Linia 149
Lesisko
MPK Kraków
autobus 149 (MPK Kraków) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Autobus 149 (Lesisko) ma 17 przystanków rozpoczynając z Szpital Okulistyczny a kończąc na Lesisko.
Wybierz dowolną przystanków z trasy autobus 149 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Lesisko (17 przystanków)
Szpital Okulistyczny
Wzgórza Krzesławickie
Darwina
Wańkowicza
Krasnowolskiego (Nż)
Pck
Krzesławice Młyn (Nż)
Struga
Plac Centralny Im. R. Reagana
Os. Na Skarpie
Klasztorna
Fort Mogiła
Giedroycia (Nż)
Giedroycia Ztpo (Nż)
Kępa (Nż)
Zakarnie (Nż)
Lesisko
FAQ dla 149
O której zaczyna kursować autobus 149?
autobus 149 rozpoczyna kurs o 05:05 w poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek.
O której kończy kursować autobus 149?
Autobus 149 kończy kursowanie o 16:20 w poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek.
Za ile przyjedzie autobus 149?
Kiedy przyjedzie Autobus linii Lesisko? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla Autobus linii Lesisko, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy linia MPK Kraków 149 autobus jeździ w Zielone Świątki?
Autobus 149 może zmienić godziny kursowania w Zielone Świątki. Sprawdź aplikację Moovit, aby poznać najnowsze zmiany i aktualizacje na żywo.
Czy w pobliżu jest przystanek dla autobus 149?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić przystanek w pobliżu dla autobus 149.
Rozkład jazdy autobus 149
Autobus 149 kursuje w następujące dni: poniedziałek - piątek. Zwyczajowe godziny kursowania: 05:05 - 16:20
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 05:05 - 16:20 | 80 - 220 |
wt | 05:05 - 16:20 | 80 - 220 |
śr | 05:05 - 16:20 | 80 - 220 |
czw | 05:05 - 16:20 | 80 - 220 |
pt | 05:05 - 16:20 | 80 - 220 |
sob | Nieobsługiwane | Nieobsługiwane |
ndz | Nieobsługiwane | Nieobsługiwane |
Komunikaty o stanie usług dla autobus MPK Kraków
Sprawdź wszystkie zmiany w linii 149 (rusza z Szpital Okulistyczny), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią 149 (kierunek (Lesisko)) i śledź autobus, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o MPK Kraków już teraz.
Autobus 149 - opłata
Taryfy w pojeździe linii 149 (kierunek: (Lesisko)) należącym do MPK Kraków mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w MPK Kraków można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej MPK Kraków.
149 (MPK Kraków)
Pierwszy przystanek na trasie autobus 149 to Szpital Okulistyczny, a ostatni Lesisko. 149 (Lesisko) kursuje dni robocze.
Dodatkowe informacje: 149 ma 17 przystanków, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 31 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami MPK Kraków, śledzenie w czasie rzeczywistym autobus, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Kraków i pomaga znaleźć najbliższą przystanków autobus 149 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla autobus 149, którymi możesz podróżować.
Autobus linii 149 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię 149 (Lesisko) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia autobus linii 149 lub aplikacji do śledzenia na żywo autobus MPK Kraków i nigdy nie ucieknie Ci autobus.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami MPK Kraków lub takimi środkami komunikacji jak Tramwaj, Autobus lub Kolej, aby zaplanować trasę po Kraków. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla MPK Kraków i każdy autobus, w tym linii 149 w Kraków
149 - Alternatywny kierunek
MPK Kraków w Kraków
- 701 - Wzgórza Krzesławickie — Czyżyny DworzecWzgórza Krzesławickie — Czyżyny Dworzec/ Rozkład
- 172 - Kombinat — Bronowice MałeKombinat — Bronowice Małe/ Rozkład
- 482 - Dworzec Główny Wschód — MistrzejowiceDworzec Główny Wschód — Mistrzejowice/ Rozkład
- 304 - Wieliczka Miasto — Dworzec Główny ZachódWieliczka Miasto — Dworzec Główny Zachód/ Rozkład
- 263 - Radziszów PKP — Czerwone Maki P+RRadziszów PKP — Czerwone Maki P+R/ Rozkład
- 222 - Słomniki Osiedle — Czyżyny DworzecSłomniki Osiedle — Czyżyny Dworzec/ Rozkład
- 277 - Iwanowice Dworskie Pętla — Górka Narodowa P+RIwanowice Dworskie Pętla — Górka Narodowa P+R/ Rozkład
- 235 - Skawina Podbory — Borek FałęckiSkawina Podbory — Borek Fałęcki/ Rozkład
- 247 - Bibice Rynek — Górka Narodowa P+RBibice Rynek — Górka Narodowa P+R/ Rozkład
- 494 - Azory — Pod FortemAzory — Pod Fortem/ Rozkład
- 219 - Jeziorzany Pętla — Os. PodwawelskieJeziorzany Pętla — Os. Podwawelskie/ Rozkład
- 274 - Trąbki P+R — Podgórze SKATrąbki P+R — Podgórze SKA/ Rozkład
- 202 - Łososkowice Remiza — Czyżyny DworzecŁososkowice Remiza — Czyżyny Dworzec/ Rozkład
- 131 - Chałupki — PleszówChałupki — Pleszów/ Rozkład
- 144 - Prądnik Biały — RżąkaPrądnik Biały — Rżąka/ Rozkład
- 174 - Os. Kurdwanów — KombinatOs. Kurdwanów — Kombinat/ Rozkład
- 902 - Kraków Airport — Dworzec Główny WschódKraków Airport — Dworzec Główny Wschód/ Rozkład
- 669 - Krowodrza Górka P+R — Nowy Bieżanów P+RKrowodrza Górka P+R — Nowy Bieżanów P+R/ Rozkład
- 198 - Zakole — MistrzejowiceZakole — Mistrzejowice/ Rozkład
- 269 - Rybna Dolna — Os. PodwawelskieRybna Dolna — Os. Podwawelskie/ Rozkład