Linia 672N
Murcki Bielska - Katowice Dworzec
ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego
autobus 672N (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Autobus 672N (Katowice Dworzec→Murcki Bielska) ma 21 przystanków rozpoczynając z Katowice Dworzec a kończąc na Murcki Bielska.
Wybierz dowolną przystanków z trasy autobus 672N poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Katowice Dworzec→Murcki Bielska (21 przystanków)
Katowice Dworzec
Katowice Jagiellońska
Katowice Powstańców Przychodnie
Osiedle Paderewskiego Biblioteka Śląska
Osiedle Paderewskiego Graniczna
Osiedle Paderewskiego Pomnik
Katowice Cmentarz Komunalny
Kolonia Amandy [Nż]
Nowy Nikiszowiec
Nikiszowiec Szpital
Nikiszowiec Szyb Pułaski
Kolonia Wysockiego Kulika
Kolonia Wysockiego Woźniaków
Giszowiec Mysłowicka
Giszowiec Radosna
Giszowiec Kościół
Giszowiec Kolista Stacja Paliw
Giszowiec Osiedle
Giszowiec Górniczego Stanu
Murcki Szebesty [Nż]
Murcki Bielska
FAQ dla 672N
O której zaczyna kursować autobus 672N?
autobus 672N rozpoczyna kurs o 00:40 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
O której kończy kursować autobus 672N?
Autobus 672N kończy kursowanie o 03:35 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
Za ile przyjedzie autobus 672N?
Kiedy przyjedzie Autobus linii Murcki Bielska - Katowice Dworzec? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla Autobus linii Murcki Bielska - Katowice Dworzec, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy linia ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego 672N autobus jeździ w Zielone Świątki?
Autobus 672N może zmienić godziny kursowania w Zielone Świątki. Sprawdź aplikację Moovit, aby poznać najnowsze zmiany i aktualizacje na żywo.
Czy w pobliżu jest przystanek dla autobus 672N?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić przystanek w pobliżu dla autobus 672N.
Schemat trasy autobus 672N (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego) — Katowice Dworzec→Murcki Bielska
Rozkład jazdy autobus 672N
Autobus trasa 672N kursuje codziennie. Zazwyczaj w godzinach: 00:40 - 03:35
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 00:40 - 03:35 | 75 - 100 |
wt | 00:40 - 03:35 | 75 - 100 |
śr | 00:40 - 03:35 | 75 - 100 |
czw | 00:40 - 03:35 | 75 - 100 |
pt | 00:40 - 03:35 | 75 - 100 |
sob | 00:40 - 03:35 | 75 - 100 |
ndz | 00:40 - 03:35 | 75 - 100 |
Komunikaty o stanie usług dla autobus ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Sprawdź wszystkie zmiany w linii 672N (rusza z Katowice Dworzec), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią 672N (kierunek (Katowice Dworzec→Murcki Bielska)) i śledź autobus, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego już teraz.
Autobus 672N - opłata
Taryfy w pojeździe linii 672N (kierunek: (Katowice Dworzec→Murcki Bielska)) należącym do ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego.
672N (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego)
Pierwszy przystanek na trasie autobus 672N to Katowice Dworzec, a ostatni Murcki Bielska. 672N (Katowice Dworzec→Murcki Bielska) kursuje codziennie.
Dodatkowe informacje: 672N ma 21 przystanków, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 35 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego, śledzenie w czasie rzeczywistym autobus, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Wodzisław Śląski i pomaga znaleźć najbliższą przystanków autobus 672N w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla autobus 672N, którymi możesz podróżować.
Autobus linii 672N - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię 672N (Katowice Dworzec→Murcki Bielska) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia autobus linii 672N lub aplikacji do śledzenia na żywo autobus ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego i nigdy nie ucieknie Ci autobus.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego lub takimi środkami komunikacji jak Tramwaj, Trolejbus, Autobus lub Kolej, aby zaplanować trasę po Wodzisław Śląski. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego i każdy autobus, w tym linii 672N w Wodzisław Śląski
672N - Alternatywny kierunek
ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego w Wodzisław Śląski
- 76 - Zawodzie Centrum Przesiadkowe - Wesoła Kopalnia/ Rozkład
- 208 - Paczyna - Pyskowice Szpitalna/ Rozkład
- A4 - Gliwice Zajezdnia - Gliwice Teatr/ Rozkład
- 7N - Katowice Dworzec - Zabrze Plac Dworcowy/ Rozkład
- 234 - Zabrze Plac Dworcowy - Zabrze Plac Dworcowy/ Rozkład
- 250 - Zabrze Plac Dworcowy - Maciejów M1/ Rozkład
- 93 - Brzezinka Wałbrzyska - Gliwice Piwna/ Rozkład
- M3 - Tarnowskie Góry Dworzec - Katowice Piotra Skargi/ Rozkład
- 90 - Osiedle Syberka Ośrodek Zdrowia - Zagórze Zajezdnia/ Rozkład
- 20 - Pyskowice Szpitalna - Bytom Dworzec/ Rozkład
- 707 - Pyskowice Szpitalna - Łabędy Huta/ Rozkład
- 69 - Woszczyce Centrum - Mikołów Dworzec/ Rozkład
- 148 - Bytom Dworzec - Dołki Kaplica/ Rozkład
- 28 - Maczki Kościuszki - Będzin Kościuszki/ Rozkład
- 297N - Katowice Sądowa - Katowice Sądowa/ Rozkład
- 696 - Tychy Dworzec PKP - Tychy Sikorskiego Wiadukt/ Rozkład
- 620 - Mikołów Dworzec - Mikołów Dworzec/ Rozkład
- 902N - Zagórze Zajezdnia - Zagórze Zajezdnia/ Rozkład
- 672 - Wesoła Kopalnia - Katowice Sądowa/ Rozkład
- 634 - Strzemieszyce Granica - Będzin Sienkiewicza/ Rozkład