Linia 998
Chorzów Gwarecka - Klimzowiec Racławicka
ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego
autobus 998 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Autobus 998 (Chorzów Gwarecka→Klimzowiec Racławicka) ma 12 przystanków rozpoczynając z Chorzów Gwarecka a kończąc na Klimzowiec Racławicka.
Wybierz dowolną przystanków z trasy autobus 998 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Chorzów Gwarecka→Klimzowiec Racławicka (12 przystanków)
Chorzów Gwarecka
Chorzów Uniwersytet Śląski
Chorzów Raciborska
Chorzów Lompy
Chorzów Truchana Szpital
Chorzów Strzelców Bytomskich
Chorzów Kościół Św. Jadwigi
Chorzów Sobieskiego
Chorzów Estakada
Chorzów Młodzieżowa
Klimzowiec Gałeczki
Klimzowiec Racławicka
FAQ dla 998
O której zaczyna kursować autobus 998?
autobus 998 rozpoczyna kurs o 04:25 w poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
O której kończy kursować autobus 998?
Autobus 998 kończy kursowanie o 21:10 w niedziela.
Za ile przyjedzie autobus 998?
Kiedy przyjedzie Autobus linii Chorzów Gwarecka - Klimzowiec Racławicka? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla Autobus linii Chorzów Gwarecka - Klimzowiec Racławicka, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy linia ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego 998 autobus jeździ w Zielone Świątki?
Autobus 998 może zmienić godziny kursowania w Zielone Świątki. Sprawdź aplikację Moovit, aby poznać najnowsze zmiany i aktualizacje na żywo.
Czy w pobliżu jest przystanek dla autobus 998?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić przystanek w pobliżu dla autobus 998.
Schemat trasy autobus 998 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego) — Chorzów Gwarecka→Klimzowiec Racławicka
Rozkład jazdy autobus 998
Autobus trasa 998 kursuje codziennie. Zazwyczaj w godzinach: 04:25 - 22:50
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 04:25 - 22:50 | 20 - 30 |
wt | 04:25 - 22:50 | 20 - 30 |
śr | 04:25 - 22:50 | 20 - 30 |
czw | 04:25 - 22:50 | 20 - 30 |
pt | 04:25 - 22:50 | 20 - 30 |
sob | 04:25 - 22:50 | 45 - 60 |
ndz | 05:10 - 21:10 | 60 |
Komunikaty o stanie usług dla autobus ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Sprawdź wszystkie zmiany w linii 998 (rusza z Chorzów Gwarecka), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią 998 (kierunek (Chorzów Gwarecka→Klimzowiec Racławicka)) i śledź autobus, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego już teraz.
Autobus 998 - opłata
Taryfy w pojeździe linii 998 (kierunek: (Chorzów Gwarecka→Klimzowiec Racławicka)) należącym do ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego.
998 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego)
Pierwszy przystanek na trasie autobus 998 to Chorzów Gwarecka, a ostatni Klimzowiec Racławicka. 998 (Chorzów Gwarecka→Klimzowiec Racławicka) kursuje codziennie.
Dodatkowe informacje: 998 ma 12 przystanków, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 17 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego, śledzenie w czasie rzeczywistym autobus, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Wodzisław Śląski i pomaga znaleźć najbliższą przystanków autobus 998 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla autobus 998, którymi możesz podróżować.
Autobus linii 998 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię 998 (Chorzów Gwarecka→Klimzowiec Racławicka) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia autobus linii 998 lub aplikacji do śledzenia na żywo autobus ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego i nigdy nie ucieknie Ci autobus.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego lub takimi środkami komunikacji jak Tramwaj, Trolejbus, Autobus lub Kolej, aby zaplanować trasę po Wodzisław Śląski. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego i każdy autobus, w tym linii 998 w Wodzisław Śląski
998 - Alternatywny kierunek
ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego w Wodzisław Śląski
- 916 - Ksawera Prosta Pętla - Ksawera Prosta Pętla/ Rozkład
- 130 - Halemba Pętla - Katowice Andrzeja Dworzec/ Rozkład
- 807 - Katowice Piotra Skargi - Tworzeń Huta Katowice/ Rozkład
- 1N - Katowice Dworzec - Tychy Sikorskiego Wiadukt/ Rozkład
- 700 - Wojkowice Park - Bytom Dworzec/ Rozkład
- 179 - Zendek Rozwidlenie - Świerklaniec Park/ Rozkład
- 4 - Katowice Aleja Korfantego - Tychy Sikorskiego Wiadukt/ Rozkład
- 505 - Mikołów Dworzec - Orzesze Szkoła/ Rozkład
- 23 - Katowice Plac Wolności - Nowy Bytom Centrum/ Rozkład
- M22 - Międzyrzecze Gospoda - Katowice Sądowa/ Rozkład
- 149 - Kosztowy Rynek - Chełm Mały Pętla/ Rozkład
- 26 - Jęzor Centrum Handlowe - Zagórze Zajezdnia/ Rozkład
- 693 - Żerniki Osiedle - Osiedle Waryńskiego Pętla/ Rozkład
- 164 - Osiedle Wieczorka Dworzec - Dołki Kaplica/ Rozkład
- 120 - Knurów Wojska Polskiego - Katowice Andrzeja Dworzec/ Rozkład
- 202 - Gliwice Centrum Logistyki - Gliwice Plac Piastów/ Rozkład
- 190 - Chorzów Rynek - Siemianowice Plac Skargi/ Rozkład
- 699 - Osiedle Obrońców Pokoju - Brzezinka Nobla/ Rozkład
- 840 - Gliwice Zajezdnia - Gliwice Teatr/ Rozkład
- 672 - Wesoła Kopalnia - Katowice Sądowa/ Rozkład