Linia 56
Akureyri - Hof - Egilsstaðir - Tjaldsvæðið
Strætó bs.
autobus 56 (Strætó bs.) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Autobus 56 (Akureyri - Hof→Egilsstaðir - Tjaldsvæðið) ma 11 przystanków rozpoczynając z Akureyri - Hof a kończąc na Egilsstaðir - Tjaldsvæðið.
Przegląd rozkładu jazdy dla autobus 56 w najbliższym tygodniu: odjeżdża raz dziennie o 15:35. Kursuje w tym tygodniu w: codziennie.
Wybierz dowolną przystanków z trasy autobus 56 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Akureyri - Hof→Egilsstaðir - Tjaldsvæðið (11 przystanków)
Akureyri - Hof
Fnjóskárbrú
Fosshóll - Goðafoss
Laugar
Skútustaðir
Mývatn - Reykjahlíð
Jökulsá Á Fjöllum
Vopnafjörður - Vegamót
Skjöldólfsstaðir
Fellabær - Olís
Egilsstaðir - Tjaldsvæðið
FAQ dla 56
O której zaczyna kursować autobus 56?
autobus 56 rozpoczyna kurs o 15:35 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
O której kończy kursować autobus 56?
Autobus 56 kończy kursowanie o 15:35 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
Za ile przyjedzie autobus 56?
Kiedy przyjedzie Autobus linii Akureyri - Hof - Egilsstaðir - Tjaldsvæðið? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla Autobus linii Akureyri - Hof - Egilsstaðir - Tjaldsvæðið, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy w pobliżu jest przystanek dla autobus 56?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić przystanek w pobliżu dla autobus 56.
Rozkład jazdy autobus 56
Autobus trasa 56 kursuje codziennie. Zazwyczaj w godzinach: 15:35
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 15:35 | Pojedynczy odjazd |
wt | 15:35 | Pojedynczy odjazd |
śr | 15:35 | Pojedynczy odjazd |
czw | 15:35 | Pojedynczy odjazd |
pt | 15:35 | Pojedynczy odjazd |
sob | 15:35 | Pojedynczy odjazd |
ndz | 15:35 | Pojedynczy odjazd |
Komunikaty o stanie usług dla autobus Strætó bs.
Sprawdź wszystkie zmiany w linii 56 (rusza z Akureyri - Hof), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią 56 (kierunek (Akureyri - Hof→Egilsstaðir - Tjaldsvæðið)) i śledź autobus, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o Strætó bs. już teraz.
Autobus 56 - opłata
Taryfy w pojeździe linii 56 (kierunek: (Akureyri - Hof→Egilsstaðir - Tjaldsvæðið)) należącym do Strætó bs. mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w Strætó bs. można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej Strætó bs..
56 (Strætó bs.)
Pierwszy przystanek na trasie autobus 56 to Akureyri - Hof, a ostatni Egilsstaðir - Tjaldsvæðið. 56 (Akureyri - Hof→Egilsstaðir - Tjaldsvæðið) kursuje codziennie.
Dodatkowe informacje: 56 ma 11 przystanków, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 211 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami Strætó bs., śledzenie w czasie rzeczywistym autobus, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Iceland i pomaga znaleźć najbliższą przystanków autobus 56 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla autobus 56, którymi możesz podróżować.
Autobus linii 56 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię 56 (Akureyri - Hof→Egilsstaðir - Tjaldsvæðið) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia autobus linii 56 lub aplikacji do śledzenia na żywo autobus Strætó bs. i nigdy nie ucieknie Ci autobus.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami Strætó bs. lub takimi środkami komunikacji jak Autobus, aby zaplanować trasę po Iceland. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla Strætó bs. i każdy autobus, w tym linii 56 w Iceland
56 - Alternatywny kierunek
Strætó bs. w Iceland
- 13 - Sléttuvegur - Öldugrandi/ Rozkład
- 1 - Klukkuvellir - Hlemmur/ Rozkład
- 1 - Egilsstaðir / Flugvöllur - Norðfjörður / Nesbakki/ Rozkład
- 5 - Nauthóll - HR - Elliðabraut / Árvað/ Rozkład
- 35 - Hamraborg - Hamraborg/ Rozkład
- 3 - Hlemmur - Mjódd/ Rozkład
- 7 - Tungubakkar - Spöngin/ Rozkład
- 4 - Miðstöð - Miðstöð/ Rozkład
- 2 - Mjódd - Hlemmur/ Rozkład
- 31 - Gufunesbær - Egilshöll/ Rozkład
- 55 - Umferðarmiðstöðin - KEF - Airport/ Rozkład
- 59 - Hólmavík - Kaupfélag - Borgarnes/ Rozkład
- 75 - Selfoss - N1 - Selfoss - N1/ Rozkład
- 4 - Miðbær - Miðbær/ Rozkład
- 51 - Vík í Mýrdal - Höfn í Hornafirði/ Rozkład
- 84 - Blönduós - Skagaströnd/ Rozkład
- 71 - Þorlákshöfn - Hveragerði - Shell/ Rozkład
- 106 - Hlemmur - Háholt/ Rozkład
- 78 - Siglufjörður - Olís - Akureyri - Hof/ Rozkład