Linia 31
Bieruń Plac Nobla - Tychy Dworzec PKP
ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego
autobus 31 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Autobus 31 (Bieruń Plac Autobusowy→Tychy Dworzec PKP) ma 41 przystanków rozpoczynając z Bieruń Plac Autobusowy a kończąc na Tychy Dworzec PKP.
Wybierz dowolną przystanków z trasy autobus 31 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Bieruń Plac Autobusowy→Tychy Dworzec PKP (41 przystanków)
Bieruń Plac Autobusowy
Bieruń Rudnik
Bieruń Fsm II
Tychy Osiedle Homera
Bieruń Logistyczna
Tychy Osiedle Wygoda
Tychy Fiat Auto-Hit
Jaroszowice Mysłowicka
Jaroszowice Sklep
Jaroszowice Miodowa
Jaroszowice Samochodowa I
Jaroszowice Samochodowa II
Jaroszowice Dworska
Jaroszowice Łączna
Jaroszowice Skrzyżowanie
Jaroszowice Krzywa
Wygorzele Sportowa
Wygorzele Wspólna
Wygorzele Piekarnia
Wygorzele Goździków
Wygorzele Długa
Wartogłowiec Wiadukt
Tychy Szpital Wojewódzki
Tychy Tęcza
Tychy Urząd Miasta
Tychy Niepodległości
Tychy Park Niedźwiadków
Tychy Bielska Szpital
Tychy Jana Pawła II
Tychy Bar
Tychy Dmowskiego
Tychy Skałka
Tychy Osiedle "K"
Tychy Osiedle "R"
Tychy Stoczniowców 70
Tychy Hetmańska
Tychy Harcerska
Tychy Hotelowiec
Tychy E.Leclerc
Tychy Gen. Andersa
Tychy Dworzec PKP
FAQ dla 31
O której zaczyna kursować autobus 31?
autobus 31 rozpoczyna kurs o 07:36 w sobota.
O której kończy kursować autobus 31?
Autobus 31 kończy kursowanie o 19:47 w niedziela, sobota.
Za ile przyjedzie autobus 31?
Kiedy przyjedzie Autobus linii Bieruń Plac Nobla - Tychy Dworzec PKP? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla Autobus linii Bieruń Plac Nobla - Tychy Dworzec PKP, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy linia ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego 31 autobus jeździ w Zielone Świątki?
Autobus 31 może zmienić godziny kursowania w Zielone Świątki. Sprawdź aplikację Moovit, aby poznać najnowsze zmiany i aktualizacje na żywo.
Czy w pobliżu jest przystanek dla autobus 31?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić przystanek w pobliżu dla autobus 31.
Schemat trasy autobus 31 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego) — Bieruń Plac Autobusowy→Tychy Dworzec PKP
Rozkład jazdy autobus 31
Autobus trasa 31 kursuje codziennie. Zazwyczaj w godzinach: 07:46 - 20:34
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 07:46 - 20:34 | 21 - 168 |
wt | 07:46 - 20:34 | 21 - 168 |
śr | 07:46 - 20:34 | 21 - 168 |
czw | 07:46 - 20:34 | 21 - 168 |
pt | 07:46 - 20:34 | 21 - 168 |
sob | 07:36 - 19:47 | 92 - 268 |
ndz | 09:30 - 19:47 | 135 - 315 |
Komunikaty o stanie usług dla autobus ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Sprawdź wszystkie zmiany w linii 31 (rusza z Bieruń Plac Autobusowy), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią 31 (kierunek (Bieruń Plac Autobusowy→Tychy Dworzec PKP)) i śledź autobus, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego już teraz.
Autobus 31 - opłata
Taryfy w pojeździe linii 31 (kierunek: (Bieruń Plac Autobusowy→Tychy Dworzec PKP)) należącym do ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego.
31 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego)
Pierwszy przystanek na trasie autobus 31 to Bieruń Plac Autobusowy, a ostatni Tychy Dworzec PKP. 31 (Bieruń Plac Autobusowy→Tychy Dworzec PKP) kursuje codziennie.
Dodatkowe informacje: 31 ma 41 przystanków, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 64 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego, śledzenie w czasie rzeczywistym autobus, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Wodzisław Śląski i pomaga znaleźć najbliższą przystanków autobus 31 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla autobus 31, którymi możesz podróżować.
Autobus linii 31 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię 31 (Bieruń Plac Autobusowy→Tychy Dworzec PKP) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia autobus linii 31 lub aplikacji do śledzenia na żywo autobus ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego i nigdy nie ucieknie Ci autobus.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego lub takimi środkami komunikacji jak Tramwaj, Trolejbus, Autobus lub Kolej, aby zaplanować trasę po Wodzisław Śląski. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego i każdy autobus, w tym linii 31 w Wodzisław Śląski
ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego w Wodzisław Śląski
- 269 - Siewierz Dom Kultury - Będzin Kościuszki/ Rozkład
- 160S - Bobrek Inwestycyjna Pętla II - Sosnowiec Urząd Miasta/ Rozkład
- 268 - Mikołów Dworzec - Tychy Sikorskiego Wiadukt/ Rozkład
- 28 - Maczki Kościuszki - Będzin Kościuszki/ Rozkład
- M105 - Pyskowice Szpitalna - Gliwice Plac Piastów/ Rozkład
- 93 - Brzezinka Wałbrzyska - Gliwice Piwna/ Rozkład
- 74 - Szopienice Kościół - Chorzów Batory Park Logistyczny/ Rozkład
- 116 - Dąbrowa Górnicza Aleja Róż - Sosnowiec Urząd Miasta/ Rozkład
- 201 - Chorzów Batory Pętla - Bytom Dworzec/ Rozkład
- 196 - Siemianowice Plac Skargi - Przełajka Pętla/ Rozkład
- M4 - Zagórze Zajezdnia - Katowice Piotra Skargi/ Rozkład
- 225 - Dąbie Szkoła - Najdziszów Pętla/ Rozkład
- 672N - Murcki Bielska - Katowice Dworzec/ Rozkład
- 4 - Katowice Aleja Korfantego - Tychy Sikorskiego Wiadukt/ Rozkład
- 108 - Wilhelmina Skrzyżowanie - Dąb Silesia City Center/ Rozkład
- 48 - Katowice Dworzec - Chorzów Stary Szyb Prezydent/ Rozkład
- 673 - Katowice Aleja Korfantego - Murcki Szyb Stanisław/ Rozkład
- 234 - Zabrze Plac Dworcowy - Zabrze Plac Dworcowy/ Rozkład
- 287 - Sikornik Osiedle - Gliwice Piwna/ Rozkład
- 259 - Gliwice Zajezdnia - Stare Łabędy Einsteina/ Rozkład