska (Nż)
Bibice Na Czekaj (Nż)
Michałowice Komora (Nż)
Michałowice Banasiówka (Nż)
Michałowice Kwiaty Polne (Nż)
Michałowice Brzozowa (Nż)
Michałowice Jana Pawła II (Nż)
Michałowice Las Michałowski
Górna Wieś Pętla
FAQ dla 917
O której zaczyna kursować autobus 917?
autobus 917 rozpoczyna kurs o 00:16 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
O której kończy kursować autobus 917?
Autobus 917 kończy kursowanie o 01:26 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
Za ile przyjedzie autobus 917?
Kiedy przyjedzie Autobus linii Górna Wieś Pętla — Krowodrza Górka P+R? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla Autobus linii Górna Wieś Pętla — Krowodrza Górka P+R, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy linia MPK Kraków 917 autobus jeździ w Święto Konstytucji?
Autobus 917 może zmienić godziny kursowania w Święto Konstytucji. Sprawdź aplikację Moovit, aby poznać najnowsze zmiany i aktualizacje na żywo.
Czy w pobliżu jest przystanek dla autobus 917?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić przystanek w pobliżu dla autobus 917.
Rozkład jazdy autobus 917
Autobus trasa 917 kursuje codziennie. Zazwyczaj w godzinach: 00:16 - 01:26
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 00:16 - 01:26 | 70 |
wt | 00:16 - 01:26 | 70 |
śr | 00:16 - 01:26 | 70 |
czw | 00:16 - 01:26 | 70 |
pt | 00:16 - 01:26 | 70 |
sob | 00:16 - 01:26 | 70 |
ndz | 00:16 - 01:26 | 70 |
Komunikaty o stanie usług dla autobus MPK Kraków
Sprawdź wszystkie zmiany w linii 917 (rusza z Krowodrza Górka P+R), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią 917 (kierunek (Górna Wieś Pętla)) i śledź autobus, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o MPK Kraków już teraz.
Autobus 917 - opłata
Taryfy w pojeździe linii 917 (kierunek: (Górna Wieś Pętla)) należącym do MPK Kraków mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w MPK Kraków można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej MPK Kraków.
917 (MPK Kraków)
Pierwszy przystanek na trasie autobus 917 to Krowodrza Górka P+R, a ostatni Górna Wieś Pętla. 917 (Górna Wieś Pętla) kursuje codziennie.
Dodatkowe informacje: 917 ma 21 przystanków, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 25 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami MPK Kraków, śledzenie w czasie rzeczywistym autobus, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Kraków i pomaga znaleźć najbliższą przystanków autobus 917 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla autobus 917, którymi możesz podróżować.
Autobus linii 917 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię 917 (Górna Wieś Pętla) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia autobus linii 917 lub aplikacji do śledzenia na żywo autobus MPK Kraków i nigdy nie ucieknie Ci autobus.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami MPK Kraków lub takimi środkami komunikacji jak Tramwaj, Autobus lub Kolej, aby zaplanować trasę po Kraków. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla MPK Kraków i każdy autobus, w tym linii 917 w Kraków
917 - Alternatywny kierunek
MPK Kraków w Kraków
- 301 - Niepołomice Dworzec — Nowy KleparzNiepołomice Dworzec — Nowy Kleparz/ Rozkład
- 413 - Rondo Czyżyńskie — Na ZałęczuRondo Czyżyńskie — Na Załęczu/ Rozkład
- 160 - Aleja Przyjaźni — RuszczaAleja Przyjaźni — Ruszcza/ Rozkład
- 267 - Skała Rynek — Krowodrza Górka P+RSkała Rynek — Krowodrza Górka P+R/ Rozkład
- 175 - Sidzina — Borek FałęckiSidzina — Borek Fałęcki/ Rozkład
- 310 - Będkowice Pętla — Cracovia StadionBędkowice Pętla — Cracovia Stadion/ Rozkład
- 130 - Azory — Dworzec Główny ZachódAzory — Dworzec Główny Zachód/ Rozkład
- 910 - Będkowice Pętla — Bronowice MałeBędkowice Pętla — Bronowice Małe/ Rozkład
- 138 - Kombinat — AzoryKombinat — Azory/ Rozkład
- 103 - Lesisko — Aleja PrzyjaźniLesisko — Aleja Przyjaźni/ Rozkład
- 211 - Chobot Leśniczówka — PleszówChobot Leśniczówka — Pleszów/ Rozkład
- 248 - Bronowice Małe — Zelków PętlaBronowice Małe — Zelków Pętla/ Rozkład
- 139 - Przybyszewskiego — KombinatPrzybyszewskiego — Kombinat/ Rozkład
- 176 - Bodzów — Kostrze OSPBodzów — Kostrze OSP/ Rozkład
- 127 - Bagry — Podgórze SKABagry — Podgórze SKA/ Rozkład
- 101 - Kopiec Kościuszki — Os. PodwawelskieKopiec Kościuszki — Os. Podwawelskie/ Rozkład
- 182 - Dworzec Główny Wschód — Os. Na StokuDworzec Główny Wschód — Os. Na Stoku/ Rozkład
- 501 - Chełmońskiego Pętla — BulwarowaChełmońskiego Pętla — Bulwarowa/ Rozkład
- 120 - Bronowice Małe — Nowy KleparzBronowice Małe — Nowy Kleparz/ Rozkład
- 107 - Zajezdnia Wola Duchacka — SoboniowiceZajezdnia Wola Duchacka — Soboniowice/ Rozkład