Linia 669
Krowodrza Górka P+R — Nowy Bieżanów P+R
MPK Kraków
autobus 669 (MPK Kraków) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Autobus 669 (Krowodrza Górka P+R) ma 27 przystanków rozpoczynając z Nowy Bieżanów P+R a kończąc na Krowodrza Górka P+R.
Wybierz dowolną przystanków z trasy autobus 669 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Krowodrza Górka P+R (27 przystanków)
Nowy Bieżanów P+R
Ćwiklińskiej
Nowy Prokocim
Teligi
Prokocim Szpital
Wlotowa
Bieżanowska
Kabel
Dworcowa
Cmentarz Podgórski
Podgórze Ska
Plac Bohaterów Getta
Św. Wawrzyńca
Miodowa
Starowiślna
Poczta Główna
Plac Wszystkich Świętych
Filharmonia
Teatr Bagatela
Stary Kleparz
Teatr Słowackiego
Dworzec Główny Zachód
Politechnika
Nowy Kleparz
Szpital Narutowicza
Bratysławska
Krowodrza Górka P+R
FAQ dla 669
O której zaczyna kursować autobus 669?
autobus 669 rozpoczyna kurs o 00:21 w wtorek, środa, czwartek, piątek.
O której kończy kursować autobus 669?
Autobus 669 kończy kursowanie o 03:21 w piątek.
Za ile przyjedzie autobus 669?
Kiedy przyjedzie Autobus linii Krowodrza Górka P+R — Nowy Bieżanów P+R? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla Autobus linii Krowodrza Górka P+R — Nowy Bieżanów P+R, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy linia MPK Kraków 669 autobus jeździ w Zielone Świątki?
Autobus 669 może zmienić godziny kursowania w Zielone Świątki. Sprawdź aplikację Moovit, aby poznać najnowsze zmiany i aktualizacje na żywo.
Czy w pobliżu jest przystanek dla autobus 669?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić przystanek w pobliżu dla autobus 669.
Rozkład jazdy autobus 669
Autobus 669 kursuje w następujące dni: wtorek - czwartek. Zwyczajowe godziny kursowania: 00:21 - 23:21
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 23:21 | Pojedynczy odjazd |
wt | 00:21 - 23:21 | 60 |
śr | 00:21 - 23:21 | 60 |
czw | 00:21 - 23:21 | 60 |
pt | 00:21 - 03:21 | 60 |
sob | Nieobsługiwane | Nieobsługiwane |
ndz | Nieobsługiwane | Nieobsługiwane |
Komunikaty o stanie usług dla autobus MPK Kraków
Sprawdź wszystkie zmiany w linii 669 (rusza z Nowy Bieżanów P+R), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią 669 (kierunek (Krowodrza Górka P+R)) i śledź autobus, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o MPK Kraków już teraz.
Autobus 669 - opłata
Taryfy w pojeździe linii 669 (kierunek: (Krowodrza Górka P+R)) należącym do MPK Kraków mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w MPK Kraków można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej MPK Kraków.
669 (MPK Kraków)
Pierwszy przystanek na trasie autobus 669 to Nowy Bieżanów P+R, a ostatni Krowodrza Górka P+R. 669 (Krowodrza Górka P+R) kursuje dni robocze.
Dodatkowe informacje: 669 ma 27 przystanków, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 50 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami MPK Kraków, śledzenie w czasie rzeczywistym autobus, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Kraków i pomaga znaleźć najbliższą przystanków autobus 669 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla autobus 669, którymi możesz podróżować.
Autobus linii 669 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię 669 (Krowodrza Górka P+R) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia autobus linii 669 lub aplikacji do śledzenia na żywo autobus MPK Kraków i nigdy nie ucieknie Ci autobus.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami MPK Kraków lub takimi środkami komunikacji jak Tramwaj, Autobus lub Kolej, aby zaplanować trasę po Kraków. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla MPK Kraków i każdy autobus, w tym linii 669 w Kraków
669 - Alternatywny kierunek
MPK Kraków w Kraków
- 209 - Morawica Centrum — Os. PodwawelskieMorawica Centrum — Os. Podwawelskie/ Rozkład
- 249 - Czernichów Rynek — Os. PodwawelskieCzernichów Rynek — Os. Podwawelskie/ Rozkład
- 262 - Czyżyny Dworzec — Rawałowice KapliczkaCzyżyny Dworzec — Rawałowice Kapliczka/ Rozkład
- 134 - Salwator — ZOOSalwator — ZOO/ Rozkład
- 160 - Aleja Przyjaźni — RuszczaAleja Przyjaźni — Ruszcza/ Rozkład
- 263 - Radziszów PKP — Czerwone Maki P+RRadziszów PKP — Czerwone Maki P+R/ Rozkład
- 297 - Boleń Pętla — Krowodrza Górka P+RBoleń Pętla — Krowodrza Górka P+R/ Rozkład
- 433 - Piaski Wielkie — ŁagiewnikiPiaski Wielkie — Łagiewniki/ Rozkład
- 113 - EC Łęg — Czyżyny DworzecEC Łęg — Czyżyny Dworzec/ Rozkład
- 140 - Radzikowskiego Osiedle — Nowy KleparzRadzikowskiego Osiedle — Nowy Kleparz/ Rozkład
- 219 - Jeziorzany Pętla — Os. PodwawelskieJeziorzany Pętla — Os. Podwawelskie/ Rozkład
- 174 - Os. Kurdwanów — KombinatOs. Kurdwanów — Kombinat/ Rozkład
- 172 - Kombinat — Bronowice MałeKombinat — Bronowice Małe/ Rozkład
- 250 - Zastów Pętla — Prądnik CzerwonyZastów Pętla — Prądnik Czerwony/ Rozkład
- 273 - Polanka Hallera Centrum — Skawina SCKPolanka Hallera Centrum — Skawina SCK/ Rozkład
- 131 - Chałupki — PleszówChałupki — Pleszów/ Rozkład
- 420 - Tonie — Nowy KleparzTonie — Nowy Kleparz/ Rozkład
- 204 - Wieliczka Miasto — Czerwone Maki P+RWieliczka Miasto — Czerwone Maki P+R/ Rozkład
- 133 - Nowy Bieżanów P+R — ŁagiewnikiNowy Bieżanów P+R — Łagiewniki/ Rozkład
- 476 - Czerwone Maki P+R — Kostrze OSPCzerwone Maki P+R — Kostrze OSP/ Rozkład