Linia 716
Dąbrowa Górnicza Centrum - Korzeniec Rondo
ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego
autobus 716 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Autobus 716 (Dąbrowa Górnicza Centrum→Korzeniec Rondo) ma 11 przystanków rozpoczynając z Dąbrowa Górnicza Centrum a kończąc na Korzeniec Rondo.
Wybierz dowolną przystanków z trasy autobus 716 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Dąbrowa Górnicza Centrum→Korzeniec Rondo (11 przystanków)
Dąbrowa Górnicza Centrum
Dąbrowa Górnicza Aleja Róż
Reden
Dąbrowa Górnicza Urząd Miejski
Dąbrowa Górnicza Łącząca
Korzeniec Pogoria III Graniczna [Nż]
Korzeniec Pogoria III Plaża
Korzeniec Pogoria III
Korzeniec [Nż]
Korzeniec Zielona
Korzeniec Rondo
FAQ dla 716
O której zaczyna kursować autobus 716?
autobus 716 rozpoczyna kurs o 04:30 w poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek.
O której kończy kursować autobus 716?
Autobus 716 kończy kursowanie o 21:20 w niedziela, sobota.
Za ile przyjedzie autobus 716?
Kiedy przyjedzie Autobus linii Dąbrowa Górnicza Centrum - Korzeniec Rondo? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla Autobus linii Dąbrowa Górnicza Centrum - Korzeniec Rondo, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy linia ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego 716 autobus jeździ w Zielone Świątki?
Autobus 716 może zmienić godziny kursowania w Zielone Świątki. Sprawdź aplikację Moovit, aby poznać najnowsze zmiany i aktualizacje na żywo.
Czy w pobliżu jest przystanek dla autobus 716?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić przystanek w pobliżu dla autobus 716.
Schemat trasy autobus 716 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego) — Dąbrowa Górnicza Centrum→Korzeniec Rondo
Rozkład jazdy autobus 716
Autobus trasa 716 kursuje codziennie. Zazwyczaj w godzinach: 04:30 - 22:20
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 04:30 - 22:20 | 60 - 70 |
wt | 04:30 - 22:20 | 60 - 70 |
śr | 04:30 - 22:20 | 60 - 70 |
czw | 04:30 - 22:20 | 60 - 70 |
pt | 04:30 - 22:20 | 60 - 70 |
sob | 07:20 - 21:20 | 30 - 40 |
ndz | 07:20 - 21:20 | 30 - 40 |
Komunikaty o stanie usług dla autobus ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Sprawdź wszystkie zmiany w linii 716 (rusza z Dąbrowa Górnicza Centrum), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią 716 (kierunek (Dąbrowa Górnicza Centrum→Korzeniec Rondo)) i śledź autobus, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego już teraz.
Autobus 716 - opłata
Taryfy w pojeździe linii 716 (kierunek: (Dąbrowa Górnicza Centrum→Korzeniec Rondo)) należącym do ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego.
716 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego)
Pierwszy przystanek na trasie autobus 716 to Dąbrowa Górnicza Centrum, a ostatni Korzeniec Rondo. 716 (Dąbrowa Górnicza Centrum→Korzeniec Rondo) kursuje codziennie.
Dodatkowe informacje: 716 ma 11 przystanków, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 20 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego, śledzenie w czasie rzeczywistym autobus, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Wodzisław Śląski i pomaga znaleźć najbliższą przystanków autobus 716 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla autobus 716, którymi możesz podróżować.
Autobus linii 716 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię 716 (Dąbrowa Górnicza Centrum→Korzeniec Rondo) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia autobus linii 716 lub aplikacji do śledzenia na żywo autobus ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego i nigdy nie ucieknie Ci autobus.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego lub takimi środkami komunikacji jak Tramwaj, Trolejbus, Autobus lub Kolej, aby zaplanować trasę po Wodzisław Śląski. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego i każdy autobus, w tym linii 716 w Wodzisław Śląski
716 - Alternatywny kierunek
ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego w Wodzisław Śląski
- 788 - Tychy Jana Pawła II - Mysłowice Bytomska/ Rozkład
- 158 - Rokitnica Pętla - Tarnowskie Góry Dworzec/ Rozkład
- 80 - Gliwice Plac Piastów - Tarnowskie Góry Dworzec/ Rozkład
- 175 - Gołonóg Aleja Piłsudskiego - Osiedle Mydlice Pętla/ Rozkład
- 663 - Chorzów Batory Pętla - Pszczelnik Park/ Rozkład
- 972 - Gołonóg Osiedle - Tucznawa Strefa Ekonomiczna/ Rozkład
- 807 - Katowice Piotra Skargi - Tworzeń Huta Katowice/ Rozkład
- 622 - Rudna Stawowa - Kazimierz Górniczy Kopalnia/ Rozkład
- 208 - Paczyna - Pyskowice Szpitalna/ Rozkład
- 623 - Miechowice Pętla - Bytom Dworzec/ Rozkład
- 722 - Będzin Kościuszki - Będzin Kościuszki/ Rozkład
- 739 - Księży Las - Pyskowice Plac Wyszyńskiego/ Rozkład
- 225 - Dąbie Szkoła - Najdziszów Pętla/ Rozkład
- 292 - Brzezinka Wysoki Brzeg Pętla - Ligota Akademiki/ Rozkład
- 67 - Będzin Kościuszki - Będzin Kościuszki/ Rozkład
- 149 - Kosztowy Rynek - Chełm Mały Pętla/ Rozkład
- 995 - Lędziny Kopalnia Ziemowit - Mysłowice Towarowa/ Rozkład
- 43 - Wojkowice Park - Katowice Plac Wolności/ Rozkład
- 289 - Repty Śląskie Witosa - Tarnowskie Góry Dworzec/ Rozkład
- 7 - Kochłowice Rynek - Katowice Plac Wolności/ Rozkład