Linia 61
Katowice Dworzec - Będzin Johnson Electric
ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego
autobus 61 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Autobus 61 (Będzin Johnson Electric→Katowice Dworzec) ma 32 przystanków rozpoczynając z Będzin Johnson Electric a kończąc na Katowice Dworzec.
Przegląd rozkładu jazdy dla autobus 61 w najbliższym tygodniu: odjeżdża raz dziennie o 22:17. Kursuje w tym tygodniu w: codziennie.
Wybierz dowolną przystanków z trasy autobus 61 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Będzin Johnson Electric→Katowice Dworzec (32 przystanków)
Będzin Johnson Electric
Będzin Gospodarcza Brama Śląska
Warpie Osiedle
Warpie 1 Maja
Będzin Aleja Kołłątaja
Będzin Zamek
Będzin Stadion
Osiedle Syberka Piłsudskiego
Osiedle Syberka Kościół
Osiedle Syberka Pawilony
Osiedle Syberka Ośrodek Zdrowia
Piaski Centrum Handlowe
Piaski Handlowa [Nż]
Piaski Wiejska
Piaski Żeromskiego
Czeladź Osiedle Słoneczne
Czeladź Cmentarz
Czeladź Park
Czeladź Reymonta
Czeladź Józefów
Milowice Most
Dąbrówka Mała Milowicka
Dąbrówka Mała Oczyszczalnia
Dąbrówka Mała Ośrodek Zdrowia
Dąbrówka Mała Le Ronda
Bogucice Cmentarz
Bogucice Kościół
Koszutka Katowicka
Koszutka Morcinka
Katowice Chorzowska
Katowice Sokolska
Katowice Dworzec
FAQ dla 61
O której zaczyna kursować autobus 61?
autobus 61 rozpoczyna kurs o 22:17 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
O której kończy kursować autobus 61?
Autobus 61 kończy kursowanie o 22:17 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
Za ile przyjedzie autobus 61?
Kiedy przyjedzie Autobus linii Katowice Dworzec - Będzin Johnson Electric? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla Autobus linii Katowice Dworzec - Będzin Johnson Electric, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy linia ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego 61 autobus jeździ w Zielone Świątki?
Autobus 61 może zmienić godziny kursowania w Zielone Świątki. Sprawdź aplikację Moovit, aby poznać najnowsze zmiany i aktualizacje na żywo.
Czy w pobliżu jest przystanek dla autobus 61?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić przystanek w pobliżu dla autobus 61.
Schemat trasy autobus 61 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego) — Będzin Johnson Electric→Katowice Dworzec
Rozkład jazdy autobus 61
Autobus trasa 61 kursuje codziennie. Zazwyczaj w godzinach: 22:17
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 22:17 | Pojedynczy odjazd |
wt | 22:17 | Pojedynczy odjazd |
śr | 22:17 | Pojedynczy odjazd |
czw | 22:17 | Pojedynczy odjazd |
pt | 22:17 | Pojedynczy odjazd |
sob | 22:17 | Pojedynczy odjazd |
ndz | 22:17 | Pojedynczy odjazd |
Komunikaty o stanie usług dla autobus ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Sprawdź wszystkie zmiany w linii 61 (rusza z Będzin Johnson Electric), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią 61 (kierunek (Będzin Johnson Electric→Katowice Dworzec)) i śledź autobus, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego już teraz.
Autobus 61 - opłata
Taryfy w pojeździe linii 61 (kierunek: (Będzin Johnson Electric→Katowice Dworzec)) należącym do ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego.
61 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego)
Pierwszy przystanek na trasie autobus 61 to Będzin Johnson Electric, a ostatni Katowice Dworzec. 61 (Będzin Johnson Electric→Katowice Dworzec) kursuje codziennie.
Dodatkowe informacje: 61 ma 32 przystanków, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 55 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego, śledzenie w czasie rzeczywistym autobus, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Wodzisław Śląski i pomaga znaleźć najbliższą przystanków autobus 61 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla autobus 61, którymi możesz podróżować.
Autobus linii 61 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię 61 (Będzin Johnson Electric→Katowice Dworzec) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia autobus linii 61 lub aplikacji do śledzenia na żywo autobus ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego i nigdy nie ucieknie Ci autobus.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego lub takimi środkami komunikacji jak Tramwaj, Trolejbus, Autobus lub Kolej, aby zaplanować trasę po Wodzisław Śląski. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego i każdy autobus, w tym linii 61 w Wodzisław Śląski
ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego w Wodzisław Śląski
- T-20 - Załęże Pośpiecha - Załęże Pośpiecha/ Rozkład
- 1N - Katowice Dworzec - Tychy Sikorskiego Wiadukt/ Rozkład
- 7N - Katowice Dworzec - Zabrze Plac Dworcowy/ Rozkład
- 173 - Bytom Dworzec - Świerklaniec Park/ Rozkład
- 695 - Szopienice Szpital Geriatryczny - Murcki Szyb Stanisław/ Rozkład
- 49 - Dąbrowa Górnicza Centrum - Sławków ZWM/ Rozkład
- 74 - Szopienice Kościół - Chorzów Batory Park Logistyczny/ Rozkład
- 686 - Bieruń Osiedle Homera - Oświęcim Dąbrowskiego Miasto/ Rozkład
- 129 - Tarnowskie Góry Dworzec - Krupski Młyn Słoneczna/ Rozkład
- 694 - Gliwice Zajezdnia - Szczygłowice Centrum Przesiadkowe/ Rozkład
- 16 - Dąbrowa Górnicza Limanowskiego - Będzin Kościuszki/ Rozkład
- 722 - Będzin Kościuszki - Będzin Kościuszki/ Rozkład
- 600 - Katowice Ceglana Szpital Kliniczny - Zawodzie Centrum Przesiadkowe/ Rozkład
- 254 - Wartogłowiec Pętla - Tychy Towarowa/ Rozkład
- 880 - Bykowina Grzegorzka - Katowice Andrzeja Dworzec/ Rozkład
- 608 - Bytom Dworzec - Bytom Dworzec/ Rozkład
- 186 - Łabędy Huta - Gliwice Teatr/ Rozkład
- 25 - Będzin Stadion - Grodziec Różyckiego/ Rozkład
- 623 - Miechowice Pętla - Bytom Dworzec/ Rozkład
- 693 - Żerniki Osiedle - Osiedle Waryńskiego Pętla/ Rozkład