Linia 264
Dołki Kaplica - Osiedle Wieczorka Dworzec
ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego
autobus 264 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Autobus 264 (Dołki Kaplica→Osiedle Wieczorka Dworzec) ma 31 przystanków rozpoczynając z Dołki Kaplica a kończąc na Osiedle Wieczorka Dworzec.
Wybierz dowolną przystanków z trasy autobus 264 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Dołki Kaplica→Osiedle Wieczorka Dworzec (31 przystanków)
Dołki Kaplica
Dołki Szybowa [Nż]
Dąbrówka Wielka Megaset [Nż]
Dąbrówka Wielka Skrzyżowanie
Dąbrówka Wielka
Dąbrówka Wielka Przychodnia Zdrowia
Dąbrówka Wielka Przyjaźni [Nż]
Brzeziny Śląskie Dom Kultury [Nż]
Brzeziny Śląskie
Brzeziny Śląskie Bednorza [Nż]
Osiedle Powstańców
Osiedle Powstańców Pawilon Handlowy
Osiedle Powstańców Parking
Kamień Kościół
Kamień
Brzozowice
Brzozowice Reymonta [Nż]
Szarlej Osiedle Sowińskiego
Szarlej Wyszyńskiego
Szarlej Szpital
Szarlej Kaufland
Szarlej Szpital
Szarlej Poczta
Osiedle Wyzwolenia Akacjowa
Osiedle Wyzwolenia Domki Fińskie
Osiedle Wyzwolenia Chopina
Szarlej POD Lipami
Piekary Bazylika
Piekary Dwór
Osiedle Wieczorka Szkoła
Osiedle Wieczorka Dworzec
FAQ dla 264
O której zaczyna kursować autobus 264?
autobus 264 rozpoczyna kurs o 05:12 w poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek.
O której kończy kursować autobus 264?
Autobus 264 kończy kursowanie o 21:55 w niedziela.
Za ile przyjedzie autobus 264?
Kiedy przyjedzie Autobus linii Dołki Kaplica - Osiedle Wieczorka Dworzec? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla Autobus linii Dołki Kaplica - Osiedle Wieczorka Dworzec, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy linia ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego 264 autobus jeździ w Zielone Świątki?
Autobus 264 może zmienić godziny kursowania w Zielone Świątki. Sprawdź aplikację Moovit, aby poznać najnowsze zmiany i aktualizacje na żywo.
Czy w pobliżu jest przystanek dla autobus 264?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić przystanek w pobliżu dla autobus 264.
Schemat trasy autobus 264 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego) — Dołki Kaplica→Osiedle Wieczorka Dworzec
Rozkład jazdy autobus 264
Autobus trasa 264 kursuje codziennie. Zazwyczaj w godzinach: 05:12 - 23:12
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 05:12 - 23:12 | 40 - 60 |
wt | 05:12 - 23:12 | 40 - 60 |
śr | 05:12 - 23:12 | 40 - 60 |
czw | 05:12 - 23:12 | 40 - 60 |
pt | 05:12 - 23:12 | 40 - 60 |
sob | 07:17 - 22:17 | 60 |
ndz | 05:40 - 21:55 | 55 |
Komunikaty o stanie usług dla autobus ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Sprawdź wszystkie zmiany w linii 264 (rusza z Dołki Kaplica), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią 264 (kierunek (Dołki Kaplica→Osiedle Wieczorka Dworzec)) i śledź autobus, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego już teraz.
Autobus 264 - opłata
Taryfy w pojeździe linii 264 (kierunek: (Dołki Kaplica→Osiedle Wieczorka Dworzec)) należącym do ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego.
264 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego)
Pierwszy przystanek na trasie autobus 264 to Dołki Kaplica, a ostatni Osiedle Wieczorka Dworzec. 264 (Dołki Kaplica→Osiedle Wieczorka Dworzec) kursuje codziennie.
Dodatkowe informacje: 264 ma 31 przystanków, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 42 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego, śledzenie w czasie rzeczywistym autobus, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Wodzisław Śląski i pomaga znaleźć najbliższą przystanków autobus 264 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla autobus 264, którymi możesz podróżować.
Autobus linii 264 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię 264 (Dołki Kaplica→Osiedle Wieczorka Dworzec) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia autobus linii 264 lub aplikacji do śledzenia na żywo autobus ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego i nigdy nie ucieknie Ci autobus.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego lub takimi środkami komunikacji jak Tramwaj, Trolejbus, Autobus lub Kolej, aby zaplanować trasę po Wodzisław Śląski. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego i każdy autobus, w tym linii 264 w Wodzisław Śląski
264 - Alternatywny kierunek
ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego w Wodzisław Śląski
- 723 - Czeladź Stare Miasto - Zagórze Zajezdnia/ Rozkład
- R - Tychy Szpital Wojewódzki - Czułów Fabryka/ Rozkład
- A4N - Gliwice Zajezdnia - Trynek Toruńska/ Rozkład
- 237 - Tucznawa Remiza - Gołonóg Osiedle/ Rozkład
- 840 - Gliwice Zajezdnia - Gliwice Teatr/ Rozkład
- M3 - Tarnowskie Góry Dworzec - Katowice Piotra Skargi/ Rozkład
- 930 - Nikiszowiec Pętla - Katowice Dworzec/ Rozkład
- 183 - Miechowice Pętla - Bytom Dworzec/ Rozkład
- 673 - Katowice Aleja Korfantego - Murcki Szyb Stanisław/ Rozkład
- 623N - Miechowice Pętla - Bytom Dworzec/ Rozkład
- 972 - Gołonóg Osiedle - Tucznawa Strefa Ekonomiczna/ Rozkład
- 7N - Katowice Dworzec - Zabrze Plac Dworcowy/ Rozkład
- 32 - Gliwice Plac Piastów - Zabrze Plac Dworcowy/ Rozkład
- L - Bieruń Domy Polne - Czułów Narcyzów/ Rozkład
- 2A - Żelisławice Pętla - Myszków Dworzec PKP/ Rozkład
- 14 - Katowice Aleja Korfantego - Tychy Sikorskiego Wiadukt
- 56 - Wola Skrzyżowanie - Hołdunów Pętla/ Rozkład
- 670 - Pniowiec Pętla - Tarnowskie Góry Dworzec/ Rozkład
- 735 - Tarnowskie Góry Dworzec - Bytom Dworzec/ Rozkład
- 655 - Łaziska Górne Kopanina - Ornontowice Żabik/ Rozkład