Linia 50
Siemianowice Powstańców Pętla - Katowice Dworzec
ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego
autobus 50 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Autobus 50 (Katowice Dworzec→Siemianowice Powstańców Pętla) ma 26 przystanków rozpoczynając z Katowice Dworzec a kończąc na Siemianowice Powstańców Pętla.
Wybierz dowolną przystanków z trasy autobus 50 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Katowice Dworzec→Siemianowice Powstańców Pętla (26 przystanków)
Katowice Dworzec
Katowice Plac Wolności
Katowice Sokolska
Katowice Chorzowska
Koszutka Kościół
Koszutka Iłłakowiczówny
Józefowiec Cmentarz
Józefowiec Jabłoniowa
Józefowiec Ściegiennego
Dąb Krzyżowa
Kolonia Agnieszki Bytomska
Bytkowska Centrum Targowe
Bytków Osiedle Chemik
Węzłowiec Centrum Handlowe
Węzłowiec Jagiełły
Bytków Kościół
Bytków Osiedle Młodych
Bytków Kapicy
Siemianowice Korfantego
Siemianowice Kopalniana
Siemianowice Hutnicza [Nż]
Siemianowice Plac Skargi
Siemianowice Rynek
Siemianowice Pszczelnicza
Siemianowice Powstańców
Siemianowice Powstańców Pętla
FAQ dla 50
O której zaczyna kursować autobus 50?
autobus 50 rozpoczyna kurs o 04:05 w poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek.
O której kończy kursować autobus 50?
Autobus 50 kończy kursowanie o 23:15 w poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek.
Za ile przyjedzie autobus 50?
Kiedy przyjedzie Autobus linii Siemianowice Powstańców Pętla - Katowice Dworzec? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla Autobus linii Siemianowice Powstańców Pętla - Katowice Dworzec, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy linia ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego 50 autobus jeździ w Zielone Świątki?
Autobus 50 może zmienić godziny kursowania w Zielone Świątki. Sprawdź aplikację Moovit, aby poznać najnowsze zmiany i aktualizacje na żywo.
Czy w pobliżu jest przystanek dla autobus 50?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić przystanek w pobliżu dla autobus 50.
Schemat trasy autobus 50 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego) — Katowice Dworzec→Siemianowice Powstańców Pętla
Rozkład jazdy autobus 50
Autobus trasa 50 kursuje codziennie. Zazwyczaj w godzinach: 04:05 - 23:15
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 04:05 - 23:15 | 35 - 120 |
wt | 04:05 - 23:15 | 35 - 120 |
śr | 04:05 - 23:15 | 35 - 120 |
czw | 04:05 - 23:15 | 35 - 120 |
pt | 04:05 - 23:15 | 35 - 120 |
sob | 05:40 - 23:20 | 100 - 120 |
ndz | 05:40 - 23:20 | 100 - 120 |
Komunikaty o stanie usług dla autobus ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Sprawdź wszystkie zmiany w linii 50 (rusza z Katowice Dworzec), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią 50 (kierunek (Katowice Dworzec→Siemianowice Powstańców Pętla)) i śledź autobus, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego już teraz.
Autobus 50 - opłata
Taryfy w pojeździe linii 50 (kierunek: (Katowice Dworzec→Siemianowice Powstańców Pętla)) należącym do ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego.
50 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego)
Pierwszy przystanek na trasie autobus 50 to Katowice Dworzec, a ostatni Siemianowice Powstańców Pętla. 50 (Katowice Dworzec→Siemianowice Powstańców Pętla) kursuje codziennie.
Dodatkowe informacje: 50 ma 26 przystanków, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 38 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego, śledzenie w czasie rzeczywistym autobus, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Wodzisław Śląski i pomaga znaleźć najbliższą przystanków autobus 50 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla autobus 50, którymi możesz podróżować.
Autobus linii 50 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię 50 (Katowice Dworzec→Siemianowice Powstańców Pętla) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia autobus linii 50 lub aplikacji do śledzenia na żywo autobus ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego i nigdy nie ucieknie Ci autobus.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego lub takimi środkami komunikacji jak Tramwaj, Trolejbus, Autobus lub Kolej, aby zaplanować trasę po Wodzisław Śląski. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego i każdy autobus, w tym linii 50 w Wodzisław Śląski
50 - Alternatywny kierunek
ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego w Wodzisław Śląski
- 686 - Bieruń Osiedle Homera - Oświęcim Dąbrowskiego Miasto/ Rozkład
- AP - Pyrzowice Port Lotniczy (Katowice Airport) - Katowice Sądowa/ Rozkład
- 225 - Dąbie Szkoła - Najdziszów Pętla/ Rozkład
- 813 - Osiedle Syberka Kościół - Katowice Piotra Skargi/ Rozkład
- 207 - Pyskowice Szpitalna - Toszek/ Rozkład
- T-26 - Mysłowice Poczta - Sosnowiec Urząd Miasta/ Rozkład
- 273 - Mąkołowiec Pętla - Tychy Towarowa/ Rozkład
- 670 - Pniowiec Pętla - Tarnowskie Góry Dworzec/ Rozkład
- 196 - Siemianowice Plac Skargi - Przełajka Pętla/ Rozkład
- M10 - Katowice Aleja Korfantego - Kobiór Centrum/ Rozkład
- 119 - Strąków Pętla - Katowice Plac Wolności/ Rozkład
- 208 - Paczyna - Pyskowice Szpitalna/ Rozkład
- 155 - Halemba Pętla - Halemba Pętla/ Rozkład
- 118 - Bytom Dworzec - Chebzie Dworzec PKP/ Rozkład
- 665 - Węzłowiec Pętla - Przełajka Pętla/ Rozkład
- 788 - Tychy Jana Pawła II - Mysłowice Bytomska/ Rozkład
- 286 - Zabrze Plac Dworcowy - Zabrze Plac Dworcowy/ Rozkład
- 735 - Tarnowskie Góry Dworzec - Bytom Dworzec/ Rozkład
- M108 - Tychy Lodowisko - Imielin Wiadukt/ Rozkład
- 708 - Bytom Dworzec - Bytom Dworzec/ Rozkład