Linia 32
Zabrze Plac Dworcowy - Łabędy Huta
ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego
autobus 32 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Autobus 32 (Gliwice Plac Piastów→Zabrze Plac Dworcowy) ma 20 przystanków rozpoczynając z Gliwice Plac Piastów a kończąc na Zabrze Plac Dworcowy.
Wybierz dowolną przystanków z trasy autobus 32 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Gliwice Plac Piastów→Zabrze Plac Dworcowy (20 przystanków)
Gliwice Plac Piastów
Gliwice Strzody
Gliwice Mikołowska
Gliwice Komag
Gliwice Kopalniana
Gliwice Jacka
Gliwice Górna
Ligota Zabrska Kopalnia
Ligota Zabrska Błonie [Nż]
Ligota Zabrska Giełda [Nż]
Sośnica Most
Sośnica Apteka
Sośnica Zespół Szkół
Zabrze Rondo Sybiraków
Zabrze De Gaullea Ślęczka
Zabrze Stadion
Zabrze Kościół Św. Józefa
Zabrze Politechnika Śląska
Zabrze Komenda Policji
Zabrze Plac Dworcowy
FAQ dla 32
O której zaczyna kursować autobus 32?
autobus 32 rozpoczyna kurs o 05:09 w poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek.
O której kończy kursować autobus 32?
Autobus 32 kończy kursowanie o 05:50 w niedziela, sobota.
Za ile przyjedzie autobus 32?
Kiedy przyjedzie Autobus linii Zabrze Plac Dworcowy - Łabędy Huta? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla Autobus linii Zabrze Plac Dworcowy - Łabędy Huta, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy linia ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego 32 autobus jeździ w Zielone Świątki?
Autobus 32 może zmienić godziny kursowania w Zielone Świątki. Sprawdź aplikację Moovit, aby poznać najnowsze zmiany i aktualizacje na żywo.
Czy w pobliżu jest przystanek dla autobus 32?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić przystanek w pobliżu dla autobus 32.
Schemat trasy autobus 32 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego) — Gliwice Plac Piastów→Zabrze Plac Dworcowy
Rozkład jazdy autobus 32
Autobus trasa 32 kursuje codziennie. Zazwyczaj w godzinach: 05:09 - 07:16
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 05:09 - 07:16 | 127 |
wt | 05:09 - 07:16 | 127 |
śr | 05:09 - 07:16 | 127 |
czw | 05:09 - 07:16 | 127 |
pt | 05:09 - 07:16 | 127 |
sob | 05:50 | Pojedynczy odjazd |
ndz | 05:50 | Pojedynczy odjazd |
Komunikaty o stanie usług dla autobus ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Sprawdź wszystkie zmiany w linii 32 (rusza z Gliwice Plac Piastów), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią 32 (kierunek (Gliwice Plac Piastów→Zabrze Plac Dworcowy)) i śledź autobus, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego już teraz.
Autobus 32 - opłata
Taryfy w pojeździe linii 32 (kierunek: (Gliwice Plac Piastów→Zabrze Plac Dworcowy)) należącym do ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego.
32 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego)
Pierwszy przystanek na trasie autobus 32 to Gliwice Plac Piastów, a ostatni Zabrze Plac Dworcowy. 32 (Gliwice Plac Piastów→Zabrze Plac Dworcowy) kursuje codziennie.
Dodatkowe informacje: 32 ma 20 przystanków, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 39 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego, śledzenie w czasie rzeczywistym autobus, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Wodzisław Śląski i pomaga znaleźć najbliższą przystanków autobus 32 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla autobus 32, którymi możesz podróżować.
Autobus linii 32 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię 32 (Gliwice Plac Piastów→Zabrze Plac Dworcowy) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia autobus linii 32 lub aplikacji do śledzenia na żywo autobus ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego i nigdy nie ucieknie Ci autobus.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego lub takimi środkami komunikacji jak Tramwaj, Trolejbus, Autobus lub Kolej, aby zaplanować trasę po Wodzisław Śląski. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego i każdy autobus, w tym linii 32 w Wodzisław Śląski
ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego w Wodzisław Śląski
- 905N - Katowice Dworzec - Mikołów Dworzec/ Rozkład
- 176 - Górniki Pętla - Bytom Dworzec/ Rozkład
- 14 - Katowice Aleja Korfantego - Tychy Sikorskiego Wiadukt
- 998 - Klimzowiec Racławicka - Chorzów Gwarecka/ Rozkład
- T-19 - Katowice Plac Wolności - Koszutka Słoneczna Pętla
- 43 - Wojkowice Park - Katowice Plac Wolności/ Rozkład
- 52 - Dobieszowice Skrzyżowanie - Bytom Dworzec/ Rozkład
- 133 - Katowice Plac Wolności - Katowice Plac Wolności/ Rozkład
- 221 - Porąbka Osiedle Juliusz II - Sosnowiec Urząd Miasta/ Rozkład
- 37 - Mikołów Dworzec - Katowice Dworzec/ Rozkład
- 608 - Bytom Dworzec - Bytom Dworzec/ Rozkład
- 184 - Pyskowice Plac Wyszyńskiego - Bytom Dworzec/ Rozkład
- 700 - Wojkowice Park - Bytom Dworzec/ Rozkład
- 982 - Wirek Odrodzenia - Orzegów Waniora/ Rozkład
- 138 - Ochojec Szpital - Ochojec Szpital/ Rozkład
- 7N - Katowice Dworzec - Zabrze Plac Dworcowy/ Rozkład
- 175 - Gołonóg Aleja Piłsudskiego - Osiedle Mydlice Pętla/ Rozkład
- 165 - Obroki Elkop - Osiedle Tysiąclecia Pętla/ Rozkład
- 36 - Ligota Akademiki - Tychy Zajezdnia/ Rozkład
- 260 - Zagórze Zajezdnia - Będzin Kościuszki/ Rozkład