Linia 93
Łabędy Huta - Gliwice Piwna
ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego
autobus 93 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Autobus 93 (Brzezinka Wałbrzyska→Gliwice Piwna) ma 18 przystanków rozpoczynając z Brzezinka Wałbrzyska a kończąc na Gliwice Piwna.
Przegląd rozkładu jazdy dla autobus 93 w najbliższym tygodniu: odjeżdża raz dziennie o 16:08. Kursuje w tym tygodniu w: dni robocze.
Wybierz dowolną przystanków z trasy autobus 93 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Brzezinka Wałbrzyska→Gliwice Piwna (18 przystanków)
Brzezinka Wałbrzyska
Brzezinka Kielecka
Brzezinka Osiedle
Brzezinka Droga Do Łabęd
Stare Gliwice Kozielska
Osiedle Waryńskiego Granitowa
Osiedle Waryńskiego Pętla
Stare Gliwice Łabędzka
Stare Gliwice Chemiczna
Gliwice Cmentarz Centralny
Osiedle Wojska Polskiego Ordona
Osiedle Wojska Polskiego Czwartaków
Gliwice Aleja Majowa
Gliwice Wyspiańskiego
Gliwice Jasnogórska
Gliwice Plac Piłsudskiego
Gliwice Częstochowska
Gliwice Piwna
FAQ dla 93
O której zaczyna kursować autobus 93?
autobus 93 rozpoczyna kurs o 16:08 w poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek.
O której kończy kursować autobus 93?
Autobus 93 kończy kursowanie o 16:08 w poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek.
Za ile przyjedzie autobus 93?
Kiedy przyjedzie Autobus linii Łabędy Huta - Gliwice Piwna? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla Autobus linii Łabędy Huta - Gliwice Piwna, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy linia ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego 93 autobus jeździ w Zielone Świątki?
Autobus 93 może zmienić godziny kursowania w Zielone Świątki. Sprawdź aplikację Moovit, aby poznać najnowsze zmiany i aktualizacje na żywo.
Czy w pobliżu jest przystanek dla autobus 93?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić przystanek w pobliżu dla autobus 93.
Schemat trasy autobus 93 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego) — Brzezinka Wałbrzyska→Gliwice Piwna
Rozkład jazdy autobus 93
Autobus 93 kursuje w następujące dni: poniedziałek - piątek. Zwyczajowe godziny kursowania: 16:08
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 16:08 | Pojedynczy odjazd |
wt | 16:08 | Pojedynczy odjazd |
śr | 16:08 | Pojedynczy odjazd |
czw | 16:08 | Pojedynczy odjazd |
pt | 16:08 | Pojedynczy odjazd |
sob | Nieobsługiwane | Nieobsługiwane |
ndz | Nieobsługiwane | Nieobsługiwane |
Komunikaty o stanie usług dla autobus ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Sprawdź wszystkie zmiany w linii 93 (rusza z Brzezinka Wałbrzyska), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią 93 (kierunek (Brzezinka Wałbrzyska→Gliwice Piwna)) i śledź autobus, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego już teraz.
Autobus 93 - opłata
Taryfy w pojeździe linii 93 (kierunek: (Brzezinka Wałbrzyska→Gliwice Piwna)) należącym do ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego.
93 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego)
Pierwszy przystanek na trasie autobus 93 to Brzezinka Wałbrzyska, a ostatni Gliwice Piwna. 93 (Brzezinka Wałbrzyska→Gliwice Piwna) kursuje dni robocze.
Dodatkowe informacje: 93 ma 18 przystanków, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 29 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego, śledzenie w czasie rzeczywistym autobus, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Wodzisław Śląski i pomaga znaleźć najbliższą przystanków autobus 93 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla autobus 93, którymi możesz podróżować.
Autobus linii 93 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię 93 (Brzezinka Wałbrzyska→Gliwice Piwna) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia autobus linii 93 lub aplikacji do śledzenia na żywo autobus ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego i nigdy nie ucieknie Ci autobus.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego lub takimi środkami komunikacji jak Tramwaj, Trolejbus, Autobus lub Kolej, aby zaplanować trasę po Wodzisław Śląski. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego i każdy autobus, w tym linii 93 w Wodzisław Śląski
ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego w Wodzisław Śląski
- 145 - Bibiela Pętla - Świerklaniec Park/ Rozkład
- 169 - Górniki Pętla - Bytom Dworzec/ Rozkład
- 48 - Katowice Dworzec - Chorzów Stary Szyb Prezydent/ Rozkład
- 100 - Zagórze Zajezdnia - Sosnowiec Urząd Miasta/ Rozkład
- 75 - Tychy Towarowa - Mikołów Dworzec/ Rozkład
- 623N - Miechowice Pętla - Bytom Dworzec/ Rozkład
- 130N - Halemba Pętla - Katowice Dworzec/ Rozkład
- 16 - Dąbrowa Górnicza Limanowskiego - Będzin Kościuszki/ Rozkład
- 274 - Bieruń KWK Piast - Tychy Szpital Wojewódzki/ Rozkład
- 230 - Godula Plac Niepodległości - Halemba Pętla/ Rozkład
- 256 - Tychy Towarowa - Tychy Towarowa/ Rozkład
- 969 - Siewierz Dom Kultury - Siewierz Dom Kultury/ Rozkład
- P - Wygoda Skrzyżowanie - Mikołów Dworzec/ Rozkład
- 693 - Żerniki Osiedle - Osiedle Waryńskiego Pętla/ Rozkład
- M108 - Tychy Lodowisko - Imielin Wiadukt/ Rozkład
- 181 - Pszczyna Centrum Przesiadkowe - Bieruń Plac Nobla/ Rozkład
- 663 - Chorzów Batory Pętla - Pszczelnik Park/ Rozkład
- 24 - Bytom Dworzec - Będzin Kościuszki/ Rozkład
- 694 - Gliwice Zajezdnia - Szczygłowice Centrum Przesiadkowe/ Rozkład
- 183 - Miechowice Pętla - Bytom Dworzec/ Rozkład