Linia 56
Wola Skrzyżowanie - Bieruń Plac Nobla
ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego
autobus 56 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Autobus 56 (Bieruń Plac Nobla→Wola Skrzyżowanie) ma 24 przystanków rozpoczynając z Bieruń Plac Nobla a kończąc na Wola Skrzyżowanie.
Wybierz dowolną przystanków z trasy autobus 56 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Bieruń Plac Nobla→Wola Skrzyżowanie (24 przystanków)
Bieruń Plac Nobla
Bieruń Dom Kultury
Bieruń Plac Autobusowy
Bieruń Baraniec
Bieruń Stacja Paliw
Bieruń Ściernie
Bieruń Borowinowa
Bieruń Jajosty
Bojszowy Gaikowa
Bojszowy Przedszkole
Bojszowy Pancerniaków
Bojszowy Dr. Do Świerczyńca
Bojszowy Nowe Cichy Kącik
Bojszowy Nowe Szkoła
Bojszowy Nowe Straż
Bojszowy Nowe Chrobok
Międzyrzecze Tyrna
Międzyrzecze Gospoda
Międzyrzecze Cukiernia
Międzyrzecze Ul. Kopalniana
Wola Osiedle II
Wola Szkoła
Wola Dom Kultury
Wola Skrzyżowanie
FAQ dla 56
O której zaczyna kursować autobus 56?
autobus 56 rozpoczyna kurs o 05:38 w poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek.
O której kończy kursować autobus 56?
Autobus 56 kończy kursowanie o 18:00 w niedziela, sobota.
Za ile przyjedzie autobus 56?
Kiedy przyjedzie Autobus linii Wola Skrzyżowanie - Bieruń Plac Nobla? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla Autobus linii Wola Skrzyżowanie - Bieruń Plac Nobla, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy linia ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego 56 autobus jeździ w Zielone Świątki?
Autobus 56 może zmienić godziny kursowania w Zielone Świątki. Sprawdź aplikację Moovit, aby poznać najnowsze zmiany i aktualizacje na żywo.
Czy w pobliżu jest przystanek dla autobus 56?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić przystanek w pobliżu dla autobus 56.
Schemat trasy autobus 56 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego) — Bieruń Plac Nobla→Wola Skrzyżowanie
Rozkład jazdy autobus 56
Autobus trasa 56 kursuje codziennie. Zazwyczaj w godzinach: 05:38 - 22:46
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 05:38 - 22:46 | 106 - 225 |
wt | 05:38 - 22:46 | 106 - 225 |
śr | 05:38 - 22:46 | 106 - 225 |
czw | 05:38 - 22:46 | 106 - 225 |
pt | 05:38 - 22:46 | 106 - 225 |
sob | 07:50 - 18:00 | 188 - 230 |
ndz | 07:50 - 18:00 | 188 - 230 |
Komunikaty o stanie usług dla autobus ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Sprawdź wszystkie zmiany w linii 56 (rusza z Bieruń Plac Nobla), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią 56 (kierunek (Bieruń Plac Nobla→Wola Skrzyżowanie)) i śledź autobus, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego już teraz.
Autobus 56 - opłata
Taryfy w pojeździe linii 56 (kierunek: (Bieruń Plac Nobla→Wola Skrzyżowanie)) należącym do ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego.
56 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego)
Pierwszy przystanek na trasie autobus 56 to Bieruń Plac Nobla, a ostatni Wola Skrzyżowanie. 56 (Bieruń Plac Nobla→Wola Skrzyżowanie) kursuje codziennie.
Dodatkowe informacje: 56 ma 24 przystanków, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 43 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego, śledzenie w czasie rzeczywistym autobus, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Wodzisław Śląski i pomaga znaleźć najbliższą przystanków autobus 56 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla autobus 56, którymi możesz podróżować.
Autobus linii 56 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię 56 (Bieruń Plac Nobla→Wola Skrzyżowanie) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia autobus linii 56 lub aplikacji do śledzenia na żywo autobus ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego i nigdy nie ucieknie Ci autobus.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego lub takimi środkami komunikacji jak Tramwaj, Trolejbus, Autobus lub Kolej, aby zaplanować trasę po Wodzisław Śląski. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego i każdy autobus, w tym linii 56 w Wodzisław Śląski
56 - Alternatywny kierunek
ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego w Wodzisław Śląski
- 262 - Tychy Dworzec PKP - Rachowy Osiedle/ Rozkład
- 615 - Tarnowskie Góry Dworzec - Miasteczko Śląskie Osiedle/ Rozkład
- 75 - Tychy Towarowa - Mikołów Dworzec/ Rozkład
- 26 - Jęzor Centrum Handlowe - Zagórze Zajezdnia/ Rozkład
- 45 - Katowice Kopernika Dworzec - Łaziska Średnie Dworzec PKP/ Rozkład
- 30N - Katowice Dworzec - Przełajka Pętla/ Rozkład
- 81 - Helenka ELZAB - Zabrze Plac Dworcowy/ Rozkład
- 636 - Ornontowice Centrum - Knurów Szpitalna/ Rozkład
- 708 - Bytom Dworzec - Bytom Dworzec/ Rozkład
- 160 - Wesoła Kopalnia - Zagórze Zajezdnia/ Rozkład
- 113N - Bytom Dworzec - Osiedle Wieczorka Dworzec/ Rozkład
- 206 - Kotliszowice Wieś - Ciochowice/ Rozkład
- 66 - Zawodzie Centrum Przesiadkowe - Golcówka ZPW/ Rozkład
- 234 - Zabrze Plac Dworcowy - Zabrze Plac Dworcowy/ Rozkład
- 152 - Wielowieś Centrum Przesiadkowe - Pyskowice Szpitalna/ Rozkład
- 959 - Miedawa Tartak - Sławków Rynek/ Rozkład
- 617 - Gliwice Zajezdnia - Sikornik Osiedle/ Rozkład
- 950 - Katowice Dworzec - Wełnowiec GPP BUSINESS PARK/ Rozkład
- 269 - Siewierz Dom Kultury - Będzin Kościuszki/ Rozkład
- 910 - Katowice Dworzec - Osiedle Paderewskiego Trzy Stawy/ Rozkład