Linia 635
Wojkowice Kościelne Kościół - Gołonóg Aleja Piłsudskiego
ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego
autobus 635 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Autobus 635 (Dąbrowa Górnicza Centrum→Ujejsce Kryniczna) ma 19 przystanków rozpoczynając z Dąbrowa Górnicza Centrum a kończąc na Ujejsce Kryniczna.
Przegląd rozkładu jazdy dla autobus 635 w najbliższym tygodniu: odjeżdża raz dziennie o 11:45. Kursuje w tym tygodniu w: dni robocze.
Wybierz dowolną przystanków z trasy autobus 635 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Dąbrowa Górnicza Centrum→Ujejsce Kryniczna (19 przystanków)
Dąbrowa Górnicza Centrum
Dąbrowa Górnicza Aleja Róż
Reden
Gołonóg Damel
Gołonóg Manhattan
Gołonóg Centrum
Gołonóg Szkoła
Gołonóg Hotele
Gołonóg Swobodna
Gołonóg Św. Antoniego [Nż]
Ząbkowice Pogoria Żeglarska [Nż]
Ząbkowice Stara Pogoria [Nż]
Ząbkowice Willowa
Ząbkowice Osiedle Robotnicze
Ząbkowice Kino
Ząbkowice Dom Kultury
Ząbkowice Stadion
Ząbkowice Kusocińskiego [Nż]
Ujejsce Kryniczna
FAQ dla 635
O której zaczyna kursować autobus 635?
autobus 635 rozpoczyna kurs o 11:45 w poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek.
O której kończy kursować autobus 635?
Autobus 635 kończy kursowanie o 11:45 w poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek.
Za ile przyjedzie autobus 635?
Kiedy przyjedzie Autobus linii Wojkowice Kościelne Kościół - Gołonóg Aleja Piłsudskiego? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla Autobus linii Wojkowice Kościelne Kościół - Gołonóg Aleja Piłsudskiego, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy linia ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego 635 autobus jeździ w Zielone Świątki?
Autobus 635 może zmienić godziny kursowania w Zielone Świątki. Sprawdź aplikację Moovit, aby poznać najnowsze zmiany i aktualizacje na żywo.
Czy w pobliżu jest przystanek dla autobus 635?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić przystanek w pobliżu dla autobus 635.
Schemat trasy autobus 635 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego) — Dąbrowa Górnicza Centrum→Ujejsce Kryniczna
Rozkład jazdy autobus 635
Autobus 635 kursuje w następujące dni: poniedziałek - piątek. Zwyczajowe godziny kursowania: 11:45
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 11:45 | Pojedynczy odjazd |
wt | 11:45 | Pojedynczy odjazd |
śr | 11:45 | Pojedynczy odjazd |
czw | 11:45 | Pojedynczy odjazd |
pt | 11:45 | Pojedynczy odjazd |
sob | Nieobsługiwane | Nieobsługiwane |
ndz | Nieobsługiwane | Nieobsługiwane |
Komunikaty o stanie usług dla autobus ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Sprawdź wszystkie zmiany w linii 635 (rusza z Dąbrowa Górnicza Centrum), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią 635 (kierunek (Dąbrowa Górnicza Centrum→Ujejsce Kryniczna)) i śledź autobus, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego już teraz.
Autobus 635 - opłata
Taryfy w pojeździe linii 635 (kierunek: (Dąbrowa Górnicza Centrum→Ujejsce Kryniczna)) należącym do ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego.
635 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego)
Pierwszy przystanek na trasie autobus 635 to Dąbrowa Górnicza Centrum, a ostatni Ujejsce Kryniczna. 635 (Dąbrowa Górnicza Centrum→Ujejsce Kryniczna) kursuje dni robocze.
Dodatkowe informacje: 635 ma 19 przystanków, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 34 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego, śledzenie w czasie rzeczywistym autobus, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Wodzisław Śląski i pomaga znaleźć najbliższą przystanków autobus 635 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla autobus 635, którymi możesz podróżować.
Autobus linii 635 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię 635 (Dąbrowa Górnicza Centrum→Ujejsce Kryniczna) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia autobus linii 635 lub aplikacji do śledzenia na żywo autobus ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego i nigdy nie ucieknie Ci autobus.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego lub takimi środkami komunikacji jak Tramwaj, Trolejbus, Autobus lub Kolej, aby zaplanować trasę po Wodzisław Śląski. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego i każdy autobus, w tym linii 635 w Wodzisław Śląski
635 - Alternatywny kierunek
- 635 - Dąbrowa Górnicza Centrum→Wojkowice Kościelne Kościół / Rozkład
- 635 - Gołonóg Aleja Piłsudskiego→Dąbrowa Górnicza Centrum / Rozkład
- 635 - Gołonóg Swobodna→Ujejsce Kryniczna / Rozkład
- 635 - Gołonóg Swobodna→Wojkowice Kościelne Kościół / Rozkład
- 635 - Osiedle Mydlice Pętla→Gołonóg Zajezdnia / Rozkład
- 635 - Osiedle Mydlice Pętla→Ujejsce Kryniczna / Rozkład
- 635 - Osiedle Mydlice Pętla→Ujejsce Skrzyżowanie / Rozkład
- 635 - Osiedle Mydlice Pętla→Wojkowice Kościelne Kościół / Rozkład
- 635 - Osiedle Mydlice Pętla→Wojkowice Kościelne Kościół / Rozkład
- 635 - Ujejsce Kryniczna→Osiedle Mydlice Pętla / Rozkład
- 635 - Ujejsce Kryniczna→Ujejsce Skrzyżowanie / Rozkład
- 635 - Wojkowice Kościelne Kościół→Gołonóg Aleja Piłsudskiego / Rozkład
- 635 - Wojkowice Kościelne Kościół→Osiedle Mydlice Pętla / Rozkład
- 635 - Wojkowice Kościelne Kościół→Osiedle Mydlice Pętla / Rozkład
ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego w Wodzisław Śląski
- 230 - Godula Plac Niepodległości - Halemba Pętla/ Rozkład
- 24 - Bytom Dworzec - Będzin Kościuszki/ Rozkład
- 807 - Katowice Piotra Skargi - Tworzeń Huta Katowice/ Rozkład
- 154 - Katowice Aleja Korfantego - Środula Chemiczna/ Rozkład
- 157 - Tychy Szpital Wojewódzki - Mikołów Dworzec/ Rozkład
- 92 - Bytom Dworzec - Helenka ELZAB/ Rozkład
- 950 - Katowice Dworzec - Wełnowiec GPP BUSINESS PARK/ Rozkład
- 623 - Miechowice Pętla - Bytom Dworzec/ Rozkład
- M104 - Gliwice Piwna - Żerniki Osiedle/ Rozkład
- 234 - Zabrze Plac Dworcowy - Zabrze Plac Dworcowy/ Rozkład
- 42 - Bytom Dworzec - Będzin Kościuszki/ Rozkład
- 189 - Strzybnica Kościelna - Tarnowskie Góry Dworzec/ Rozkład
- T-46 - Katowice Plac Miarki - Katowice Plac Wolności
- 220 - Porąbka Osiedle Juliusz II - Sosnowiec Urząd Miasta/ Rozkład
- 156 - Zabrze Plac Dworcowy - Sikornik Osiedle/ Rozkład
- 840 - Gliwice Zajezdnia - Gliwice Teatr/ Rozkład
- 644 - Osiedle Mydlice Pętla - Osiedle Mydlice Pętla/ Rozkład
- 183 - Miechowice Pętla - Bytom Dworzec/ Rozkład
- 196 - Siemianowice Plac Skargi - Przełajka Pętla/ Rozkład
- 707 - Pyskowice Szpitalna - Łabędy Huta/ Rozkład