Linia 969
Siewierz Dom Kultury - Siewierz Dom Kultury
ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego
autobus 969 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Autobus 969 (Siewierz Dom Kultury→Siewierz Dom Kultury) to linia jeżdżąca po pętli. Zatrzymuje się na 33 przystankach, a rozpoczyna przejazd przy przystanku Siewierz Dom Kultury.
Wybierz dowolną przystanków z trasy autobus 969 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Siewierz Dom Kultury→Siewierz Dom Kultury (33 przystanków)
Siewierz Dom Kultury
Siewierz Rynek
Osiedle Zachód
Siewierz Skrzyżowanie
Kuźnica Świętojańska [Nż]
Jeziorna
Chmielowskie Ośrodek
Tuliszów Zalew
Tuliszów Remiza
Tuliszów Hydrofornia
Hektary
Podwarpie [Nż]
Podwarpie Bar
Marcinków [Nż]
Siewierz Nowa Wieś
Wojkowice Kościelne Szkoła
Wojkowice Kościelne Kościół
Wojkowice Kościelne Piastowska
Karsów Autostrada
Wojkowice Kościelne Piastowska Skład Złomu
Wojkowice Kościelne Remiza
Podskale Wiadukt
Podskale
Podwarpie Droga Do Glinianek
Podwarpie Skrzyżowanie
Kuźnica Świętojańska Parking
Sulików Stawy
Sulików Młyńska [Nż]
Sulików Rzeczna
Sulików
Siewierz Zamek
Siewierz Rynek
Siewierz Dom Kultury
FAQ dla 969
O której zaczyna kursować autobus 969?
autobus 969 rozpoczyna kurs o 05:55 w poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek.
O której kończy kursować autobus 969?
Autobus 969 kończy kursowanie o 18:07 w poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek.
Za ile przyjedzie autobus 969?
Kiedy przyjedzie Autobus linii Siewierz Dom Kultury - Siewierz Dom Kultury? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla Autobus linii Siewierz Dom Kultury - Siewierz Dom Kultury, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy linia ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego 969 autobus jeździ w Zielone Świątki?
Autobus 969 może zmienić godziny kursowania w Zielone Świątki. Sprawdź aplikację Moovit, aby poznać najnowsze zmiany i aktualizacje na żywo.
Czy w pobliżu jest przystanek dla autobus 969?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić przystanek w pobliżu dla autobus 969.
Schemat trasy autobus 969 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego) — Siewierz Dom Kultury→Siewierz Dom Kultury
Rozkład jazdy autobus 969
Autobus 969 kursuje w następujące dni: poniedziałek - piątek. Zwyczajowe godziny kursowania: 05:55 - 18:07
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 05:55 - 18:07 | 63 - 190 |
wt | 05:55 - 18:07 | 63 - 190 |
śr | 05:55 - 18:07 | 63 - 190 |
czw | 05:55 - 18:07 | 63 - 190 |
pt | 05:55 - 18:07 | 63 - 190 |
sob | Nieobsługiwane | Nieobsługiwane |
ndz | Nieobsługiwane | Nieobsługiwane |
Komunikaty o stanie usług dla autobus ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Sprawdź wszystkie zmiany w linii 969 (rusza z Siewierz Dom Kultury), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią 969 (kierunek (Siewierz Dom Kultury→Siewierz Dom Kultury)) i śledź autobus, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego już teraz.
Autobus 969 - opłata
Taryfy w pojeździe linii 969 (kierunek: (Siewierz Dom Kultury→Siewierz Dom Kultury)) należącym do ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego.
969 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego)
Pierwszy przystanek na trasie autobus 969 to Siewierz Dom Kultury, a ostatni Siewierz Dom Kultury. 969 (Siewierz Dom Kultury→Siewierz Dom Kultury) kursuje dni robocze.
Dodatkowe informacje: 969 ma 33 przystanków, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 47 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego, śledzenie w czasie rzeczywistym autobus, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Wodzisław Śląski i pomaga znaleźć najbliższą przystanków autobus 969 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla autobus 969, którymi możesz podróżować.
Autobus linii 969 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię 969 (Siewierz Dom Kultury→Siewierz Dom Kultury) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia autobus linii 969 lub aplikacji do śledzenia na żywo autobus ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego i nigdy nie ucieknie Ci autobus.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego lub takimi środkami komunikacji jak Tramwaj, Trolejbus, Autobus lub Kolej, aby zaplanować trasę po Wodzisław Śląski. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego i każdy autobus, w tym linii 969 w Wodzisław Śląski
ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego w Wodzisław Śląski
- 92 - Bytom Dworzec - Helenka ELZAB/ Rozkład
- T-21 - Koszelew - Tworzeń Huta Katowice/ Rozkład
- 86 - Zabrze Plac Dworcowy - Zabrze Plac Dworcowy/ Rozkład
- 234 - Zabrze Plac Dworcowy - Zabrze Plac Dworcowy/ Rozkład
- 59 - Gliwice Piwna - Żerniki Osiedle/ Rozkład
- 130N - Halemba Pętla - Katowice Dworzec/ Rozkład
- 143 - Tarnowskie Góry Dworzec - Nowa Wieś Pętla/ Rozkład
- 119 - Strąków Pętla - Katowice Plac Wolności/ Rozkład
- 12 - Ligota Akademiki - Ligota Akademiki/ Rozkład
- 93 - Brzezinka Wałbrzyska - Gliwice Piwna/ Rozkład
- 138 - Ochojec Szpital - Ochojec Szpital/ Rozkład
- 107 - Siemonia Kościuszki - Sączów Kościół/ Rozkład
- 195 - Szczygłowice Centrum Przesiadkowe - Leszczyny Czereśniowa/ Rozkład
- 221 - Porąbka Osiedle Juliusz II - Sosnowiec Urząd Miasta/ Rozkład
- 174 - Sowice Czarna Huta - Bobrowniki Śląskie/ Rozkład
- 202 - Gliwice Centrum Logistyki - Gliwice Plac Piastów/ Rozkład
- 159 - Leboszowice Las - Żernica Skrzyżowanie/ Rozkład
- 91 - Michałkowice Bank - Sosnowiec Urząd Miasta/ Rozkład
- 287 - Sikornik Osiedle - Gliwice Piwna/ Rozkład
- 246 - Ożarowice Urząd Gminy - Tąpkowice Szkoła/ Rozkład