Linia 433
Piaski Wielkie — Łagiewniki
MPK Kraków
autobus 433 (MPK Kraków) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Autobus 433 (Piaski Wielkie) ma 14 przystanków rozpoczynając z Łagiewniki a kończąc na Piaski Wielkie.
Wybierz dowolną przystanków z trasy autobus 433 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Piaski Wielkie (14 przystanków)
Łagiewniki
Łagiewniki
Sucha
Fredry
Połomskiego (Nż)
Turowicza
Kurdwanów P+R
Bujaka
Wysłouchów
Bojki
Kurdwanów Szkoła
Cechowa (Nż)
Piaski Wielkie
Piaski Wielkie
FAQ dla 433
O której zaczyna kursować autobus 433?
autobus 433 rozpoczyna kurs o 05:22 w poniedziałek, wtorek, środa, czwartek.
O której kończy kursować autobus 433?
Autobus 433 kończy kursowanie o 17:51 w poniedziałek, wtorek, środa, czwartek.
Za ile przyjedzie autobus 433?
Kiedy przyjedzie Autobus linii Piaski Wielkie — Łagiewniki? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla Autobus linii Piaski Wielkie — Łagiewniki, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy linia MPK Kraków 433 autobus jeździ w Święto Konstytucji?
Autobus 433 może zmienić godziny kursowania w Święto Konstytucji. Sprawdź aplikację Moovit, aby poznać najnowsze zmiany i aktualizacje na żywo.
Czy w pobliżu jest przystanek dla autobus 433?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić przystanek w pobliżu dla autobus 433.
Rozkład jazdy autobus 433
Autobus 433 kursuje w następujące dni: poniedziałek - czwartek. Zwyczajowe godziny kursowania: 05:22 - 17:51
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 05:22 - 17:51 | 30 |
wt | 05:22 - 17:51 | 30 |
śr | 05:22 - 17:51 | 30 |
czw | 05:22 - 17:51 | 30 |
pt | Nieobsługiwane | Nieobsługiwane |
sob | Nieobsługiwane | Nieobsługiwane |
ndz | Nieobsługiwane | Nieobsługiwane |
Komunikaty o stanie usług dla autobus MPK Kraków
Sprawdź wszystkie zmiany w linii 433 (rusza z Łagiewniki), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią 433 (kierunek (Piaski Wielkie)) i śledź autobus, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o MPK Kraków już teraz.
Autobus 433 - opłata
Taryfy w pojeździe linii 433 (kierunek: (Piaski Wielkie)) należącym do MPK Kraków mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w MPK Kraków można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej MPK Kraków.
433 (MPK Kraków)
Pierwszy przystanek na trasie autobus 433 to Łagiewniki, a ostatni Piaski Wielkie. 433 (Piaski Wielkie) kursuje poniedziałek, wtorek, środa, czwartek.
Dodatkowe informacje: 433 ma 14 przystanków, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 21 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami MPK Kraków, śledzenie w czasie rzeczywistym autobus, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Kraków i pomaga znaleźć najbliższą przystanków autobus 433 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla autobus 433, którymi możesz podróżować.
Autobus linii 433 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię 433 (Piaski Wielkie) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia autobus linii 433 lub aplikacji do śledzenia na żywo autobus MPK Kraków i nigdy nie ucieknie Ci autobus.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami MPK Kraków lub takimi środkami komunikacji jak Tramwaj, Autobus lub Kolej, aby zaplanować trasę po Kraków. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla MPK Kraków i każdy autobus, w tym linii 433 w Kraków
433 - Alternatywny kierunek
MPK Kraków w Kraków
- 189 - Nowy Kleparz — Plac Centralny im. R. ReaganaNowy Kleparz — Plac Centralny im. R. Reagana/ Rozkład
- 503 - Górka Narodowa P+R — Nowy Bieżanów PołudnieGórka Narodowa P+R — Nowy Bieżanów Południe/ Rozkład
- 204 - Wieliczka Miasto — Czerwone Maki P+RWieliczka Miasto — Czerwone Maki P+R/ Rozkład
- 669 - Krowodrza Górka P+R — Nowy Bieżanów P+RKrowodrza Górka P+R — Nowy Bieżanów P+R/ Rozkład
- 152 - Cmentarz Olszanica — Czyżyny DworzecCmentarz Olszanica — Czyżyny Dworzec/ Rozkład
- 125 - Rżąka — Mały Płaszów P+RRżąka — Mały Płaszów P+R/ Rozkład
- 278 - Krzeszowice Dworzec Autobusowy — Bronowice MałeKrzeszowice Dworzec Autobusowy — Bronowice Małe/ Rozkład
- 112 - Tyniec Kamieniołom — Os. PodwawelskieTyniec Kamieniołom — Os. Podwawelskie/ Rozkład
- 122 - Zesławice — Aleja PrzyjaźniZesławice — Aleja Przyjaźni/ Rozkład
- 572 - Bronowice Małe — Aleja PrzyjaźniBronowice Małe — Aleja Przyjaźni/ Rozkład
- 158 - Podgórze SKA — PodwierzbiePodgórze SKA — Podwierzbie/ Rozkład
- 240 - Pękowice Ojcowska — Krowodrza Górka P+RPękowice Ojcowska — Krowodrza Górka P+R/ Rozkład
- 155 - Swoszowice SKA — Zajezdnia Wola DuchackaSwoszowice SKA — Zajezdnia Wola Duchacka/ Rozkład
- 219 - Jeziorzany Pętla — Os. PodwawelskieJeziorzany Pętla — Os. Podwawelskie/ Rozkład
- 243 - Skawina SCK — Borek FałęckiSkawina SCK — Borek Fałęcki/ Rozkład
- 260 - Pielgrzymowice Pętla — Prądnik CzerwonyPielgrzymowice Pętla — Prądnik Czerwony/ Rozkład
- 915 - Świątniki Górne Urząd Miasta i Gminy — ŁagiewnikiŚwiątniki Górne Urząd Miasta i Gminy — Łagiewniki
- 254 - Golkowice Pętla — Borek FałęckiGolkowice Pętla — Borek Fałęcki/ Rozkład
- 235 - Skawina Podbory — Borek FałęckiSkawina Podbory — Borek Fałęcki/ Rozkład
- 280 - Owczary Pętla — Górka Narodowa P+ROwczary Pętla — Górka Narodowa P+R/ Rozkład