Linia 43
Katowice Plac Wolności - Katowice Plac Wolności
ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego
autobus 43 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Autobus 43 (Dobieszowice Skrzyżowanie→Katowice Plac Wolności) ma 41 przystanków rozpoczynając z Dobieszowice Skrzyżowanie a kończąc na Katowice Plac Wolności.
Wybierz dowolną przystanków z trasy autobus 43 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Dobieszowice Skrzyżowanie→Katowice Plac Wolności (41 przystanków)
Dobieszowice Skrzyżowanie
Rogoźnik Osiedle
Rogoźnik Szamotownia
Rogoźnik Szkoła
Rogoźnik Narutowicza
Wojkowice Krzyżówka
Wojkowice Park
Wojkowice Ośrodek Zdrowia [Nż]
Wojkowice Giełda
Wojkowice Kościół
Wojkowice Łęg
Grodziec Kopalnia
Grodziec Poczta
Grodziec Kościół
Grodziec Limanowskiego
Grodziec Remiza
Grodziec Południowa [Nż]
Czeladź Grodziecka [Nż]
Czeladź Zespół Szkół
Czeladź Dworzec
Czeladź Stare Miasto
Czeladź Staszica
Czeladź Stacja Pomp [Nż]
Bańgów Strefa
Bańgów Zachodnia
Bańgów Przychodnia [Nż]
Bańgów Gospoda
Siemianowice Strzelnica [Nż]
Siemianowice Urząd Skarbowy [Nż]
Siemianowice Plac Wolności
Siemianowice Plac Skargi
Osiedle Tuwima Lipowa
Osiedle Tuwima Poradnia
Osiedle Tuwima Grabowa
Wełnowiec Plac Alfreda
Wełnowiec Gnieźnieńska
Koszutka Słoneczna
Koszutka Morcinka
Katowice Chorzowska
Katowice Sokolska
Katowice Plac Wolności
FAQ dla 43
O której zaczyna kursować autobus 43?
autobus 43 rozpoczyna kurs o 06:42 w niedziela, sobota.
O której kończy kursować autobus 43?
Autobus 43 kończy kursowanie o 18:55 w niedziela, sobota.
Za ile przyjedzie autobus 43?
Kiedy przyjedzie Autobus linii Katowice Plac Wolności - Katowice Plac Wolności? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla Autobus linii Katowice Plac Wolności - Katowice Plac Wolności, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy linia ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego 43 autobus jeździ w Zielone Świątki?
Autobus 43 może zmienić godziny kursowania w Zielone Świątki. Sprawdź aplikację Moovit, aby poznać najnowsze zmiany i aktualizacje na żywo.
Czy w pobliżu jest przystanek dla autobus 43?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić przystanek w pobliżu dla autobus 43.
Schemat trasy autobus 43 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego) — Dobieszowice Skrzyżowanie→Katowice Plac Wolności
Rozkład jazdy autobus 43
Autobus trasa 43 kursuje w weekendy. Zwyczajowe godziny kursowania: 06:42 - 18:55
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | Nieobsługiwane | Nieobsługiwane |
wt | Nieobsługiwane | Nieobsługiwane |
śr | Nieobsługiwane | Nieobsługiwane |
czw | Nieobsługiwane | Nieobsługiwane |
pt | Nieobsługiwane | Nieobsługiwane |
sob | 06:42 - 18:55 | 733 |
ndz | 06:42 - 18:55 | 733 |
Komunikaty o stanie usług dla autobus ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Sprawdź wszystkie zmiany w linii 43 (rusza z Dobieszowice Skrzyżowanie), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią 43 (kierunek (Dobieszowice Skrzyżowanie→Katowice Plac Wolności)) i śledź autobus, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego już teraz.
Autobus 43 - opłata
Taryfy w pojeździe linii 43 (kierunek: (Dobieszowice Skrzyżowanie→Katowice Plac Wolności)) należącym do ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego.
43 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego)
Pierwszy przystanek na trasie autobus 43 to Dobieszowice Skrzyżowanie, a ostatni Katowice Plac Wolności. 43 (Dobieszowice Skrzyżowanie→Katowice Plac Wolności) kursuje Weekend.
Dodatkowe informacje: 43 ma 41 przystanków, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 66 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego, śledzenie w czasie rzeczywistym autobus, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Wodzisław Śląski i pomaga znaleźć najbliższą przystanków autobus 43 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla autobus 43, którymi możesz podróżować.
Autobus linii 43 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię 43 (Dobieszowice Skrzyżowanie→Katowice Plac Wolności) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia autobus linii 43 lub aplikacji do śledzenia na żywo autobus ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego i nigdy nie ucieknie Ci autobus.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego lub takimi środkami komunikacji jak Tramwaj, Trolejbus, Autobus lub Kolej, aby zaplanować trasę po Wodzisław Śląski. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego i każdy autobus, w tym linii 43 w Wodzisław Śląski
ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego w Wodzisław Śląski
- 969 - Siewierz Dom Kultury - Siewierz Dom Kultury/ Rozkład
- 288 - Gliwice Plac Piastów - Przezchlebie Pętla/ Rozkład
- 106 - Wesoła Kopalnia - Zagórze Zajezdnia/ Rozkład
- 90 - Osiedle Syberka Ośrodek Zdrowia - Zagórze Zajezdnia/ Rozkład
- 814 - Milowice Osiedle Kalety - Tworzeń Huta Katowice/ Rozkład
- 931 - Zawodzie Centrum Przesiadkowe - Bieruń Potok Stawowy/ Rozkład
- 185 - Brzeziny Śląskie Harcerska - Osiedle Wieczorka Dworzec/ Rozkład
- 13 - Bykowina Grzegorzka - Brynów Centrum Przesiadkowe/ Rozkład
- L - Bieruń Domy Polne - Czułów Narcyzów/ Rozkład
- 662 - Dąb Silesia City Center - Pszczelnik Park/ Rozkład
- 606 - Błędów Zagórze - Gołonóg Zajezdnia/ Rozkład
- 932 - Brzezinka Przemyska - Gliwice Plac Piastów/ Rozkład
- 689 - Katowice Dworzec - Murcki Szyb Stanisław/ Rozkład
- 614 - Rybna Lotników - Miasteczko Śląskie Osiedle/ Rozkład
- 294 - Mikołów Dworzec - Mikołów Dworzec/ Rozkład
- 536 - Tychy Dworzec PKP - Hołdunów Pętla/ Rozkład
- 107 - Siemonia Kościuszki - Sączów Kościół/ Rozkład
- 515 - Tychy Dworzec PKP - Tychy Towarowa/ Rozkład
- 190 - Chorzów Rynek - Siemianowice Plac Skargi/ Rozkład
- 42 - Bytom Dworzec - Będzin Kościuszki/ Rozkład