Linia 57
Brzezinka Park Logistyczny - Gliwice Piwna
ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego
autobus 57 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Autobus 57 (Brzezinka Park Logistyczny→Gliwice Piwna) ma 17 przystanków rozpoczynając z Brzezinka Park Logistyczny a kończąc na Gliwice Piwna.
Wybierz dowolną przystanków z trasy autobus 57 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Brzezinka Park Logistyczny→Gliwice Piwna (17 przystanków)
Brzezinka Park Logistyczny
Brzezinka Lubelska [Nż]
Brzezinka Wałbrzyska
Brzezinka Kielecka
Brzezinka Osiedle
Brzezinka Droga Do Łabęd
Stare Gliwice Kozielska
Stare Gliwice Wiejska
Stare Gliwice Ogródki Działkowe
Gliwice Cmentarz Centralny
Osiedle Wojska Polskiego Kozielska
Osiedle Wojska Polskiego Szkoła
Gliwice Góry Chełmskiej
Gliwice Jasnogórska
Gliwice Plac Piłsudskiego
Gliwice Częstochowska
Gliwice Piwna
FAQ dla 57
O której zaczyna kursować autobus 57?
autobus 57 rozpoczyna kurs o 09:19 w poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek.
O której kończy kursować autobus 57?
Autobus 57 kończy kursowanie o 22:40 w poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek.
Za ile przyjedzie autobus 57?
Kiedy przyjedzie Autobus linii Brzezinka Park Logistyczny - Gliwice Piwna? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla Autobus linii Brzezinka Park Logistyczny - Gliwice Piwna, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy linia ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego 57 autobus jeździ w Zielone Świątki?
Autobus 57 może zmienić godziny kursowania w Zielone Świątki. Sprawdź aplikację Moovit, aby poznać najnowsze zmiany i aktualizacje na żywo.
Czy w pobliżu jest przystanek dla autobus 57?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić przystanek w pobliżu dla autobus 57.
Schemat trasy autobus 57 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego) — Brzezinka Park Logistyczny→Gliwice Piwna
Rozkład jazdy autobus 57
Autobus 57 kursuje w następujące dni: poniedziałek - piątek. Zwyczajowe godziny kursowania: 09:19 - 22:40
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 09:19 - 22:40 | 801 |
wt | 09:19 - 22:40 | 801 |
śr | 09:19 - 22:40 | 801 |
czw | 09:19 - 22:40 | 801 |
pt | 09:19 - 22:40 | 801 |
sob | Nieobsługiwane | Nieobsługiwane |
ndz | Nieobsługiwane | Nieobsługiwane |
Komunikaty o stanie usług dla autobus ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Sprawdź wszystkie zmiany w linii 57 (rusza z Brzezinka Park Logistyczny), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią 57 (kierunek (Brzezinka Park Logistyczny→Gliwice Piwna)) i śledź autobus, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego już teraz.
Autobus 57 - opłata
Taryfy w pojeździe linii 57 (kierunek: (Brzezinka Park Logistyczny→Gliwice Piwna)) należącym do ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego.
57 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego)
Pierwszy przystanek na trasie autobus 57 to Brzezinka Park Logistyczny, a ostatni Gliwice Piwna. 57 (Brzezinka Park Logistyczny→Gliwice Piwna) kursuje dni robocze.
Dodatkowe informacje: 57 ma 17 przystanków, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 26 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego, śledzenie w czasie rzeczywistym autobus, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Wodzisław Śląski i pomaga znaleźć najbliższą przystanków autobus 57 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla autobus 57, którymi możesz podróżować.
Autobus linii 57 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię 57 (Brzezinka Park Logistyczny→Gliwice Piwna) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia autobus linii 57 lub aplikacji do śledzenia na żywo autobus ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego i nigdy nie ucieknie Ci autobus.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego lub takimi środkami komunikacji jak Tramwaj, Trolejbus, Autobus lub Kolej, aby zaplanować trasę po Wodzisław Śląski. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego i każdy autobus, w tym linii 57 w Wodzisław Śląski
57 - Alternatywny kierunek
- 57 - Brzezinka Park Logistyczny→Helenka Elzab / Rozkład
- 57 - Brzezinka Park Logistyczny→Miechowice Pętla / Rozkład
- 57 - Brzezinka Wałbrzyska→Gliwice Piwna / Rozkład
- 57 - Brzezinka Wałbrzyska→Helenka Elzab / Rozkład
- 57 - Brzezinka Wałbrzyska→Miechowice Pętla / Rozkład
- 57 - Gliwice Dworcowa→Brzezinka Park Logistyczny / Rozkład
- 57 - Gliwice Dworcowa→Brzezinka Wałbrzyska / Rozkład
- 57 - Gliwice Piwna→Helenka Elzab / Rozkład
- 57 - Gliwice Piwna→Miechowice Pętla / Rozkład
- 57 - Gliwice Plac Piastów→Brzezinka Wałbrzyska / Rozkład
- 57 - Helenka Elzab→Brzezinka Park Logistyczny / Rozkład
- 57 - Helenka Elzab→Brzezinka Wałbrzyska / Rozkład
- 57 - Helenka Elzab→Gliwice Plac Piastów / Rozkład
- 57 - Miechowice Pętla→Brzezinka Park Logistyczny / Rozkład
- 57 - Miechowice Pętla→Brzezinka Wałbrzyska / Rozkład
- 57 - Miechowice Pętla→Gliwice Plac Piastów / Rozkład
ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego w Wodzisław Śląski
- 659 - Zabrze Plac Dworcowy - Zabrze Plac Dworcowy/ Rozkład
- 743 - Świniowice Skrzyżowanie - Wielowieś Centrum Przesiadkowe/ Rozkład
- 128 - Tychy Towarowa - Tychy Fiat Brama Towarowa/ Rozkład
- 906N - Giszowiec Kolista Pętla - Katowice Dworzec/ Rozkład
- 722 - Będzin Kościuszki - Będzin Kościuszki/ Rozkład
- 903N - Gołonóg Aleja Piłsudskiego - Gołonóg Zajezdnia/ Rozkład
- 100 - Zagórze Zajezdnia - Sosnowiec Urząd Miasta/ Rozkład
- AP - Pyrzowice Port Lotniczy (Katowice Airport) - Katowice Sądowa/ Rozkład
- 22 - Chorzów ZUS - Siemianowice Rurownia/ Rozkład
- 162 - Zawodzie Centrum Przesiadkowe - Brzezinka Pętla/ Rozkład
- 31 - Tychy Fiat Auto-Hit - Tychy Dworzec PKP/ Rozkład
- 2 - Wartogłowiec Pętla - Wartogłowiec Pętla/ Rozkład
- 673 - Katowice Aleja Korfantego - Murcki Szyb Stanisław/ Rozkład
- 176 - Górniki Pętla - Bytom Dworzec/ Rozkład
- M2 - Gołonóg Aleja Piłsudskiego - Katowice Piotra Skargi/ Rozkład
- 663 - Chorzów Batory Pętla - Pszczelnik Park/ Rozkład
- 139 - Bykowina Grzegorzka - Chorzów Stary Szyb Prezydent/ Rozkład
- 692N - Gliwice Dworcowa - Osiedle Waryńskiego Pętla/ Rozkład
- 184 - Pyskowice Plac Wyszyńskiego - Bytom Dworzec/ Rozkład